• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

TIMEMORE Sculptor

Selamlar, tüm tshirtler beyaz renk gönderildi timemore tarafından :)
Umarım bukadar uğraşmaya değer tshirt ısrarı öğtücülerden daha yorucuydu gümrük tarafı

Selamlar, tüm tshirtler beyaz renk gönderildi timemore tarafından :)
Umarım bukadar uğraşmaya değer tshirt ısrarı öğtücülerden daha yorucuydu gümrük tarafı
Ben de bugün Sculptor'ı teslim aldım, emekleriniz için teşekkür ederim. Kutunun üzerindeki seri numarasının özellikle kaydedilmesi istenmiş. Bu vesileyle kutuyu henüz atmamış olanlara da hatırlatmış olayım . T-shirtler hiç olmasa da olurmuş bu arada :)

Yiğit bey çok teşekkürler.
Hanım kutuyu görünce ne aldın yine dedi, tişortü görünxe kıyma makinesi mi o ne dedi 🤣

İlk kullanım için ne yapmak gerekir, ayar vs yapılması gereken var mıdır?

Yiğit bey çok teşekkürler.
Hanım kutuyu görünce ne aldın yine dedi, tişortü görünxe kıyma makinesi mi o ne dedi 🤣

İlk kullanım için ne yapmak gerekir, ayar vs yapılması gereken var mıdır?
Bizim evde görenler de kıyma makinesine benzetti 🚬 😂

Ben de bugün Sculptor'ı teslim aldım, emekleriniz için teşekkür ederim. Kutunun üzerindeki seri numarasının özellikle kaydedilmesi istenmiş. Bu vesileyle kutuyu henüz atmamış olanlara da hatırlatmış olayım . T-shirtler hiç olmasa da olurmuş bu arada :)
Seri Numarası nerede ya? 😂

S/N: yazıyo kahverengi dış kutuda ben orası olduğunu düşündüm. Bir de C/NO var ikisini de kaydettim.

Dosing cup değirmeni cizebiliyor. O yüzden altına bu şekil yapışkanlı minik silikonlar vardı onlardan yapıştırdım. Miknatisa engel olmuyor tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• ∆~§_20240418_161533876.jpg
    ∆~§_20240418_161533876.jpg
    53.3 KB · Görüntüleme: 91
Dosing cup değirmeni cizebiliyor. O yüzden altına bu şekil yapışkanlı minik silikonlar vardı onlardan yapıştırdım. Miknatisa engel olmuyor tavsiye ederim.
Altına kadife parçası yapıştırcaksın, bırak çizmeyi parlatacak, az da nuri lef lef cila üff nddkdnfmd

İlk deneme 10 klik* (klik ifadesi dile yapıştığından en doğrusu bu diye düşündüm) @barista_atahan hediye olarak gönderdiği 90+ çekirdek ile denedim. switch reçetesi ile yaptım. Gözle görülür olarak parçacık boyuttları birbirine çok yakın gözüküyor.

Elimde arco var bununla onu genel bir kıyaslarsam.

Arconun sesi bunun yanında buldozer çalıştırma sesidir. Timemore ses kısmını halletmiş.
Arco kapalı kutu olduğu için etrafı batırmıyor. Timemore açık uçlu olduğu için etrafı bir miktar batırıyor.
Arco içine en baştan beridir 20.2 koyuyorsam 20.2 veriyor. Timemore ilk denemede 20.2 alıp 20.0 verdi. Bu da bıçak yapılarından kaynaklanıyor.

Timemore 64s bence oturaklı ele gelen barlarda güzel gözüken bir alet gibi duruyor. Henüz espresso denemedim ama yakın bir zamanda denerim.

Ayırca bir teşekkür. Timemore'un bireysel gönderi konusunda yaptığı hataya rağmen elinden geleni yapıp ürünleri güzelce elimize ulaştıran Yiğit Bey'e de büyük teşekkürler <3

Geri