• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübü Ekim Ayı Toplu Alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese hayırlı haftalar, artık yurt dışı alımlarımız da başladığına göre araya yurtiçi imkanları sunan etkinliği sunalım dedik.

Bu ay olabildiğince küçük miktarda gerçekleştirmeye çalışıcaz alımı çünkü evlerimizde zaten baya stok olduğunu birde üstüne Muttley & Jack's alımlarından kaynaklı hem cebimizi hem stoklarımızı yormamak istiyoruz.

Sorularınız için @Kahveciningalaksirehberi , @coffeebean , @mtgg ve @mvscoffee olarak bizleri etiketleyip yada özelden yazabilirsiniz.
Hala whatssapp grubuma dahil olmadıysanız @PepukKahve ile iletişime geçip kendinizide gruba dahil edebilirsiniz.
Herkese iyi haftalar anket ekim ayının ilk haftası pazar günü kapatılcaktır. Bilginize.
Anket linkine ulaşamadım. Yardım eder misiniz?

@Freeman Ekim Ayı Anketi yazısına tıklayın sizi forma yönlendirecek.

Arkadaşlar açıkça oy yazmak yeni bir şey gibi mi geliyor? Eylül ayı anket konusuna bakınız, fanatikliği görün siz :)

Kasım ayında sadece anket çıksa ve sayfa yorumlara kapalı olsa nasıl olurdu?

Şu an ki sistem bir nevi açık oylama kapalı sayım gibi.

Tam tersi kapalı oylama açık sayım olsaydı karşımıza ne çıkardı???

Bundan 2 önceki ankette aynı böyle herkes oylar Coffeerem e diyordu oylamadan Probodor çıktı. Çok takılmayın bence. Herkes istediğini yazıyor bazen sonuç bambaşka oluyor. Burda yazan kadar yazmadan oy verenler var.

Ne güzel keyifli sohbet oluyor, herkes fikrini söylüyor. :) Zaten herkesin 1 oy hakkı var isteyen açıklasın, istemeyen açıklamasın bence :)

Kasım ayı çok iyi yabancı kavurucu olsa 90 artı çekirde olsa anket yapmasak nasıl olur sizce 😎

Bu ay Cleancup Kahve'den aldığım El Salvador'dan çok memnun kaldım. Sitelerinde az seçenek olmasına karşın yine de oyumu kendilerinden yana kullandım.

Kasım ayı çok iyi yabancı kavurucu olsa 90 artı çekirde olsa anket yapmasak nasıl olur sizce 😎

Okurken heyecanlandım.

Toplamda vacuvin tıpa sayısını bu günler için 19 adete çıkartmıştım. Şu anda boşta tıpa yok. Buzlukta 9 şişe bekliyor, 12 farklı çekirdek var elimde. Bunların haricinde hala denemek için zaman bulamadığım 2 farklı rem project var. İlk yurtdışı alımı etkinliği ile, @HaLiL Bey ile ortaklaşa aldığımız 3x250gr da gelecek. 🥳

Bakalım bu ay alım nasıl olucak. Ben oyumu kungpow'a verdim bu arada.

Okurken heyecanlandım.

Toplamda vacuvin tıpa sayısını bu günler için 19 adete çıkartmıştım. Şu anda boşta tıpa yok. Buzlukta 9 şişe bekliyor, 12 farklı çekirdek var elimde. Bunların haricinde hala denemek için zaman bulamadığım 2 farklı rem project var. İlk yurtdışı alımı etkinliği ile, @HaLiL Bey ile ortaklaşa aldığımız 3x250gr da gelecek. 🥳

Bakalım bu ay alım nasıl olucak. Ben oyumu kungpow'a verdim bu arada.
Vacu Vin'in buzluk performansı nasıl?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri