• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

idose DF64 Grinder 64mm Düz Bıçaklı Single Dose Elektrikli Değirmen

Ne zaman gelecek bu makineler, haber var mı? Ayrıca umuyorum fiyatları güncellemeden önce buradan bir duyurursunuz, önsiparişi kaçırmak istemeyenler muhakkak vardır.

Ne zaman gelecek bu makineler, haber var mı? Ayrıca umuyorum fiyatları güncellemeden önce buradan bir duyurursunuz, önsiparişi kaçırmak istemeyenler muhakkak vardır.
Hangi makine? DF64 den bahsediyorsanız ön sipariş açılmıştı zaten 20 Aralık gibi, epey süre de kaldı ön sipariş olarak.
@Globally MP SSP ne zaman gelecek ve bunun için bir ön sipariş açabilir misiniz ?

DF64 için söyledim. Dağıtıma daha yakın bir zamanda satın almak istiyorum çünkü 2 ay önce de 2 ay sonra gelecek deniyordu.
DF64 ü sepete atınca tahmini teslimat 16 Mart 2023 olarak görünüyor sepette şuan için.

@Globally Yiğit bey df64 ün yeni modelleri ve ssp mp dişliler için stoklara girmesini öngördüğünüz bir tarih var mı?

@Globally Yiğit bey df64 ün yeni modelleri ve ssp mp dişliler için stoklara girmesini öngördüğünüz bir tarih var mı?
Merhaba, İdose DF64 ürünler 28 ocakta gümrüğe giriş yapıyor. 1 hafta gümrük işlemleri öngörüyoruz. O haftalarda ssp burr çeşitleri de gelmesini bekliyoruz

Merhaba, İdose DF64 ürünler 28 ocakta gümrüğe giriş yapıyor. 1 hafta gümrük işlemleri öngörüyoruz. O haftalarda ssp burr çeşitleri de gelmesini bekliyoruz
Yiğit Bey, DF64 ve MP SSP burr siparişi vermiştim, bunların siparişleri ayrı ayrı görünüyor. Bunları gönderirken montajını alligmentını yapıp göndereceksiniz değil mi ?

@Globally Yiğit bey selamlar, yeni DF64 ler sitenizde satışta görünüyor, bekleyenlerin gözü aydın 😊 Belirli bir periyot da olsa Kahve Kulübü ne özel bir indirim olacak mı?

Malum DF64lerin en önemli özelligi rekabetçi fiyat politikası, örnegin DF64E nin pek çok ülkede perakende satış fiyatı 500 doların altında, bizde 650 dolar seviyesinde görünüyor malesef.

Peki MP SSP burrlar elinizdevar mı? Ben DF64 ve MP SSP siparişi vermiştim.

DF64 v4'ü beğendim.
  • Ayar göstergesi metal ve istediğin açıya ayarlayabiliyorsun, arkada vidası var.
  • Sayıya gelen kısmı yuvarlak delik, tam üzerinde olsa da sayı okunabiliyor.
  • Eski versiyonda çalıştırınca ilk anda gövde motor ivmesinden dolayı milimetrik hareket ediyordu, bunda o yok.
  • Eski versiyonda dozlama kabı titreşimden dolayı çıkıyordu, bunda tırnaklara lastik takılarak o sorun çözülmüş, kendi kendine çıkması imkansız.
  • İlk gözlemime göre statiklenme sorunu daha az gibi, çıkış alanında çok daha az chaff birikiyor. Önceki sürümde daha çok birikiyordu.
  • İlk izlenimime göre önceki versiyondan daha sessiz geldi.
Görseldekini standart burr'le 70'de öğüttüm, v60 için biraz ince kaldı ama ilk öğütümümdü, stepless olduğu için doğru ayarı bulmak zor olmayacak.

Ekli dosyalar

• 1677004014337.jpg
    1677004014337.jpg
    145 KB · Görüntüleme: 123
  • 1677004014321.jpg
    1677004014321.jpg
    111.8 KB · Görüntüleme: 123
  • 1677004014288.jpg
    1677004014288.jpg
    189.2 KB · Görüntüleme: 124
DF64 v4'ü beğendim.
  • Ayar göstergesi metal ve istediğin açıya ayarlayabiliyorsun, arkada vidası var.
  • Sayıya gelen kısmı yuvarlak delik, tam üzerinde olsa da sayı okunabiliyor.
  • Eski versiyonda çalıştırınca ilk anda gövde motor ivmesinden dolayı milimetrik hareket ediyordu, bunda o yok.
  • Eski versiyonda dozlama kabı titreşimden dolayı çıkıyordu, bunda tırnaklara lastik takılarak o sorun çözülmüş, kendi kendine çıkması imkansız.
  • İlk gözlemime göre statiklenme sorunu daha az gibi, çıkış alanında çok daha az chaff birikiyor. Önceki sürümde daha çok birikiyordu.
  • İlk izlenimime göre önceki versiyondan daha sessiz geldi.
Görseldekini standart burr'le 70'de öğüttüm, v60 için biraz ince kaldı ama ilk öğütümümdü, stepless olduğu için doğru ayarı bulmak zor olmayacak.
Güzel gelişmeler bence. Ben ilk df64 ü kullanıyorum ssp ile memnunum tek problem öğütümün sonlarına doğru resmen toz kusuyor etraf batıyor. Mhytos declumper var ama çok iyi yerleştirememişim yeni declumper almam lazım.

Geri