• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sanalbaharat (Paketin içinden TAŞ çıktı)

eediz

Üye
İsim
Ediz
Daha fazla  
İsim
Ediz
Merhaba,
Geçen hafta sipariş ettiğim Sumatra çekirdek paketinin içinden taş çıktı. Ve ne yazıkki önceden farketmediğim için öğütüm yaparken değirmenimin burr larına zarar verdi. Biraz araştırdığımda daha önce de bu durumla karşılaşan arkadaşlar olmuş. Bir kez deneyeyim dedim pişman oldum. Böyle bir şey ilk defa başıma geldi. Uzak durun derim bu firmadan.😡😡

Ekli dosyalar

• E90F17F2-793E-48F4-9F03-753A2124CBB0.jpeg
    E90F17F2-793E-48F4-9F03-753A2124CBB0.jpeg
    111.9 KB · Görüntüleme: 283
  • DF7AF100-F596-4452-92EE-28A1AD29CFDC.jpeg
    DF7AF100-F596-4452-92EE-28A1AD29CFDC.jpeg
    83.2 KB · Görüntüleme: 282
Son düzenleme:
Günaydın,

Öncelikle çok geçmiş olsun.Benimde en çok korktuğum olaydır.Kullandığım mokapot yaklaşıl 50 - 55 gram kahve aldığı için öğütümü parçalı yapıyorum ve çekirdeği görerek değirmene koyuyorum lakin gözümden bir kaçsa maf olacak değirmen.Konu firmanın çokta iyi bir ünü yok nitelikli kahve anlamında,bu nedenle pek alışveriş yapmadım.Şikayetinizi firmaya bildirdiniz mi,ilgilendiler mi?Nasıl bir dönüş yaptılar?

Günaydın,

Öncelikle çok geçmiş olsun.Benimde en çok korktuğum olaydır.Kullandığım mokapot yaklaşıl 50 - 55 gram kahve aldığı için öğütümü parçalı yapıyorum ve çekirdeği görerek değirmene koyuyorum lakin gözümden bir kaçsa maf olacak değirmen.Konu firmanın çokta iyi bir ünü yok nitelikli kahve anlamında,bu nedenle pek alışveriş yapmadım.Şikayetinizi firmaya bildirdiniz mi,ilgilendiler mi?Nasıl bir dönüş yaptılar?
Nasıl ileticeğimi bilemedim açıkçası şikayetimi. O yüzden iletmeden burada fikir almak istedim.

Kocaman ayıklama makinesi falan almışlardı sosyal medyada paylaşmışlardı halbuki. Geçmiş olsun, her kavrucudan taş çıkma ihtimali var ama başa gelmeyince konuşmak kolay...

Nasıl ileticeğimi bilemedim açıkçası şikayetimi. O yüzden iletmeden burada fikir almak istedim.

Selamlar @eediz

Konu işletmenin internet sitedinde sayfanın en altında iletişim bilgileri ve iletişim formu alanları var.Şansını dene hangisinden dönüş alabilirsen.

Var mı başka "taş her kavurucudan çıkabilir" diyecek? Çünkü ben yeterli sayıya ulaştığımızı düşünmüyorum. Umarım bunu diyenlerin paketlerinden kahve yerine 250gr taş çıkar 😀

Herkes popülist olmuş.

Geçmiş olsun. Talihsizlikler her zaman olabilir önemli olan firmanın dönüş şekli.

Var mı başka "taş her kavurucudan çıkabilir" diyecek? Çünkü ben yeterli sayıya ulaştığımızı düşünmüyorum. Umarım bunu diyenlerin paketlerinden kahve yerine 250gr taş çıkar 😀

Herkes popülist olmuş.
Tamam diğer firmalardan çıkan taşlardan kırılan değirmenleri telafi ediysan susarız.

Bana reno araba çarptı reno yasaklansın diye bağırmaya benziyor bu linç.

Ben bunun normalleştirilmesini tuhaf buluyorum elbette telafi etmesi gerekiyor başka şansı olduğunu sanmıyorum.
Forumda baharatçı diye itelenen kakalanan seveni çıkmayacağı tahmin edilen kavrucuyu linç etmek kolay gözüktüğü için gibi geliyor bana da bu kadar tepki.

Yoksa kimse hakkını aramasın demedi, taş çıkabilir dedi. Kahvenin nasıl işlendiğini, çuvallara girdiğini az çok hepimiz biliyoruz.

Forumda baharatçı diye itelenen kakalanan seveni çıkmayacağı tahmin edilen kavrucuyu linç etmek kolay gözüktüğü için gibi geliyor bana da bu kadar tepki.

Yoksa kimse hakkını aramasın demedi, taş çıkabilir dedi. Kahvenin nasıl işlendiğini, çuvallara girdiğini az çok hepimiz biliyoruz.
Duyarın böylesini de ilk defa görüyorum. Forumda baharatçı diye itelenmiyor vizyonu baharatçılık olan ve ismi sanal baharat olan bir işletmenin kahvesinden çıkan sorunu ben abes karşılamam. Ama Null'dan çıkarsa abes bulurum.

Null'u da aynı kefeye koyup durumdan pay çıkarmak tam bir whataboutism. Neyse öyle firmaya böyle müşteri. İyi alışverişler.

Duyarın böylesini de ilk defa görüyorum. Forumda baharatçı diye itelenmiyor vizyonu baharatçılık olan ve ismi sanal baharat olan bir işletmenin kahvesinden çıkan sorunu ben abes karşılamam. Ama Null'dan çıkarsa abes bulurum.

Null'u da aynı kefeye koyup durumdan pay çıkarmak tam bir whataboutism. Neyse öyle firmaya böyle müşteri. İyi alışverişler.
Dediğinin tam tersini yapıyorsun yalnız. Sanalbaharttan çıkınca niye kıyamet kopmuyor diyorsun, bu mesajında sanalbarattan çıkarsa abes karşılamam diyorsun. Ne istediğine bir karar ver önce.

Başka kavrucudan çıkan sorunları popülistçe savunurken görmeyim ama 😂

Forumda sıcak havaların etkisi hissediliyor, herkes bi gergin 🙁. @eediz çok geçmiş olsun, bu durumu yaşama korkusuyla her demleme öncesi kontrol ediyorum, bana da Celsius Adado'dan çıkmıştı ilk taşım. Peki burr'ün iç ve dış taraflarının fotoğraflarınızı atmanız mümkün mü? Olabilecek en kötü ihtimalle Sanalbaharat bu konuda bir şey yapmazsa en azından burr'deki hasarın öğütümünüze etki edip etmeyeceğini belki görebiliriz.

Başlıkla ilgili düşünceme gelince: demek ki kahveleri pirinç ayıklar gibi tepsiye yayıp taş ayıklamak gerekecek. Hiç olmaz aylarca ama bir olur değirmeni elimize alabiliriz. Sonra firma ile uğraş dur. Bu girilecek bir risk değil. En azından bundan sonra öğütüm için tarttığımız kısmını sürekli kontrol etmek lazım.

WhatsApp hattından yazınca hemen dönüş yapıyorlar WhatsApp hattında yazmanızı öneririm

Geri