• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Nurgaz Campout Filtre Kahve (Gooseneck) Demliği

Çok güzel bi fiyat, Hario Buono veya Epinox'tan pek bir farkı olacağını sanmıyorum, ihtiyacı olan kaçırmasın.

Galiba çindeki 13 dolarlık ürün ile aynı ürün.

Alanlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi?

Merhaba arkadaşlar,
Hepsiburada bana 20 lira da özel indirim tanımlamış, hemen aldım.
Gelince bakacağım kalitesine.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200816_083407_com.android.email.jpg
    Screenshot_20200816_083407_com.android.email.jpg
    57.3 KB · Görüntüleme: 337
İnşallah çok kötü bir şey değildir, yoksa hemen iade. 🙂

Tabiki yaparım, bu gün kargoya verilmiş, yarın ulaşır sanırım. 👍

Deneme imkanınız oldu mu hocam? Tavsiye eder misiniz?
Atlamış değilim ama ürün halen ulaşmadı elime. Hepsiburada'dan aldım, onlarda Hepsijet kargoları ile yolladılar, ürün ayın 20'sinde İstanbul'dan çıktı, halen bekliyorum, inşallah bu gün gelir. Defalarca aradım yazdım ürün transfer aşamasında diyorlar. Hepsijet maalesef berbat ötesiymiş. 😑😡

Ben de hepsiburada indirimiyle 134 liraya almıştım. Kullanmadan yazmak istemedim. Piyasadaki muadillerine göre bir farkı yok. Gayet memnunum tavsiye ederim.

Ben de hepsiburada indirimiyle 134 liraya almıştım. Kullanmadan yazmak istemedim. Piyasadaki muadillerine göre bir farkı yok. Gayet memnunum tavsiye ederim.
Hocam ben alalı bu gün 8. gün halen gelemedi.

@Aydogan

Hala yorumlarınızı bekliyorum.🙂
Merhabalar, ya çok özür dilerim ben bu başlığı kaybedip bulamamıştım. 🙏
Ne maceralar yaşadım bilemezsiniz. 😑
134.80'e almıştım ancak kargoyu Hepsiexpres denen lanet firmaya vermişler. Tam 22 gün bekledim ve sonunda iptal ettiler satışı. Hepsiburada da onun üzerinde kayıt açıp durumu anlattım, Hepsiexpres de de öyle. Sonuç olarak o satış gerçekleşmedi. Ve ben Bursa seyahatimde kullanamadım. 😭
Ardından yine Hepsiburada'dan ama farklı satıcıdan 154 liraya yeniden aldım ve satıcı ile iletişime geçerek Aras Kargo ile göndermesini rica ettim ve bir günde yani dün elime ulaştı.😃
Ürünün kalitesini çok beğendim, kesinlikle kusursuz, ancak deneme şansım olmadığı için akışı kontrol edemedim. 🤔

Ekli dosyalar

• IMG_20200909_141728.jpg
    IMG_20200909_141728.jpg
    74.2 KB · Görüntüleme: 246
  • IMG_20200909_141748.jpg
    IMG_20200909_141748.jpg
    59 KB · Görüntüleme: 187
  • IMG_20200909_141915.jpg
    IMG_20200909_141915.jpg
    74.1 KB · Görüntüleme: 183
  • IMG_20200909_141926.jpg
    IMG_20200909_141926.jpg
    73.5 KB · Görüntüleme: 185
Merhabalar, ya çok özür dilerim ben bu başlığı kaybedip bulamamıştım. 🙏
Ne maceralar yaşadım bilemezsiniz. 😑
134.80'e almıştım ancak kargoyu Hepsiexpres denen lanet firmaya vermişler. Tam 22 gün bekledim ve sonunda iptal ettiler satışı. Hepsiburada da onun üzerinde kayıt açıp durumu anlattım, Hepsiexpres de de öyle. Sonuç olarak o satış gerçekleşmedi. Ve ben Bursa seyahatimde kullanamadım. 😭
Ardından yine Hepsiburada'dan ama farklı satıcıdan 154 liraya yeniden aldım ve satıcı ile iletişime geçerek Aras Kargo ile göndermesini rica ettim ve bir günde yani dün elime ulaştı.😃
Ürünün kalitesini çok beğendim, kesinlikle kusursuz, ancak deneme şansım olmadığı için akışı kontrol edemedim. 🤔

Hangi satıcıdan aldınız acaba?

Geri