• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kinu M47 Classic-Simplicity El Değirmeni Toplu Alım Organizasyonu

Bu arkadaşın garanti süresi kaç yıl? Yurtdışında 5 yıllık bir garantisi olduğunu okudum. Specific de aynı süre için garanti sunacak mı?
Yurtdışında öyle ise burada da öyle olması gerekir, sonuçta parça desteğini ana firma sağlıyor. Onu da sormak gerek...

Kinu markasi temel olarak espresso severlere hitap ediyor anladigim kadariyla, ayri burr set ise filtre performansini artirmak icin ama ondan da memnun kalmayanlar cok. Her durumda filtre performansinda (daha parlak fincan, kor tadim testi vs) Commandante > Kinu deniyor. Ayri burr set de alinirsa f/p iyice dusmus olacak. bilemedim.....

Kinu markasi temel olarak espresso severlere hitap ediyor anladigim kadariyla, ayri burr set ise filtre performansini artirmak icin ama ondan da memnun kalmayanlar cok. Her durumda filtre performansinda (daha parlak fincan, kor tadim testi vs) Commandante > Kinu deniyor. Ayri burr set de alinirsa f/p iyice dusmus olacak. bilemedim.....
öncelik espresso olanlar için uygun bir değirmen filtrede de çok üzeceğini tahmin etmiyorum :)

Garantiyi instagram üzerinden sordum, 5 yılı teyit ettiler arkadaşlar...

Şu şekil okuyorum mesajları

Son düzenleme:
Ben şahsen espressoda perfetto kullanıyorum, özel çekirdek denk geldiğinde cmd'ye geçtiğim oluyor. Elimde bu iki değirmen olmasaydı, şu an satın alım yapacak olsaydım işler nasıl olurdu bilemiyorum :)
Filtrede cmd önde, espressoda ise manuel çevirme işi yoruyor. Cmd 600 gramken kinu 1200 gr, yaklaşık iki katı diye aklımda kalmış.
Filtreyle işi olmayan, günde 1-2 shot atacak arkadaşlara kinu + robot kombosu harika olur sanıyorum.

Ortalama 2 senelik yoğun kullanım sonrasını metal gövdenin solması bana itici geliyor. Benzer durumda olan birkaç gövde görmüştüm reddit ve forumlarda. Plastik parçalar olmasa, evladiyelik denebilecek değirmenlerden. Tabi ağırlığı da ayrı bir mevzu rakiplerine göre. Stepless olması espresso kullanımında önemli bir özellik.

3650'den ne kadar düşer bilinmez, açıkçası Avrupa ülkelerine 270 avroya vergisiz şekilde yollanıyor. Burada tek vergi + kargo ödeyerek sahip olunabiliyor. Toplu alım olmazsa, olur da 3000 lira civarına düşmezse bu yöntemi denemenizi tavsiye ederim. Taşıma çantası vs çok önemli değil bence. Değirmen değirmenliğini yapsın yeter, bir şekilde taşınır. :)

Screenshot_20210503-173227_Samsung Internet.jpg

3650'den ne kadar düşer bilinmez, açıkçası Avrupa ülkelerine 270 avroya vergisiz şekilde yollanıyor. Burada tek vergi + kargo ödeyerek sahip olunabiliyor. Toplu alım olmazsa, olur da 3000 lira civarına düşmezse bu yöntemi denemenizi tavsiye ederim. Taşıma çantası vs çok önemli değil bence. Değirmen değirmenliğini yapsın yeter, bir şekilde taşınır. :)

Ekli dosyayı görüntüle 12067
inceledim fiyatını ama kargo + vergi olayı nasıl olur bilinmez tabi garanti olayları da sıkıntı olabilir :)
bilgilendirme için teşekkür ederim :)

aynı zamana gelmesi ve ne hikmetse ben buraya başlık açtıktan sonra bir anda olması beni ŞAŞIRTTI :)
Bir anda olmadı hocam. Bu 3. İndirim. Ve daha önce de söylendi stoklar güncellenince tekrar indirim olacağı

fiyat tabii ki önemli bir etken ama kinu almak isteyenleri etkileyeceğini zannetmiyorum 1zpresso kampanyasının, aynı klasmanda değiller bence. dünyada kabul görmüş sayılı el değirmenlerinden bir tanesi kinu.

kinu ya indirimli fiyat daha belirlenmedi değil mi?

aynı zamana gelmesi ve ne hikmetse ben buraya başlık açtıktan sonra bir anda olması beni ŞAŞIRTTI :)

Siz konuyu Cumartesi günü açmışsınız ben sizden 2 gün önce bu hafta için firmanın 1Zpresso kampanyası yapacağını duyurmuşum.

Konu içindeki mesaj '1Zpresso El Değirmenleri Türkiye'de'
https://www.kahvekulubu.net/sosyal/threads/1zpresso-el-degirmenleri-turkiyede.2554/post-90379

Lütfen foruma mesaj atarken bir iddaa dan bulunurken biraz daha düşünelim. Aklımıza ilk geleni foruma yazmayalım rica ediyorum.

Merhaba, ben de tam espresso için uygun bir el değirmeni istiyordum ama Kinu haricindekiler pek içime sinmemişti. Beni de yazın.

Geri