• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve Kulübü Tadım Bardağı ve Fincanı

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Geçtiğimiz yıl Coffeex te SCA Türkiye standında gördüğüm fakat satın almak için yetişemediğim tadım kaselerinin üreticisinin Bonna firması olduğunu öğrendim. Kendileri ile iletişime geçtim. Maalesef siyah rengi stoklarında kalmamış uzun bir sürede üretmeyecekler. Beyaz rengin logosuz 6 adeti 45 -50 tl civarı. Kulplu ve kulpsuz seçenek mevcut.

Kahve kulübü Logo su yaptırırsak biraz daha maliyetli oluyor. Klişe masrafı 800 tl sonrasında baskı maliyeti bardak başına 1.5tl civarı. SCA Türkiyenin tadım kasesi 6 tanesi 100 tl den satıldı.

Kaç kişi satın almayı düşünür?

Ekli dosyalar

• 8AEC4F9D-CA7B-4CDB-8771-11032E8BAE02.png
    8AEC4F9D-CA7B-4CDB-8771-11032E8BAE02.png
    273.1 KB · Görüntüleme: 413
  • 945DD766-0408-46B7-ADA6-BFEE87830C9D.png
    945DD766-0408-46B7-ADA6-BFEE87830C9D.png
    275.2 KB · Görüntüleme: 414
  • B03B0F49-9DB2-4D52-9C9E-7A29172CA95C.png
    B03B0F49-9DB2-4D52-9C9E-7A29172CA95C.png
    481.4 KB · Görüntüleme: 417
Son düzenleme:
Araniza yeni katildim.. Dolayisiyla bunu yeni gordum.. Ben katilirim :)

Logosuz daha şık duruyor. Neden olmasın, kupalarda yapılan cupping’ler için gün bu gündür. Özlerine dönebilirler. :LOL::p

Geçtiğimiz yıl Coffeex te SCA Türkiye standında gördüğüm fakat satın almak için yetişemediğim tadım kaselerinin üreticisinin Bonna firması olduğunu öğrendim. Kendileri ile iletişime geçtim. Maalesef siyah rengi stoklarında kalmamış uzun bir sürede üretmeyecekler. Beyaz rengin logosuz 6 adeti 45 -50 tl civarı. Kulplu ve kulpsuz seçenek mevcut.

Kahve kulübü Logo su yaptırırsak biraz daha maliyetli oluyor. Klişe masrafı 800 tl sonrasında baskı maliyeti bardak başına 1.5tl civarı. SCA Türkiyenin tadım kasesi 6 tanesi 100 tl den satıldı.

Kaç kişi satın almayı düşünür?
Bardagin tam kodu RIT04DSK benim eski notlarimda, siyah uretmiyorlardı o donem bizim için ozel olarak bir teknik denemişlerdi diye hatırlıyorum, yarismada renk ayirt edilmesin diye ozellikle icini siyah talep etmistim. Sonuctan cok memnun kalmıstık. Stok tuttuklarını sanmam ama yeteri adet olursa siyah yaparlar. Bizde gören hakemlerde cok begenmişti yurtdişına siparis vermek istediler min 2000 adet gibi bir rakam hatirliyorum. İhtiyac halinde bendeki iletişim bilgilerini paylasabilirim, yardımcı olmaya calisirim. oldukca buyuk, cok fazla ihracatıda olan buyuk bir firma Bonna bizimle iletişimleride çok iyiydi. Baristalar icin Fabrika turu yapmayı planlamıştık fakat yeterli katılım olmamıştı zaman darlığından, belki forum vasıtası ile telrar boyle birsey organize edilebilir, reklam verebilir buraya Bonna, karsiliğinda bardaklarda bir iskonto uygulanabilir bu sekilde barter lar ile bir işbirliği çıkabilir diye düşünüyorum.

Daha bugün tadım kasesi bakmıştım , bende alırım

Yanlış anlamadıysam 6 adet 100 TL,eğer böyle ise bende kesinlikle katılırım

Cupping bardagında, ozellikle triangulation, kor tadim vb yapıldıgında, kahvenin renginden kendini belli etmemesi acisindan bardagin ic renginin koyu renk olmasi avantaj sagliyor.
Okan beyin de dediği gibi böyle bir set kendimizi geliştirmek, mit ile gerçeği tadarak ayırt etmek için faydalı olur diye düşünüyorum. Ben de katılırım böyle bir alıma

Yanlış anlamadıysam 6 adet 100 TL,eğer böyle ise bende kesinlikle katılırım
6 adet bardak 45-50 arası bir fiyatmış. Bardak başına 1.5 TL gibi bir baskı maliyetinden toplam 60 TL civarı yapıyor. Tabi gönderi paylaşıldığında dolar kuru 7.4 civarlarındaydı, onu da hesaba katarsak 65-70 lira gibi bir şey olacaktır muhtemelen

Son düzenleme:
Geri