• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kruve ve Kahvenin50tonu

Herkese selamlar kruve ile görüşmelerim sonucu %15 indirim 27 marta kadar gecerli olacak indirim için alışverişlerinizi kruve'un kendi sitesinden yapacaksınız sadece bize ozel olan %15 indirim kodu : Kahvesever firsati değerlendirmek isteyenlere duyurulur!!

Son düzenleme:
Teşekkürler indirimkodu kahvekulubu olursa harika olur :)

Hocam güzel anlaşma olmuş, fakat elek alacak varsa yararlanamayacak. Geçen yıl Ekim ayında elek stoğu için mail atmıştım. Yeni yılda ocak ayında satış başlayacak demişlerdi, ama halen görünmüyor. Siteye yazdıklarından anladığım kadarıyla email talebine göre üretecekler.

kruve bardaklarının ilk alıcılarından olabilirim. detaylar konusunda bilgilendirirseniz sevinirim :)

not: bence de indirim kodu kahvekulubu olsun.

bu arada yurt dışından mı sipariş edeceğiz? ülkemize gelmeyecekler mi? eğer yine yurt dışından sipariş sistemi ile olacaksa açıkcası bardak gibi kırılacak bir cihazın siparişine çok sıcak bakamam. anladığım kadarıyla kendi sitelerinden alışveriş olacak. umarım ülkemizde de satışa gelir.

bu arada yurt dışından mı sipariş edeceğiz? ülkemize gelmeyecekler mi? eğer yine yurt dışından sipariş sistemi ile olacaksa açıkcası bardak gibi kırılacak bir cihazın siparişine çok sıcak bakamam. anladığım kadarıyla kendi sitelerinden alışveriş olacak. umarım ülkemizde de satışa gelir.

Şu ana kadar bardak alan 2-3 kişi gördüm hiç bardağı kırılan olmadı. Amerikan firmaları bu gibi durumlarda genel olarak müşterilerini üzmüyorlar. Bence hem espresso hem filtre bardakları almayı düşünüyorum.

Şu ana kadar bardak alan 2-3 kişi gördüm hiç bardağı kırılan olmadı. Amerikan firmaları bu gibi durumlarda genel olarak müşterilerini üzmüyorlar. Bence hem espresso hem filtre bardakları almayı düşünüyorum.
doğrudur tercih meselesi. ben şanssız bir adamım. onca gün bekleyip kargoyu açtığımda kırık görme olasılığım çok fazla. normalde kendi ülkemizde bile online alışverişe çok sıcak bakmayan biriyim. genelde gidip elleyerek dokunarak almayı tercih edenlerdenim. ülkemizde resmi yollarla satış yapılmasını tercih ederdim.

doğrudur tercih meselesi. ben şanssız bir adamım. onca gün bekleyip kargoyu açtığımda kırık görme olasılığım çok fazla. normalde kendi ülkemizde bile online alışverişe çok sıcak bakmayan biriyim. genelde gidip elleyerek dokunarak almayı tercih edenlerdenim. ülkemizde resmi yollarla satış yapılmasını tercih ederdim.

hocam, yolda başlarına bir şey gelmese bile bizim gümrükte kırılma ihtimalleri çok yüksek diye düşünüyorum. benim yurt dışı kahve siparişimde 4 paketin tamamını (açma yerleri olmasına rağmen) tam ortadan maket bıçağı ile parçalamışlardı. sağ olsunlar her bir paketi karışmasın diye ayrı ayrı poşetlere sokmuşlardı ama iş işten geçmişti. bundan dolayı bizim gümrüğe pek güvenmem.

yine aynı şekilde n11 üzerinden aldığım simax marka bardaklar bir keresinde kırık geldi. kargo firması çirkeflik yapıp "belki siz kırdınız, olamaz mı?" vs. şeklinde bir tutum sergilemişti. detayını çok hatırlamıyorum, geçmiş zaman. sonunda satıcı iyi niyetli biri çıktı da tekrardan gönderdiler. ülkede bu tarz ürünler için alışveriş zor.

Son düzenleme:
yok hocam bardaklar o kadar sağlam ki. ben yıkadıktan sonra gelen bardağı ilk gün yanlışlıkla düşürdüm hiç bir şey olmadı. içiniz rahat olsun.

yok hocam bardaklar o kadar sağlam ki. ben yıkadıktan sonra gelen bardağı ilk gün yanlışlıkla düşürdüm hiç bir şey olmadı. içiniz rahat olsun.
kargoda ne sağlam denilen ürünler tuzla buz olmuştur. ben kendi gözümle çok kez gördüm. karpuz atar gibi birbirlerine atıp kamyondan indiriyorlar, yüklüyorlar. kargoları üst üste yığıyorlar. buraya sağlam gelse bile taşıma esnasına güvenmem.

kargoda ne sağlam denilen ürünler tuzla buz olmuştur. ben kendi gözümle çok kez gördüm. karpuz atar gibi birbirlerine atıp kamyondan indiriyorlar, yüklüyorlar. kargoları üst üste yığıyorlar. buraya sağlam gelse bile taşıma esnasına güvenmem.
Ufacık paketin üstüne 20-30 KG paket atıp altında ezildigini gördükten sonra diğer paketin gözümün önünde bende güvenmiyorum artık.

Aralığın 2. Haftası bi %25 yapmışlardı da elek o zaman da yoktu.
Tabi bize özel indirim yapmaları çok güzel bir olay da insan ,keşke elek de olsaydı, diyor :/

Geri