• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Temmuz Ayı Toplu Kahve Alımı ve Kahve Tadımı

Kahveler bana da ulaştı. Arkadaşların dedikleri gibi hem gayet tatminkâr bir indirim hem de hediye paket. Gayet güzel bir organizasyon oldu, herkesin ellerine sağlık 👏🏻

ben de az önce aldım kahvelerimi. Emeği geçen herkese, tek tek çok teşekkürler arkadaşlar. yine güzel bir alım oldu, ev mis gibi koktu :D

Bugün kahvelerim ulaştı. Organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkürler. @metin hediye için ayrıca teşekkür ederim. Fiyat avantajının üstüne bir de hediye göndermeniz büyük incelik.

Kargoyu takip etme şansimiz yok mu? Her zaman evde olamıyoruz haliyle geldi mi gitti mi hiç haberim yok.Sitede tamamlandı olarak gozukuyor
Aynı durumdan muzdaripim,normalde tamamlandı ibaresinden sonra SMS ile kod gelmesi lazım,İnstagramdan sorduğumda dönüt alamadım. Büyük bir ihtimalle gelir ama evde olmama gibi durumlarda sıkıntı olabilir.

Arkadaşlar degassing için bilgi var mı??

Bugun benim de kahveler geldi arkadaslar , emegi gecenlere tesekkurler. Tadim icin merakla bekliyorum bakalim:)

Her şey için teşekkürler.Hediyemizin kavrum tarihi sadece bende mi yok bilmiyorum ama kimsede yazmıyorsa buradan ufak bir soru olarak sorayım kavurma tarihlerini öğrenebilir miyiz?

Ben de sabah güzellerle buluştum 🙂 forumdan emeği gecen arkadaslara ve nezaketinden dolayi Metin Bey'e teşekkür ederim. Süreç gerçekten çok hızlı ve başarılı ilerledi.

Ekli dosyalar

• 20200723_195744.jpg
    20200723_195744.jpg
    94.7 KB · Görüntüleme: 28
Herkese merhaba

Kahvelerin ulaştığını görmek çok sevindirici.

Bu arada teşekkür mesajlarını da okuyorum; benim yanımda ekibimizden Ertuğrul, Uğur, Kemal ve Erdi büyük bir dikkat ve konsantrasyon ile siparişleri hazırladılar, ben de sizlerin huzurunda kendilerine teşekkür ediyorum.

Kahveleri bir hafta dinlendirmenizi tavsiye ediyorum, Shanga, Tabu Burka ve El Remanzo'yu bir kaç tık daha kalın öğütmenizi tavsiye ediyorum.

Herhangi bir hatamız olursa bizimle iletişime geçmeniz yeterli memnuniyetle yardımcı oluruz.
Herkese afiyet olsun

Geri