• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sakarya Kahve Arkadaşlığı

15:30 civarı orada olabileceğim inşallah ✋🏻

bir süredir foruma giremiyordum buluşmayı kaçırdığıma üzüldüm birsonraki sefere gelebilirim umarım... Selamlar herkese... 🖐

Merhaba arkadaşlar forum sürekli girilen bir yer değil herhalde yeni bir buluşma niyetiniz olursa güzel olur.

Arkadaşlar bendeniz Çekmeköy'e taşındım. Ama siz buluşun tabii, iyidir buluşmak. 😊

Başka katılmak isteyen olursa bana bildirsin o halde.
Vahdettin(uzun çarşı) muhtemel adresimiz olacak ancak farklı önerileri olan varsa erkenden söylerse sevinirim.

Buluşuyormuyuz bu gün saat kaç gibi olur acaba... benim 2:30 gibi programım var öğle zamanlarında müsaitim

Şimdi gördüm katılmak isterim ben de, ben Sakarya'da son olarak kahve içtiğim mavi durağa doğru Hope Coffee (montag kullanıyorlar) ve medeniyet bulvarı tarafındaki quid. den memnun kaldığımızı söyleyebilirim.

De haydi yapmıyor muyuz buluşma falan?

Hocam selamlar, siz denediniz mi? Yeni taşındım ben de Sakarya'ya. Etrafı keşfediyorum.
Denedim, süper kahveler diyemem. Nitelikli taraftaki kahvelerin kavrumları kötü değildi. Klasik taraftan da bir tane aldım yağı dışarı çıkmış çekirdekler vardı içlerinde. Genel olarak kötü değil ama bir daha tercih eder miyim? Sanmam.

Ben Kahve Akademisine gidiyorum genelde. İhtiyaö olan bir şey varsa her türlü ekipman da mevcut.

Geri