• Nisan Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
  Sevgili Ziyaretçi Nisan ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Fam Coffee olarak seçildi. Bu konudan Nisan ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
raistlin
Tepki puanı
6,310

Profil Mesajları Son Etkinlikler Gönderiler Hakkında

 • Togay Bey merhaba, yeni başlayan bir evde kahve demleyicisiyim. Eureka Crono satın aldım. Genelde hazırlama önerileri için Comandante öğütümleri referans alınıyor. Gördüğüm kadarıyla her iki öğütücüye de hakimsiniz. Comandante click sayısı ile Eureka dial arasında bir çeviri referansı verebilir misiniz? Teşekkür ederim.
  raistlin
  raistlin
  Merhaba, maalesef doğru bir referans oluşturulamaz bu şekilde. İki bambaşka tipte öğütücü ve iki bambaşka ayar sistemi. Fincan sonuçları da birbirinden epey farklıdır hedef aralıklarda bile. En iyi seçenek öğütücünüzü zamanla deneyimledikçe karakterini öğrenmek ve kahvenize göre en iyi performans noktalarını kendi içinde bulmaktır. Sevgiler.
  Togay Bey selamlar Comandatelere renk seçeneği gelecek mi?
  raistlin
  raistlin
  Selamlar, şu an üretimde olan 3 model var yalnızca. Üçü de satışta mevcut. Limited seriye eklenecek 2 model sonraki aylarda geliyor.
  jaythebabygeisha
  jaythebabygeisha
  Mevcut renkler de çok güzel ama Chocolate Fineline'ın yolunu hasretle gözleyenler vardı. Fiyatlarda yakın zamanda değişim olacak mı?
  raistlin
  raistlin
  Chocolate Fineline artık üretilmiyor maalesef. Fiyatlar döviz endeksli, siteyi aktif takip edebilirsiniz.
  Sabah sabah insanın aklına giriyorsunuz, Togay. Ben de bir tane rica ediyorum : )
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
Üst