• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Comandante C40 Nitro Blade Kahve Değirmeni

Bu en çok beni mutsuz ediyor, buz üzerinde yürüyor gibiyiz. Şu an site kuru anlık kurun da 30 kuruş altında aslında, olabildiğince tampon yapmaya çalışıyoruz.

Yine de en nihayetinde bu aksesuarları biz Comandante arkadaşlarımız için getiriyoruz, bunu alan arkadaşlar öğütücüsü için alıyor. Comandante ailesine yönelik satışlar yani. :) Şu an tüm Comandante aksesuarları için %15 indirim tanımlıyoruz siteye Kahve Kulübü'ne özel. İstisnasız tüm aksesuar grubunda yarın gün sonuna dek geçerli. Umarım faydası olur arkadaşlar. Herkese sevgiler.

https://tincoffee.net/urun-kategori/comandante/aksesuarlar/
Kupon kodu: nasilsevmiycen
Boyutu küçük olmasına rağmen çok uzun süre giden bir ürün olduğu için daha fazla araştırma, yurtdışı sipariş vb. uğraşmak istemedim açıkçası ve siparişi geçtim. İndirim için teşekkürler .

Ben güzel bir kampanya ile mk4, Fellow Ekg ve Origami kombo set paketi olsa kendime 2 aylık kahve molası sonrası bir güzellik yapmak isterim.
Bence Euro'nun 11 ₺'nin üzerinde olması bu kampanyayı mümkün kılmıyor eğer imkanınız varsa şuan ki fiyatlardan almanızı öneririm. Fellow Stagg almak istiyordum bir yerde buldum aldım almaya giderken zam gelmiş iyi ki almışım dedim.

İki yıl sonrası için planladığım Comandante değirmenimi "nasıl olsa bugünü bir daha yaşamayacam, bir daha dünyaya gelmeyecem" iç sesi sayesinde bugün aldık. :giggle: @raistlin hocam, hızlı gönderiniz için, yanındaki hediye için, her konuda yardımınız için çok teşekkür ederiz. 👍
IMG20211113232505_01.jpg

Merhaba Arkadaşlar, mesajı buraya da bırakayım ki gözden kaçmasın:

Black Friday indirimleri başladı. İlk burada duyuruyorum her zamanki gibi. Pazar geceye kadar indirimler geçerli.

Comandante öğütücüler ve aksesuarlarda %10 indirim var.
Kahve Kulübü için bu indirime ilave +%5 indirim kodu: kkekstra

Fellow stoktaki tüm ürünler için %10 indirim var.
Kahve Kulubü için bu indirime ilave +%5 indirim kodu: kkekstra

Hiroia Jimmy Smart Scale için devasa bir indirim var: %25. Bir sefere özgü ve yepyeni güncel versiyon için.

Ürünler stoklarla sınırlı genel itibariyle, yapabildiğimiz bu oldu şimdilik. Umarım faydası olur.

Herkese Sevgiler.

Merhaba Arkadaşlar,

Sıkça sorulan yeni kol takımı Black Crank önsiparişe açıldı! Satış fiyatı 45 Euro - Biz de aynı fiyatı koruyoruz. Kurların farkındayım, elimizden geleni yapıyoruz. Bu tanıtım indirimi de bunun için zaten.

Tanıtıma özgü bu hafta sonu geçerli önsipariş indiriminiz var: %20.
25 adet
ürün için geçerli.
Teslimatlar Aralık Sonu - Ocak başı. Muhtemelen bu ay sonu yetişmiş olacaktır.

https://tincoffee.net/urun/black-crankonsiparis/

300 - 400 lira bandında olmasını çok ama çok isterdim, fiyatları üzüntüyle giriyoruz siteye. Umarım yine de faydası olur, global olarak yapabileceğimizin en iyisi bu.

Herkese Sevgiler.

Bir ara 20 gr espressoyu 1 dakika altında öğütüyorum dediğimde tur sayısını saymamı rica etmişlerdi. Bugün yaptım. :)

20 gr Cleancup kavrumu Etiyopya Idido
Süre: 50 Saniye
Tur Sayısı: 119
Klik: Cmd Red 14 (Normal aks 6-7 gibi düşünün)

Bu yeni siyah krankı bekliyordum, 300 lira civarı bir şey tahmin etmiştim ama 500 küsurla sadece lansmanı başladı, 20 tane filan da satılmış. :)
Almaya elim gitmedi şimdilik, stoklarım tükenince yurtdışı kahve alarak kendimi bu tutumlu davranışımdan dolayı ödüllendirirken paradoksun dibine vurup bütçemi cezalandırma gibi bir planım var.

Bu arada fiyat tahminlerim merkez bankası yıl sonu kur tahminleriiyle benzerlik gösteriyor. Baya sapaklı. :) Bundan sonra tahminim x 2 şeklinde tahmin oluşturacağım. ;)

Bu yeni siyah krankı bekliyordum, 300 lira civarı bir şey tahmin etmiştim ama 500 küsurla sadece lansmanı başladı, 20 tane filan da satılmış. :)
Almaya elim gitmedi şimdilik, stoklarım tükenince yurtdışı kahve alarak kendimi bu tutumlu davranışımdan dolayı ödüllendirirken paradoksun dibine vurup bütçemi cezalandırma gibi bir planım var.

Bu arada fiyat tahminlerim merkez bankası yıl sonu kur tahminleriiyle benzerlik gösteriyor. Baya sapaklı. :) Bundan sonra tahminim x 2 şeklinde tahmin oluşturacağım. ;)
Bence bir değişim opsiyonu sunulabilirdi. Yani orjinal kol ile değişim yapılıp üstüne bir miktar ücret talep edilse daha makul olurdu. Black crank alanlar eski kolu ancak yedek olarak saklayacaklar sanırım.

Geri