• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Old Java Coffee Roasters

• Konuyu başlatan mimds
  • Başlangıç tarihi
M

mimds

Guest
Bu marka ve kahveleri hakkında tecrübesi olan var mı? Örneğin şu anda sitelerinde hiç bir başka kavurumevinde rastlamadığım kahveler var...

Old Java Coffee Roasters

Moderatörün son düzenlenenleri:
İlk kez duyuyorum, kahveleri de hiç tanıdık gelmedi gözüme. "Hiç bilmediğim, küçük kara bir kuş" gibi (İstanbul'un Kuşçuları'nı izleyenler bilir) :) Paketlerin tasarımı pek hoşmuş.

Epeydir sitelerine bakmıyordum, neredeyse tüm kahveler yenilenmiş ve geniş bir çeşitlilik var ancak ne kavurumları ne de kahveleri hakkinda bir fikrim yok doğrusu...

İlk kez duydum ve sitelerini ziyaret ettim deneme paketleri olsa 100grlık test etmek için sipariş verebilirim kahveler merak uyandırıcı

Neredeyse petra kadar eskilerdir, ilk dükkanları Beşiktaş'taydi.
Müşterileri genel olarak memnundu diye hatırlıyorum, ama ben hiç içmedim kahvelerini.

İnstagram’da Aslı Yaman, Koray Erdoğdu, Çağatay Gülabioğlu falan takip ediyor, boş bir yere benzemiyor.

Kahveleri buradan tedarik ediyor olabilirler...

Kahveleri buradan tedarik ediyor olabilirler...

Evet, tedarikçi nasıl bir firmadır bilmiyorum tabii...

Mercanta iyidir şerif hocanın da oradan aldığı çekirdekler vardı diye hatırlıyorum

Ya eskilerden olduğu belli de hic kimsenin bilmiyor oluşu güncellenmemiş eski iyi bir bilgisayar uygulaması etkisi yapıyor bende :))

Ya eskilerden olduğu belli de hic kimsenin bilmiyor oluşu güncellenmemiş eski iyi bir bilgisayar uygulaması etkisi yapıyor bende :))

denizhan abi, kadıköy'deki yerlerinin önünden çok geçtim ama ne bileyim bir şekilde içeri girip çekirdek alasım gelmemişti :) öyle de kaldı.

Forumdaki kimseden henüz, denedim, sesi gelmemiş olması da Ilginç tabii :)

forum ya da en azıdan bir kısmı başka yerde ondandır :)

Bir arkadaşım kendi dükkanı için buradan alıyordu bir dönem, genel olarak vasattı çekirdekleri. Ancak üstünden bayağı zaman geçti, mevcut kalitesi hakkında bilgim yok.

Bana dönüş yaptılar ve şu bilgileri ilettiler (Vedat Bey'in rızasıyla buraya aktarıyorum):

"SCA açısından özellikle 7 origin kahvemiz bulunmaktadır. Ana tedarikçi Coffee Hunter(mercante) firmasıdır. Web üzerinde Ürünlere dair okuduklarınızın tümü gerçektir; ürün açıklamalarında yazanlar... Diğer 2 çekirdek(tolima ve SAN agustin) Specialty grupta, Nitelikli ürünlerdir.
Cupping skorlarını bizim web te bir süre sonra görebileceksiniz. Ancak, mercAnte Web’e bakarsanız bulabilirsiniz."

Yani @campos haklı; ayrıca @mvscoffee'nin de dediği gibi iyi bir firmaysa, ileride şans vermek gerekebilir diye düşünüyorum.

şuraya usulcana @deniz 'i çağıralım ve kaçalım

galata şubeleri güzel, kulenin 1 sokak yanında hemen. kavurmahane dükkan arkasında. geçen yaz başında hep ticari satıyorlardı artık nitelikli satmaya başlamışlar galiba.

Geri