• Ocak Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
  Sevgili Ziyaretçi Ocak ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Calibre Coffee olarak seçildi. Bu konudan Ocak ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
 • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.
mvscoffee
Tepki puanı
2,795

Profil Mesajları Son Etkinlikler Gönderiler Hakkında

 • hocam merhaba Tchibo şu metal filtreli chemex kullanıyorsunuz. Şimdi metal filitre kullananların yorumları şöyleydi. v60 gibi öğütülmesi durumunda veya chemex öğütülmesi durumunda demlemede filitre geçirgenliği çok olduğu, French press de demlemiş gibi çok tanecik toz dibinde kaldığını söylüyorlar . sizin nasıl oldu ve nasıl bir öğütme kullanıyorsunuz.
  mvscoffee
  mvscoffee
  Hocam ben metal filtre kullanmıyorum ama yapılan yorumlarda çok doğru demişler ben metal filtre kullanan arkadaşlarıma uygun filtre kağıdı aldırıp demlemiyorum hem istediği boyutta öğütüm sağlıyor hem temizliği kolay oluyor
  V
  valmont
  ama yorum yaptığınız ürün metal filitre ürün, o yüzden sormuştum.
  mvscoffee
  mvscoffee
  Hocam kusura bakma şimdi gördüm pek profile girmediğim için kağıt koyabiliyorsan filtrene sıkıntı olmaz bende şuan metal filtreli filtre kahve Makinesi var 2 numara kağıt kullanıyorum ve tortu vs olmuyor
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
Geri
Üst