• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Forum’da Karşılaşılan Sorunlar

bendede yavaş arkadaşlar hosting firmasına bildirdim

Bazı gönderiler 2, 3 veya dör kez yayınlanıyor, sanırım nedeni gönderiyi ilk yayınladığınızda ekranda hata mesajı çıkıyor fakat gönderi sayfaya yinede düşüyor. Sanırım arkadaşlar hata mesajını görünce bir kaç kez daha gönderiyor bilginiz olsun.
benzer sorunlar yaşıyorum bende

Hostinge bildirdim. Cevap bekliyorum. Hosting planını artırmak gerekebilir. Oda hosting maliyetini 2 katına çıkartıyor :(
Çok yüksek bir maliyetse bi şekilde kulüpten toplanabilir.
Bu ayki toplu alımda kahve kulübü anahtarlığı yada sticker gönderebilirsiniz ücreti mukabilinde.
Yada kulüpte 1 kerelik ücret ödeyerek yazılabilecek bir başlık açabilirsiniz. Burdan da masraf çıkar. Bi şekilde halledilebilir yani. Ama nolur reklam almayın. @NoDRaC

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2021-10-01 10.21.14.png
    Ekran Resmi 2021-10-01 10.21.14.png
    448.6 KB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:
Şu anda problemin çözülmüş olması gerekiyor

Aşağıda ki başlığın farklı çıkma sorununu da halledebilir misiniz. Gözüme çok batıyor.

1633080623381.png

forum şu an da çok takılmakta..

1 adet rahatsız etmeyecek bir yere reklam koysak aylık getirisi ne kadar olur bilen var mı?
ben ilk açılışta pop-out reklam görmeye veya mesajlar arasında bir yerde 1 tane görmeye okeyim :)

gerekirse her girdiğimizde reklama tıklar sayıları manipüle ederiz, aylık gideri karşılayınca da reklamı kaldırırız :D

tabii bunlar mümkünse.. konu hakkında bilgisi olanlar help

1 adet rahatsız etmeyecek bir yere reklam koysak aylık getirisi ne kadar olur bilen var mı?
ben ilk açılışta pop-out reklam görmeye veya mesajlar arasında bir yerde 1 tane görmeye okeyim :)

gerekirse her girdiğimizde reklama tıklar sayıları manipüle ederiz, aylık gideri karşılayınca da reklamı kaldırırız :D

Bildiğin kulüp gibi yapıp aidatlı üyelik açmak daha güzel olur.

Reklama karşıyım. Onun yerine bi tane OnlyFans açsınlar. Her ay 50 kuruş yollasak yeter.

Forumda engellediğiniz biri bir konuya mesaj yazıp son yazan kişi olduğunda, o konu anasayfada yeni mesajlar kısmından bir anda kayboluyor. Başka biri o konuya yazdığında tekrar gözükmeye başlıyor. Şu an 1zpresso konusu yok bende mesela...

1637248564035.png

Geri