• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Standart Magazine (kahve dergisi)

26661245-50A2-446B-AD58-5DC43C1D6B31-DC9807A0-5D52-4002-906A-E4CAB86C258E.JPG

Slovakya merkezli bir nitelikli kahve mecmuası Standartmag. Kahve ve kahve kültürüne dair kapsamlı ve zengin (İngilizce) içeriğinin yanı sıra; özel illüstrasyonlar ve fotoğraflar da dikkat çekiyor. Sadece basılı olarak üretilen ve senede 4 sayı çıkaran “Standart” çok özenli bir mizanpaj ve baskıya sahip. Özellikle kağıt ve baskı kalitesi çok iyi. An itibariyle 69 dolar’lık abonelikle yıl içerisinde çıkan 4 sayıyı ve yanında 4 paket “sample” kahve gönderiyorlar. Sadece son sayıyı almak isterseniz 20 dolar. Ben son sayıyı aldım ve sağolsunlar eski 2 sayıyı da hediye olarak gönderdiler. Şimdilik; hemen bitmesin diye her gün bir makale okumakla yetiniyorum. Bir ara Petra getiriyormuş sanırım ama şu sıralar Türkiye'de dağıtımcısı yok. Belki kahve kulübüne özel bir fiyat alabiliriz ilgilenen arkadaşlarla :)

İnternet sitesi: https://standartmag.com/
Abonelik koşulları: https://standartmag.com/pages/subscription-pricing

Ekli dosyayı görüntüle 5403

Slovakya merkezli bir nitelikli kahve mecmuası Standartmag. Kahve ve kahve kültürüne dair kapsamlı ve zengin (İngilizce) içeriğinin yanı sıra; özel illüstrasyonlar ve fotoğraflar da dikkat çekiyor. Sadece basılı olarak üretilen ve senede 4 sayı çıkaran “Standart” çok özenli bir mizanpaj ve baskıya sahip. Özellikle kağıt ve baskı kalitesi çok iyi. An itibariyle 69 dolar’lık abonelikle yıl içerisinde çıkan 4 sayıyı ve yanında 4 paket “sample” kahve gönderiyorlar. Sadece son sayıyı almak isterseniz 20 dolar. Ben son sayıyı aldım ve sağolsunlar eski 2 sayıyı da hediye olarak gönderdiler. Şimdilik; hemen bitmesin diye her gün bir makale okumakla yetiniyorum. Bir ara Petra getiriyormuş sanırım ama şu sıralar Türkiye'de dağıtımcısı yok. Belki kahve kulübüne özel bir fiyat alabiliriz ilgilenen arkadaşlarla :)

İnternet sitesi: https://standartmag.com/
Abonelik koşulları: https://standartmag.com/pages/subscription-pricing
Çok hoşmuş 😊 Eğer katılım olur da fiyatta indirim yaparlarsa ben abone olmak isterim.

Yıllık üyelik ayarlayabilirsek ben ilgilenirim ☺️

kısa süreliğine 19. yani son sayı bedava olmuş. Sadece kargo ödeniyor. İlgililere duyurulur:

kısa süreliğine 19. yani son sayı bedava olmuş. Sadece kargo ödeniyor. İlgililere duyurulur:

Onur teşekkür ederim bende mesajın sayesinde satın aldım. Takipli kargoile mi gönderiliyor? Birde gönderim sonrası mail atıyorlar mı?

5.95 lik kargo fiyatından hemen sonra üyelik gerçekleştirip aktif aboneliğinizi iptal edin. Biraz gıcık ama kart bilgileriyle 19 aralik cikisli yeni sayı için de 20 dolarlik otomatik abonelik yapiyor.
Hocam, siparişi ben de geçeceğim dediğiniz gibi yapacağım. Bu 20 doları hemen mi çekiyorlar ona göre anlık mı yapmamız gerekiyor iptali. Anlık yapınca göndermemezlik yapmazlar umarım. :)

Ben 4 kasımda hafta almıştım henüz mail gelmedi, sitede aşağıdaki gibi bir açıklama var. Gönderimler haftada bir kez yapılıyormuş.

Kargo ücreti sabit olmasından dolayı 2 adet fazla almıştım, İstanbul Kartal civarında oturanlara verebilirim.

Order updates
You’ll get shipping and delivery updates by email.

Kartal merkez 🥰

Şimdi ulaştı elime. Teşekkürler @kahvetrip

Ekli dosyalar

• D67F772E-68B8-4FAF-A1C4-586BFF3433ED.jpeg
    D67F772E-68B8-4FAF-A1C4-586BFF3433ED.jpeg
    85.2 KB · Görüntüleme: 103
Takipsiz kargo ile gonderiyorlar, ilgilenen olursa 17,18 ve 20. sayilar var 1er tane fazla standart in satis fiyatindan verebilirim.

Sadece 9 Dolar Kargo - 26. Standart Magazin dergisi ve Barn kahvesi

@NoDRaC hocanın ınstagram hikayesinde gördüm.

Bunun gümrük ve vergisi gibi şeyleri nasıl oluyor? Yani ekstra ne kadar masraf çıkar acaba? Daha önce (Amazon ve AliExpress hariç) yurt dışından alım yapmadığım için soruyorum.

Bunun gümrük ve vergisi gibi şeyleri nasıl oluyor? Yani ekstra ne kadar masraf çıkar acaba? Daha önce (Amazon ve AliExpress hariç) yurt dışından alım yapmadığım için soruyorum.
Yanında kahve işi bir tık garipleştiriyor.

Yoksa sadece kitap/dergi olması sebebiyle herhangi bir vergi binmiyor.

Gümrük dergi olarak sayarsa ki doğru olan bu vergilendirilmeyecek.

Ben de sipariş verdim teşekkürler.

Geri