• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Minus One Coffee Roastery

Yeni işiniz hayırlı olsun bol kazançlar. Ben de şimdi bir deneme paketi sipariş ediyorum. Merakla bekleyeceğim :)

Hayırlı olsun umarım her şey istediğiniz gibi gider.....Bu arada siteye göz atmaya gidiyorum (y)

Hayırlı uğurlu olsun Yasemin ve Veli! Bu girişime benden tam olumlu yorum ve destek arkadaşlar.

Siteye girince insanın kendini evinde hissetmesi gibi oluyor benim için :) Yolunuz açık olsun.

İşlerini özenle yapıyorlar.
Site işlevsel. Kargolama aşamasına kadar bütün aşamalar sipariş detayında görünüyor.
Deneme paketi almıştım üç çekirdek için de demleme tavsiyelerini bir kartelaya yazmışlar.
Güzel bir çikolata hediyesi vardı :)
Tasarımlar çok güzel.
Çekirdekler için ilk izlenimim gayet iyiydi. Daha deggasing sürecinde. Salı günü kavurup Çarşamba kargoya verdiler.
Teşekkür ediyorum. Arkasındaki emek kendini belli ediyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20210211_192651.jpg
    IMG_20210211_192651.jpg
    76.4 KB · Görüntüleme: 181
  • IMG_20210211_192906.jpg
    IMG_20210211_192906.jpg
    87.3 KB · Görüntüleme: 179
  • IMG_20210211_192627.jpg
    IMG_20210211_192627.jpg
    52.2 KB · Görüntüleme: 181
İşlerini özenle yapıyorlar.
Site işlevsel. Kargolama aşamasına kadar bütün aşamalar sipariş detayında görünüyor.
Deneme paketi almıştım üç çekirdek için de demleme tavsiyelerini bir kartelaya yazmışlar.
Güzel bir çikolata hediyesi vardı :)
Tasarımlar çok güzel.
Çekirdekler için ilk izlenimim gayet iyiydi. Daha deggasing sürecinde. Salı günü kavurup Çarşamba kargoya verdiler.
Teşekkür ediyorum. Arkasındaki emek kendini belli ediyor.

Kartlar süpermiş. 🕺🏻

Merhaba,

Kısa bir süre önce eşim ve bir arkadaşımızla birlikte İstanbul'da kahve kavurma atölyesi ve doğal ürünler konseptli dükkan açtık. Bir süredir dükkanda satışlarımız oldu; geri dönüşleri aldık ve geçen ay internet sitesini faaliyete geçirdik.
Kahvekulubu için kahvelerde geçerli 14 şubat tarihine kadar %15 tanışma indirimi oluşturduk.
Sepetinizde kupon kodu bölümüne merhaba15 yazarak indirimi aktif edebilirsiniz.

https://www.minusonecoffee.com/kahve linkine tıklayarak kahvelerimize ulaşabilirsiniz.

Kahve kavurma günlerimiz haftanın her salı günüdür. Salı günü kavrulan kahveler bir gün dinlendirdikten sonra çarşamba günü kargoya verilmektedir.
Merhaba,

Hayırlı olsun. İlk siparişimi verdim. İşinize, paketlerinize ve web sayfanıza gösterdiğiniz özen eminim kahvelerinize de yansımıştır. ☺️ Heyecanla bekliyorum.

Hemen siparişi geçtim. Başarılar dilerim.

Hayırlı olsun. Bende Burundi 🇧🇮 ve Peru 🇵🇪 olarak siparişimi verdim.☕
Kahve Cemiyetimizden😁 Çok Güzel Hareketler🛎
👏👏👏

Dün kahvelerim geldi. Özellikle tasarımlar çok hoşuma gitti. Elinize, emeğinize sağlık. Ayrıca yanında gelen hediye çikolata için de çok teşekkür ederim :)

Ben de siparişimi verdim ve degassing süresi dolmuş olan el salvador san carlos'u denedim. Bal gibi tatlı bir kahve gerçekten, kavrumda çok başarılı bir profil tutturulmuş. Çikolata hediyesi için de teşekkürler, başarılar.

Bir kaç kişinin iletişime geçmesi üzerine indirim kodunu bir hafta uzatma kararı aldık 😊 21 şubata kadar %15 tanışma indirimi aktif olacak 🤘🏻

Ben daha alacaktım ancak kahvem bittiğinden bir dahaki kavurma süresini bekleyemedim ve gönderime hazır seti seçtim)) siz uzatınca artık bir sonraki kavrumlardan da alabilirim teşekkürler

burundi ve idido ile ben de hayırlı olsun diyorum Minus One Coffee'ye 🤙

Geri