• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Temmuz Ayı Toplu Kahve Alımı ve Kahve Tadımı

Yurtici uygulamasindan halletik onu hocam gerek kalmadi.Sagolun inşallah yakin zamanda kafenizi de görmek istiyorum.
Günaydın herkese: )
Uygulamada hangi menü altında? Ben bulamadım,bilgilerimi karşılaştırdım ama bir sıkıntı da yok,sağ olsun Metin Bey kodu ulaştırdı,22'sinde verilmiş kargoya,bugün ilime gelmiş. Ama uygulamada neden gözükmediği kafama takıldı.
Bu arada emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum,benden daha deneyimli kişilerle tadım karşılaştırması yapabileceğim:)

Günaydın herkese: )
Uygulamada hangi menü altında? Ben bulamadım,bilgilerimi karşılaştırdım ama bir sıkıntı da yok,sağ olsun Metin Bey kodu ulaştırdı,22'sinde verilmiş kargoya,bugün ilime gelmiş. Ama uygulamada neden gözükmediği kafama takıldı.
Bu arada emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum,benden daha deneyimli kişilerle tadım karşılaştırması yapabileceğim:)
Uygulamayi açtigimda direk karsima cikiyor.

Arkadaşlar, kargolarında eksik,fazla olan arkadaşlar özel mesaj ile bana ulaşabilir ise metin bey ile görüşme sağlıyacağız sizler adına.

Buraya bir adet daha kargosuna kavuşmuş mutlu kahvesever yazabilir miyiz? :) Teşekkürler coffeedepartment... Nazik hediye icin de teşekkürler 👏👏👏

@metin benim kahveler de geldi.Mis gibi kokuyorlar.eksik ya da yanliş gelen yok.Espresso ve filtre kavrunlari karişik istemiştim hiç karistirmadan dogru sekilde yollanmiş.İndirim yetmez gibi hediye yollamişlar bir de.Tadım notlari yazan kartlar da işinize verdiginiz önemi gösteriyor.Daha tadım yapmadan sizden alisverisimden memnun kaldim.

Benim de kargo geldi teşekkür ediyorum
Pedra azul filtre için kaç gün beklemeyi önerirsiniz
Bugün 4. gününde ve türk kahvesi olarak denediğimde sonuç çok hoştu. Türk kahvesine çok yakışan bir kahve kendileri. 8gr kahve 50C 75 Ml su kullandım. Demlememi 2.15 de sonlandırdım. Kuru fındık, fındık kabuğu, badem gibi tatlarla birlikte çok hoş ve ağız sulandıran bir asiditesi vardı kahvenin. Ellerinize sağlık @metin Bey :)

Bugün 4. gününde ve türk kahvesi olarak denediğimde sonuç çok hoştu. Türk kahvesine çok yakışan bir kahve kendileri. 8gr kahve 50C 75 Ml su kullandım. Demlememi 2.15 de sonlandırdım. Kuru fındık, fındık kabuğu, badem gibi tatlarla birlikte çok hoş ve ağız sulandıran bir asiditesi vardı kahvenin. Ellerinize sağlık @metin Bey :)
Espresso olarak aldım azul’u .1 gunluk kavrumla espresso yapsam sonuç ne olur acaba? :)

Ben de çekirdeklere kavuştum:) @metin bey hediye için çok teşekkürler,bakalım kızılcık tadını alabilecek miyim? Emeği geçen herkese tekrardan çok teşekkürler.20200724_145657.jpg

Geri