• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kruve ve Kahvenin50tonu

Toplam fiyat, kargo dahil 52,40 dolar çıkıyor. Türkiye'de işlenecek %18 gümrük vergisini de eklemek gerekiyor.

Bugünkü kurla 385 lira gibi bir fiyata geliyor. :confused:

Ben de bu sekilde dusunuyorum ama zevkler ve renkler tabi ki.
elbette zevkler ve renkler. Türkiye de satan bir dağıtıcı olsa alacağım bir bardak seti. sadece yurt dışından bu rakamlara alınacak bir bardak değil onu kast ediyorum.

Turkiye de satan biri olsa da almazdim sanirim. Kirilirsa icim gider :) Gecen cocuk cift cidar bardagimi kirdi mesela :)
satacağı rakama göre değişir. eğer uygun bir rakamdan getirebilirse satın alırdım. ama şu şekilde ki bir rakam vermezdim büyük ihtimalle.

Bu indirimle bardak alıp eline ulaşan var mi acaba? Varsa yorumlarını merak ediyorum.

Kruve nitelikli kahve pazarını iyi analiz etmiş bir firma.

Piyasaya sürdükleri elek baya ilgi görmüştü ancak sonradan kruve eleğin kahveyi bir üst noktaya taşıma konusunda olmazsa olmaz bir ekipman olmadığını çoğu kahve profesyoneli doğruladı ve benim fikrim de bu yönde.

Şimdi bir bardak var ve bununla kahvenin tüm tatlarını dengeli alabileceğinizi iddia ediyor. Ne yalan söyliyim bu da elek gibi pazarlama ürünü bence.

Espresso makinesi olsa la marzocco, grinder olsa comandante derim çünkü bu kalitede ürünler yok.

Fakat ülkemizde çok kaliteli fincanlar,porselenler,bardaklar var. Kahve için ideal ağız genişliğine ve derinliğine sahip bir fincan ile gayet aynı verimi alırsınız.

Hatta 34 dolar verdiğinizde baya iyi porselen bardaklar alabilirsiniz 6'lı falan :)

Geri