• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Nisan Ayı Toplu Kahve Alımı ve Tadımı Etkinliği

Son saatler kala ufak bir bilgilendirme yapalım. 3 saat sonra kupon kodu geçerliliğini yitiriyor. Bu geceden sonra artık 150gr seçeneklerimiz aramızda olmayacak. 100g X 3 adetten oluşan 2 tane deneme setimiz satışta olacak. Kavurmamız tüm hızlıyla devam etmekte. Çok yüksek ihtimal yarın tüm gönderileri kargoya vermiş olacağız 🔥

Son saatler kala ufak bir bilgilendirme yapalım. 3 saat sonra kupon kodu geçerliliğini yitiriyor. Bu geceden sonra artık 150gr seçeneklerimiz aramızda olmayacak. 100g X 3 adetten oluşan 2 tane deneme setimiz satışta olacak. Kavurmamız tüm hızlıyla devam etmekte. Çok yüksek ihtimal yarın tüm gönderileri kargoya vermiş olacağız 🔥
Kod kullanım sayısı 1000 e ulaştı mı? :)

Buzdolabı bile kahve doldu yoksa 3. Sipariş için zor tuttum kendimi.
Müthiş bir Nisan dı 🙏

Merhaba.

İnanılmaz bir ayı bitirdik. İnanılmaz diyoruz çünkü tam 1021 sipariş kargolamış olacağız yarın itibariyle. Bu agresif desteğiniz için hepinize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Neredeyse 0 hata ile tüm siparişleri sorunsuzca işleyen Celsius ailesine buradan minnetlerimi sunuyorum.

Biz hep buradayız. Her türlü sorularınız için elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız.

Bu arada bir sevinçli haberi de sizlerle paylaşmak isteriz. 4. şubemiz çok yakında Ankara / Tunus Caddesi'ne açılıyor 🕺💃💥

Sevgiler ♥️

Not: Mayıs ayı boyunca geçerli %15 indirime sahip "celsius15" kodu bugün itibariyle aktif olmuş.

Merhaba.

İnanılmaz bir ayı bitirdik. İnanılmaz diyoruz çünkü tam 1021 sipariş kargolamış olacağız yarın itibariyle. Bu agresif desteğiniz için hepinize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Neredeyse 0 hata ile tüm siparişleri sorunsuzca işleyen Celsius ailesine buradan minnetlerimi sunuyorum.

Biz hep buradayız. Her türlü sorularınız için elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız.

Bu arada bir sevinçli haberi de sizlerle paylaşmak isteriz. 4. şubemiz çok yakında Ankara / Tunus Caddesi'ne açılıyor 🕺💃💥

Sevgiler ♥️

Not: Mayıs ayı boyunca geçerli %15 indirime sahip "celsius15" kodu bugün itibariyle aktif olmuş.

Selamlar @CelsiusCoffeeRoastery

Nezaketiniz,ilginiz/alakanız,sabrınız,samimiyetiniz,hatırşinaslığınız ve esnaflığınız için şahsım adına sonsuz teşekkürler.

Başlıkta bir arkadaşımız "bir dost kazanmış gibi hissediyorum" diye yazmıştı,aynı duyguları bende paylaşıyorum.

Şahsım adına herşey için sonsuz teşekkürler ve bu burada bitmez daha çook alış-verişimiz olur

bazı firmalar sermaye artırmak için halka arz yapar, bazıları da kk üyeleri tarafından aylık alıma seçilir. :D tunus caddesi şubesi harika haber, gittikçe yaklaşıyoruz...

Merhaba.

Sevgiler ♥️

Etkinlik için tekrardan tüm ekibinize, kahve kulübü tüm forum yetkililerine, emek verenlere teşekkürler...
Son olarak merak ettiğim; bize Hambella diye gelip sürpriz olan ve merak uyandıran Etiyopyalar Kochere miydi?

Etkinlik için tekrardan tüm ekibinize, kahve kulübü tüm forum yetkililerine, emek verenlere teşekkürler...
Son olarak merak ettiğim; bize Hambella diye gelip sürpriz olan ve merak uyandıran Etiyopyalar Kochere miydi?
Hayır :) Kochere zaten satışta.

Geri