• Aralık
    Sevgili Ziyaretçi Aralık ayı yaklaşması nedeni ile Kahve Kulübü kahve alım anketini başlattık. Sizlerin oyları ile belirlenen firmadan Aralık ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Aralık ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

standart magazine (kahve dergisi)

kahvetrip

İyi Bilinen Üye
26661245-50A2-446B-AD58-5DC43C1D6B31-DC9807A0-5D52-4002-906A-E4CAB86C258E.JPG

Slovakya merkezli bir nitelikli kahve mecmuası Standartmag. Kahve ve kahve kültürüne dair kapsamlı ve zengin (İngilizce) içeriğinin yanı sıra; özel illüstrasyonlar ve fotoğraflar da dikkat çekiyor. Sadece basılı olarak üretilen ve senede 4 sayı çıkaran “Standart” çok özenli bir mizanpaj ve baskıya sahip. Özellikle kağıt ve baskı kalitesi çok iyi. An itibariyle 69 dolar’lık abonelikle yıl içerisinde çıkan 4 sayıyı ve yanında 4 paket “sample” kahve gönderiyorlar. Sadece son sayıyı almak isterseniz 20 dolar. Ben son sayıyı aldım ve sağolsunlar eski 2 sayıyı da hediye olarak gönderdiler. Şimdilik; hemen bitmesin diye her gün bir makale okumakla yetiniyorum. Bir ara Petra getiriyormuş sanırım ama şu sıralar Türkiye'de dağıtımcısı yok. Belki kahve kulübüne özel bir fiyat alabiliriz ilgilenen arkadaşlarla :)

İnternet sitesi: https://standartmag.com/
Abonelik koşulları: https://standartmag.com/pages/subscription-pricing

AnkA

Aktif Üye
İsim
Önder
Daha fazla  
İsim
Önder
Espresso Makinesi
Sage Barista Pro SES878
Değirmen
Comandante ve Timemore Slim
Ekipmanlar
Moccamaster, V60, Aeropress, Delter
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Bakırköy
Ekli dosyayı görüntüle 5403

Slovakya merkezli bir nitelikli kahve mecmuası Standartmag. Kahve ve kahve kültürüne dair kapsamlı ve zengin (İngilizce) içeriğinin yanı sıra; özel illüstrasyonlar ve fotoğraflar da dikkat çekiyor. Sadece basılı olarak üretilen ve senede 4 sayı çıkaran “Standart” çok özenli bir mizanpaj ve baskıya sahip. Özellikle kağıt ve baskı kalitesi çok iyi. An itibariyle 69 dolar’lık abonelikle yıl içerisinde çıkan 4 sayıyı ve yanında 4 paket “sample” kahve gönderiyorlar. Sadece son sayıyı almak isterseniz 20 dolar. Ben son sayıyı aldım ve sağolsunlar eski 2 sayıyı da hediye olarak gönderdiler. Şimdilik; hemen bitmesin diye her gün bir makale okumakla yetiniyorum. Bir ara Petra getiriyormuş sanırım ama şu sıralar Türkiye'de dağıtımcısı yok. Belki kahve kulübüne özel bir fiyat alabiliriz ilgilenen arkadaşlarla :)

İnternet sitesi: https://standartmag.com/
Abonelik koşulları: https://standartmag.com/pages/subscription-pricing
Çok hoşmuş 😊 Eğer katılım olur da fiyatta indirim yaparlarsa ben abone olmak isterim.

Leylifer

İyi Bilinen Üye
İsim
Furkan
Daha fazla  
İsim
Furkan
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Balıkesir
Petra bunu hala getiriyor ama sayı olarak geriden geliyor sanırım.

kahvetrip

İyi Bilinen Üye
kısa süreliğine 19. yani son sayı bedava olmuş. Sadece kargo ödeniyor. İlgililere duyurulur:

Cihanyuce

Yeni Üye
kısa süreliğine 19. yani son sayı bedava olmuş. Sadece kargo ödeniyor. İlgililere duyurulur:

5.95 lik kargo fiyatından hemen sonra üyelik gerçekleştirip aktif aboneliğinizi iptal edin. Biraz gıcık ama kart bilgileriyle 19 aralik cikisli yeni sayı için de 20 dolarlik otomatik abonelik yapiyor.

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim

Onur teşekkür ederim bende mesajın sayesinde satın aldım. Takipli kargoile mi gönderiliyor? Birde gönderim sonrası mail atıyorlar mı?

aztec

Üye
İsim
Eşref
5.95 lik kargo fiyatından hemen sonra üyelik gerçekleştirip aktif aboneliğinizi iptal edin. Biraz gıcık ama kart bilgileriyle 19 aralik cikisli yeni sayı için de 20 dolarlik otomatik abonelik yapiyor.
Hocam, siparişi ben de geçeceğim dediğiniz gibi yapacağım. Bu 20 doları hemen mi çekiyorlar ona göre anlık mı yapmamız gerekiyor iptali. Anlık yapınca göndermemezlik yapmazlar umarım. :)

Huxley Crusades

Aktif Üye
İsim
Huxx
Daha fazla  
İsim
Huxx
Ben 4 kasımda hafta almıştım henüz mail gelmedi, sitede aşağıdaki gibi bir açıklama var. Gönderimler haftada bir kez yapılıyormuş.

Kargo ücreti sabit olmasından dolayı 2 adet fazla almıştım, İstanbul Kartal civarında oturanlara verebilirim.

Order updates
You’ll get shipping and delivery updates by email.

Kartal merkez 🥰