• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Aralık 2021 - Kahve Kulübü Toplu Tadım Etkinliği - Sonuç - Gordion Coffee

Sevgili @TarıkTercan Selamlar,

Bir süredir toplu alımda yer almanızı bekliyordum ama seçilmenizi beklemeden merak ettiğim çekirdekleri temin ettim denedim ve iyiki de denemişim.Güzel yazınıza yalnızca bir tepki verip geçmek istemedim.Koşullar toplu alım için gayet memnuniyet veririci ve yeni seçkileriniz yine gerçekten heycanlandırdı.Özellikle piyasada espresso kavrum natural bir Ruanda çekirdeği bulamadığım için ayrı bir merak ve heyecan uyandırdı.Umarım gerek sizler için gerekse bizler için iyi bir ay olur 🙏

Burada toplu alımları düzenleyen arkadaşlarımıza da biraz haksızlık ettiğimi fark ettim.Toplu alım organizasyonlarımda emeği geçen adını unuttuğum arkadaşlarımdan da özür dileyerek emekleriniz için şahsım adına çok teşekkür ederim.Hepimizin için güzel bir ay olsun @mvscoffee @selamet @msacid

Güzel açıklamanız ve sizleri deneme şansı verdiğiniz için teşekkürler @TarıkTercan
Alımda emeği geçen tüm dostlara selamlr ve teşekkürler.

Şu anda sitede toplamda 6 çeşit filtre kahve kavrumu çekirdek seçeneği var.
İlk defa bu firmadan alım yapacağım.Daha önce deneyimleri olanlar hangi çekirdekleri önerirler acaba?
Ay içerisinde eklenecek diğer çeşitleri beklemek faydalı olabilir mi?

Tadım paketi olması bence de çok iyi olur. O olmayacaksa bütün kahvelerde 100 gram seçeneği olsa daha çok talep edilir diye düşünüyorum. Organize etmesi daha zor ama böyle seçenek sunulması tadım etkinliğine çok yakışıyor. Ayrıca bunun yapıldığı aylar daha bir hareketli oluyor.

GÜNCELLEME

Getirebileceği iş yükünden dolayı 100g seçeneği sadece Geisha'da vardı. Fakat çok soran oldu burada da sorulmuş. Tüm kahveler için böyle bir talep geldi. Bizim sizleri kıracak halimiz yok. Hepsinde 100g seçeneği sitede aktif hale getirildi. Herkese iyi alımlar diliyorum.
Selamlar.

GÜNCELLEME

Getirebileceği iş yükünden dolayı 100g seçeneği sadece Geisha'da vardı. Fakat çok soran oldu burada da sorulmuş. Tüm kahveler için böyle bir talep geldi. Bizim sizleri kıracak halimiz yok. Hepsinde 100g seçeneği sitede aktif hale getirildi. Herkese iyi alımlar diliyorum.
Selamlar.
bu güzel anlayışınız için teşekkür ederiz. Hayırlı işler dileriz

Kahvenin içinde olduğum için çoğunlukla çok sık dışarıdan kahve içmiyorum ama gordionu da baya zamandır takip edip isminide duyuyordum yılın son alımında güzel bir indirim oranı ve seçki sunduğu için teşekkür ederim kendilerine
IMG_20211202_094901.jpg
Bakalım el Salvador nasılmış yıllardır haz etmediğim tek çekirdek ama denemekten de çekinmiyorum.
@TarıkTercan şimdiden ellerinize sağlık hocam

Değerli Kahve Kulübü üyeleri,

Bu ayki toplu alımda bizi seçtiğiniz için çok teşekkürler. Umarım keyfiniz yerindedir.

Kısaca bahsetmek gerekirse Gordion’u kardeşim Alihan Tercan ile Eskişehir’de yaklaşık bir buçuk sene önce kurduk. Hayallerimiz daima büyüktü ve hep ilerisini düşünerek ilerliyoruz. Bu bir yolculuk ve sizin gibi güzel bir toplulukla bu yolculuğa devam etmek bizim için ayrı bir keyif. Kahvelerimizi herkesin deneyimlemesini istiyoruz. Umarız herkes çok keyif alır. Detaylara geçiyorum;

İNDİRİMLE İLGİLİ

• İndirim Kodu: KKYILSONU
  • İndirim Oranı: %30
  • İndirim Geçerlilik Süresi: 1 Aralık 20:00 – 31 Aralık 23:59
  • Kargo Ücretsiz Alt Limiti: 120TL
1kg’lık seçenek hali hazırda %5 indirimli idi. Kulübe özel %30 indirimle beraber yaklaşık %35 gibi bir indirime denk geliyor. 1kg lık siparişler 1kg’lık paketler içerisinde tek paket olarak gönderilecektir.

DÖVİZ KURLARINDAKİ DALGALANMA İLE İLGİLİ

Malumunuz günlük döviz kurlarında ani ataklar yaşanıyor. Alım ekibiyle istişarelerimiz sonucunda ortak kararımızla indirim oranı baki kalmakla beraber her 10 günde 1, dövizdeki duruma göre fiyatlarda artış yaşanabilir. Şimdiden affınıza sığınıyoruz.

KAVURMA VE KARGOLAMAYLA İLGİLİ

Sizlere kaliteli ve daha iyi bir hizmet verebilmek için bu ay, haftanın 7 günü mesai yapacağız.

• Kahveler kavrulduktan sonra bir gün dinlendirilip ardından paketlenecektir.
  • Siparişiniz kargoya verildiği gün, sisteme kayıtlı olan mail adresinize takip numarası gönderilecektir.
Kavrum Günleri: Pazartesi - Çarşamba-Cumartesi

Kargoya Teslim Günleri: Pazartesi -Çarşamba -Cuma

• Ürün seçeneklerinde Aralığın haftaları olacak. Seçilen haftanın sipariş sırasına göre kavrulup denk gelen kargo gününde gönderilecektir.
  • Lütfen sepetinizde birden fazla ürün varsa hepsinin kavrum haftasını aynı seçiniz. Aksi takdirde en geç seçilen tarihe göre gönderilir.
  • En son Ocağın 1. Haftası seçeneği de olacak. Lütfen not bölümüne Ocağın 1. Haftasından sonraki tarihlerde gönderim talep etmeyiniz.
Not: Kavrumlara 6 Aralık Pazartesi günü başlıyoruz, 8 Aralık Çarşamba günü de ilk gönderimler başlayacaktır.

İLETİŞİMLE İLGİLİ

Kısıtlı bir ekiple çalışacağımız için siparişler ve diğer konularla ilgili tüm sorular sadece mail yoluyla cevaplanacaktır. Instagram, forum ve telefon kanalıyla gelecek sorulara ne yazıkki cevap verilemeyecektir. Forumda sadece belli aralıklarla bilgilendirmeler ve güncellemeler yapacağız.

Alım boyunca öğütüm dışındaki özel istekleri maalesef yoğunluktan dolayı yerine getiremeyeceğiz.

Mail adresimiz : gordioncoffee@gmail.com

STOKLARLA İLGİLİ

Kasım ayının yoğunluğundan dolayı tükenen stoklarımızı tazeledik yakında atölyemize inecek.

Ayrıca 2 yeni kahveyi de Kulübe özel menümüze dahil ettik :

• El Salvador La Reforma Nanolot Natürel (Moka Trade/Rehm&Co)
  • Rwanda Bwenda Natürel (Falcon Specialty)
  • NOT: ESPRESSO KAVRUMLARI YAKINDA SİTEYE EKLENECEK.
Kahvelerin stoklarıyla ilgili bir problem yok fakat Gera Jimma Geisha kahvesinden sınırlı miktarda olup 60kg bulunmaktadır. Sadece bu kahvede 100g ve 250g seçeneği mevcuttur.

Diğer kahvelerimizde 250g ve 1kg seçenekleri mevcuttur.

PAKETLERLE İLGİLİ

• 100gr’lık paketimizde zip mevcuttur valf yoktur.
  • 250gr’lık paketimizde zip ve valf mevcuttur.
  • 1kg’lık paketimizde zip yoktur valf mevcuttur.

ATÖLYE KAPIDAN TESLİM VE ESKİŞEHİR İÇİ TESLİMATLAR

• Atölyeden teslim alma seçeneği seçenler atölyeye gitmeden önce onay epostasını almayı beklemeli ve atölyeden almak için siparişin hazır olduğunu bildiren onay maili geldikten sonra atölyeye gitmelidir. (Bu husus atölyeden teslim alacakların eli boş dönmemesi için önem taşımaktadır)
  • Eskişehir içi teslimatlar Cuma günleri gerçekleşecektir.

Herkese en içten dileklerimle esenlikler diliyorum.
Tarık Tercan
Merhabalar
Tedarikçilenin aynı olmasından ötürü yeni gelen el salvador la reform nin coffeerem dekiyle aynı olduğunu varsayarak söylüyorum ki muazzam kompleks ve çok güzel Bi gövdesi olan çok güzel Bir çekirdek.
@Gordion Coffee Roastery tecrübelerime dayanarak bu çekirdeğin gordion kavrumunu bence herkes denemeli.

Kahvenin içinde olduğum için çoğunlukla çok sık dışarıdan kahve içmiyorum ama gordionu da baya zamandır takip edip isminide duyuyordum yılın son alımında güzel bir indirim oranı ve seçki sunduğu için teşekkür ederim kendilerine
Ekli dosyayı görüntüle 17187
Bakalım el Salvador nasılmış yıllardır haz etmediğim tek çekirdek ama denemekten de çekinmiyorum.
@TarıkTercan şimdiden ellerinize sağlık hocam

Selamlar,

Hem natural hemde espresso kavrum bir el salvador şimdiye kadar bulamamıştım,ruada ile güzel bir ikili olacak sanırım.

Son 2 aydır türk kahvesi harmanlarını gerek çekirdek olarak gerekse öğütülmüş olarak temin ediyorum ve oldukça lezzetli olduğunu ve tavsiye ettiğimi söyleyebilirim.

geisha hemencecik tükenmiş

arkadaşlar türk kahvesi öğütümü yapacaksam eğer espresso kavrum mu tercih etmeliyim?

Geri