• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Minus One Coffee Roastery

Yeni işletmeler beni heyecanlandırıyor ama burası birkaç kat daha fazla heyecanlandırdı, elimde kahve olmasına rağmen dayanamayıp sipariş geçicem sanırım. Hayırlı olsun:)
Tavsiyeye ettiğiniz demleme reçetelerini internet sitesinde paylaşıyor musunuz göremedim de?

El Salvador’u merakla bekliyorum. Zerafet kokan tasarımlara hayranım, paketlerdeki illüstrasyonlar duvarımda yerlerini alacaklar 😊

Yeni işletmeler beni heyecanlandırıyor ama burası birkaç kat daha fazla heyecanlandırdı, elimde kahve olmasına rağmen dayanamayıp sipariş geçicem sanırım. Hayırlı olsun:)
Tavsiyeye ettiğiniz demleme reçetelerini internet sitesinde paylaşıyor musunuz göremedim de?
Kahve ile birlikte gelen kartları mevcut. Orada demleme tarifi yazıyor.

Teşekkür ederiz ☺️ Yanında verdiğimiz kartta paylaşıyoruz fakat sitemize de eklemeyi düşünüyoruz yakın zamanda.

Öncelikle hayırlı olsun, bol kazançlı olsun. El Salvador az kaldı dediğiniz için sipariş ettim ancak kahve fazla elimde notta belirttim denemelerle beraber bir sonraki kavrumdan yollayabilirsiniz.

Kargomu aldım sabırsızlıkla demleme zamanını bekliyorum. Demleme için kart ve nazik hediyeniz için de teşekkür ederim.

Uzun zamandır bu kadar neşeli bir kahve paketi açmamıştım, teşekkürler. :giggle:

Ekli dosyalar

• IMG_20210218_144934.jpg
    IMG_20210218_144934.jpg
    147.8 KB · Görüntüleme: 283
Operasyonel süreçlerin bilgisinin verilmesi, kutunun içeriği ve hediye jestiniz aynı zamanda paketler şahane 😍 kahve kartları ve tarif tutarlılığı da çok iyi, kahvenin tadı da vadettiği gibi, benim değerlendirmelerimden tam not aldınız 😊 umarım bu memnuniyet yıllar boyunca artarak devam eder.

daha ilk alışverişten kendimi 40 yıllık müdavimleri gibi hissettim. ev demleyicisini öyle güzel analiz etmişler ki siteye girdikten sonra fincana düşen kahvenin her aşamasında anlıyorsunuz. gönderdikleri kartlar, paketlemelerdeki özenden anlaşılacağı gibi işlerini severek yaptıkları belli. tüketicinin dilinden konuşan kavurucuya tam destek!

Son 10 mesaj falan kutu içerisinden çıkan kartların güzelliği ile ilgili. Arkadaşlar kahve hakkında yorum yok mu :)

Son 10 mesaj falan kutu içerisinden çıkan kartların güzelliği ile ilgili. Arkadaşlar kahve hakkında yorum yok mu :)
  1. el salvador san carlos dos (erik, meyvemsi)
  2. etiyopya arsosala (bergamot, çiçeksi, meyvemsi)
  3. burundi yıkanmış (limon, meyvemsi)
  4. etiyopya idido (çikolata, kakao) kavrumu koyu geldi biraz, naturel yine son tercihim oldu :)
sıralamam bu şekilde oldu.. ilk 3'ü gayet keyifli, indirim değerlendirilebilir.

henüz arsosola denediğim için yazmadım haftaya güncellerim diye düşünmüştüm ama şöyle söyleyeyim paket üzerinde yazan tadım notları biraz pazarlama stratejisi olarak görürdüm arsosola için konuşuyorum bu kavurucuda öyle olmadığını gördüm.

Sevgili Yasemin'in ve eşinin özenini bir kareye sığdırmak gerçekten mümkün değil. Sipariş vermekte geç bile kaldım. Çok teşekkür ediyorum @Sensei 🙏

Ekli dosyalar

• IMG_20210219_104519~2.jpg
    IMG_20210219_104519~2.jpg
    156.3 KB · Görüntüleme: 190
Sevgili Yasemin'in ve eşinin özenini bir kareye sığdırmak gerçekten mümkün değil. Sipariş vermekte geç bile kaldım. Çok teşekkür ediyorum @Sensei 🙏
Çok teşekkür ederim @Avare 😍 Umarım kahvelerden de aynı şekilde memnun kalırsın. 🙏🏻 Afiyet olsun:)

Öncelikle hayırlı olsun :)

Paketlerin üzerindeki illüstrasyonların güzelliğine dayanamayıp ben de bir deneme seti siparişi verdim :love:

1. el salvador san carlos dos (erik, meyvemsi)
  2. etiyopya arsosala (bergamot, çiçeksi, meyvemsi)
  3. burundi yıkanmış (limon, meyvemsi)
  4. etiyopya idido (çikolata, kakao) kavrumu koyu geldi biraz, naturel yine son tercihim oldu :)
sıralamam bu şekilde oldu.. ilk 3'ü gayet keyifli, indirim değerlendirilebilir.
Idido bana da biraz fazla kavrulmuş geldi. Aldığım diğer kahveleri ise beğendim.

Nasıl da güzeller 🥰 Taze taze bir köşede içmeye hazır hale gelmeyi bekleyecekler şimdi :)

Ayaküstü de olsa sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum. Umarım her şey dilediğiniz gibi olur.

Bu başlığa ilk kez girip paketleri gördüğümde çizimlere hasta olmuştum. Şimdi bu güzel illüstrasyon da duvardaki panoda yerini aldı 🐾

IMG_20210224_210809.jpg IMG_20210224_212007.jpgIMG_20210224_211609.jpg

2 kahvelerini denedim. El Salvador ve Tanzanya.

Asiditeleri hissedilen, dengeli içimleri olan, kavrum sorunları olmayan kahvelerdi. Tabii damak tadınıza uyup uymaması ayrı bir şey.

Ev demleyiciliğinden bu işe geçtikleri için, haliyle yapılan hataları, gelecek eleştirileri ve bizlerin beklentilerini iyi biliyorlar. Sanırım bu yüzden kahveler dışındaki konular da olumlu bir şekilde dile getirilmiş :)

@Sensei Mart ayında kafelerin açılacağı söyleniyor, böyle bir durum olması halinde yerinizi ziyaret edip kahve içebilir, kahve alımı yapabilir miyiz? Elimdeki kahvelerden dolayı ne yazık ki alım yapamıyorum ancak mart zamanı gibi açılması halinde sizleri ziyaret etmeyi gerçekten çok isterim :).

@Sensei Mart ayında kafelerin açılacağı söyleniyor, böyle bir durum olması halinde yerinizi ziyaret edip kahve içebilir, kahve alımı yapabilir miyiz? Elimdeki kahvelerden dolayı ne yazık ki alım yapamıyorum ancak mart zamanı gibi açılması halinde sizleri ziyaret etmeyi gerçekten çok isterim :).
Tabii istediğiniz zaman gelebilirsiniz, hatta memnun oluruz. Cafe gibi değil dükkan sadece ama gelenlere her zaman kahve ikram ediyoruz :)

Geri