• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübü Ekim Ayı Toplu Alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Null'a bir katkı da benden. En ucuz Burundi kahvesini beklentisizce almıştım ortalamayı düşürsün diye ama severek alınabilecek bir kahveymiş. Kenya zaten çok hoşuma gitti. Yani Null tam puan aldı benden, inşallah kazanır.

Null'u her ay seçebiliriz. Bence sorun yok 😅

Probador’dan yapılan aylık alımla satın aldığım kahveler, eve yığılan 8 arkadaşımın 2’şer kupa kahve içmesiyle beklediğimden çok erken bitti. Coffee Rem’den yapılan aylık alımla satın aldığım kahvelerin de bana ulaşmasına yaklaşık 3-4 gün vardı ve ne yapacağımı bilemez bir halde bahçede duran kırık, eski ve ahşap bank ile apartmanın demirden yapılmış ve siyaha boyanmış iki kanatlı kapısı arasındaki o 6-7 adımlık mesafeyi bir hışımla kat ederek merdivenleri tekmelercesine kendimi yukarıya taşımaya başlamıştım. O an sanki hava aniden kararıyor ve şimşeklerini akciğerime tek tek saplıyor gibiydi. Tüm duvarlar, önceden sözleşmişcesine sırayla üzerime gelme eğilimi gösteriyorlardı. Tutunacak tek dalım kalmamıştı. Cebren ve hile tüm kalelerim zaptedilmiş, bütün tersanelerime girilmiş, bütün ordularım dağıtılmış ve her köşem birfiil işgal edilmiş gibiydi.
Akabinde Null’dan 2 paket kahve alıp sorunumu çözdüm. Siparişimden 2 gün sonra kahvelerim, kavurum tarihinin üzerinden 6 gün geçmiş olarak elime ulaştı. Hâlen afiyetle içiyoruz. Açıkçası beğendim ve devamını da elbette ki isterim. Oyumu o yüzden Null’a verdim ve yorumları verdikten sonra okudum. Çoğunlukla aynı fikri paylaşmış olmak da hoşuma gitti. :)

İkisinin arasında kaldım cidden fakat Tropic Punch yeni çekirdek, Idido'nun bir süre sonra bitebileceği endişesiyle Idido verdim.

Bende şu an ikisi de mevcut. Ididoyu önce almıştım. Gerçekten güzel, hoşuma giden bir çekirdek oldu. Ama Montag'dan tekrar kahve alacak olsam Wolichu Wachu alırdım. Tropic punch'ı da hem filtrede hem de Wacaco nanopresso ile kullanıyorum gayet keyifli. Denenebilir ileride.

Bu ay sürpriz olmazsa Null çıkacak ama, Kimma diyorum.

Bir Incommon da benden geldi.

Oyumu yönlendirme olmaması açısından genelde açıklamıyorum. Umarım keyifli bir alım olur.

Null ilk toplu alımlarımızdan... toplu alım aşamasında da keyifle destek vermiştim, çıkarsa yine zevkle yardımcı olmaya çalışırım :) Cihan Bey ile hem Kahve Kulübü hem de Kahve Masası yayınlarında konuşmuştuk. Sizler de tanımak için izleyebilirsiniz.

Burundi Krallığı (özellikle Yandaro) çok güzeldi, en son gelen 4 kahvenin arasında bir de Natürel Anaerobik Etiyopya var.

Specific e gele 4 yeni Kolombiya kahvesi var. Bir tanesi de Geisha varyetesi. Son dönemlerde sektöre hızlı giriş yapan bir kavurucu. Siberist filtre ve Cafelat Robot u da getirdiler.

Incommon da son dönemlerde memnun kalınan ve adından söz ettiren kavuruculardan. Gelen talepler üzerine deneme paketi yapmışlardı.

Kim çıkarsa çıksın, umarım güzel ve keyifli kahveler içeriz.

Oyumu Kronotrop'a verdim. Hem denemek istediğim yeni çekirdekleri var hem de önceden var olan çekirdekleri başarılı.

Seçileceğine dair umudum yok ancak seçilse tüm paketlerden alırım.

Oylar NULL'a Yeni Kahvelerini Çok merak ediyorum açıkcası birbirinden güzel kahveler var. Devam Kee :)

Bir süredir radarımdaydı Null, bu sefer kahvelerini tatma imkanı olacak gibi görünüyor. Umarım herkes için iyi geçer ve güzel anılarla hatırlanacak olan bir alım olur

bir sonraki alımda anket sonuçlanana kadar yorumlar kapatılsa nasıl bir oy dağılımı olur acaba? en yüksek oyu alan %10u geçemez tahminimce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri