• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahve İçin Bardak Seçimi

Bu beyaz porseleni yeni aldım Paşabahçe'den. Çok hoşuma gitti gerek hacim gerekse tutuş hissiyatı ve sadelik açısından aradığım ürün olduğuna karar verip aldım. Thailand üretim ve iyi kalite porselen, adet fiyatı 40₺.

Ekli dosyalar

• IMG_20201011_210211.jpg
    IMG_20201011_210211.jpg
    55.9 KB · Görüntüleme: 252
Huskee bardakları çok abartıldığını düşünüyordum, sonra kardeşim doğum günümde hediye etti, şuana kadar kahveyi en çok keyifli ve en aromatik içebildiğim ayrıca if için sabah yaptığım kahveyi arabamda da içmeme engel olmamasından dolayı çok sevdim.

1602448917546.png

Huskee bardakları çok abartıldığını düşünüyordum, sonra kardeşim doğum günümde hediye etti, şuana kadar kahveyi en çok keyifli ve en aromatik içebildiğim ayrıca if için sabah yaptığım kahveyi arabamda da içmeme engel olmamasından dolayı çok sevdim.

Ekli dosyayı görüntüle 5169
Merhaba.vir bardagin kattigi aromatiklik nedir? Aciklayabilirmisiniz ? Mutlaka ki kaliteli bir bardaktirki bu kadar cok tercih ediliyordur? Normal bir barsaktan farkini ne? +aromatik merak konusu?

Son düzenleme:
Merhaba.vir bardagin kattigi aromatiklik nedir? Aciklayabilirmisiniz ? Mutlaka ki kaliteli bir bardaktirki bu kadar cok tercih ediliyordur? Normal bir barsaktan farkini ne? +aromatik merak konusu?
:D Şöyle ki üst kenar çapı oldukça büyük içerken burnum bardak içinden yükselen aromanın büyük kısmını alıyor. Aroma vs Tat farkını Vedat Ozan'ın konuşmasında olduğu gibi kullanmaya çalıştım. Kahvede olmaan bir aroma veya tat kattığını düşünmüyorum ama his alımını oldukça üst seviyeye taşıyan bir tasarıma sahip.

:D Şöyle ki üst kenar çapı oldukça büyük içerken burnum bardak içinden yükselen aromanın büyük kısmını alıyor. Aroma vs Tat farkını Vedat Ozan'ın konuşmasında olduğu gibi kullanmaya çalıştım. Kahvede olmaan bir aroma veya tat kattığını düşünmüyorum ama his alımını oldukça üst seviyeye taşıyan bir tasarıma sahip.
Mesela şöyle bir 5₺’lik ikea bardağı da sense olayını artırabilir

Ekli dosyalar

• 3B2A7285-ACD3-4E7B-AD00-5FE01F4A11B4.jpeg
    3B2A7285-ACD3-4E7B-AD00-5FE01F4A11B4.jpeg
    86.2 KB · Görüntüleme: 135
Paşabahçe magazalarından almış olduğum bu uçan bardak 😇 hacmi az 120 ml anca alıyor ama görüntüsü, tutumu, içimi çok keyifli. 👌 Bu arada bu bardaklar yeni çıkmış 1.5 ay kadar oluyormuş.

IMG_20201011_150326.jpg

Selam, hangi mağazasından aldınız? Kahve için değil ama likör için keyifli olabilir gibi geldi bana.
Antalya agora magazasından satın aldım yanlış hatırlamıyorsam 35 tl fiyatı. Genelde o amaclı kullanılıyor bende kahve için tercih ettim görüntü olarak çok hoşuma gitti

Danesi'nin şöyle bir fincanına denk geldim; fakat ne yazık ki 6'lı satılıyor. 2'li olsa düşünmeden alacaktım. Espresso için mükemmel duruyor.

Bardak doluyken çok güzel bir görüntü veriyor. Ben iyi fotoğraf cekemedim ama görüntü şöyle

IMG_20201016_005430.jpg bir de şu var

IMG_20201016_005914.jpg
Yalnız biraz hafif, bazen hızlı hareket ettirebilyorsunuz. Hiltown Paşabahçe de 2 renk satılıyordu, yeşil ve açık gri.

Zwilling’in espresso disi cift cidarli bardaklarina sahip olan arkadaslarin (200ml’den buyuk herhangi bir modeli) sicakligi ne kadar korudugunu test etmesi mumkun mu? Termometreniz varsa 0-5-10. dakikalarda kac derece oldugunu merak ediyorum. Elimdeki porselen ikea mug’dan hem siklik hem uzun suren sicaklik icin gecmeye deger mi acaba🤔🤔

Zwilling’in espresso disi cift cidarli bardaklarina sahip olan arkadaslarin (200ml’den buyuk herhangi bir modeli) sicakligi ne kadar korudugunu test etmesi mumkun mu? Termometreniz varsa 0-5-10. dakikalarda kac derece oldugunu merak ediyorum. Elimdeki porselen ikea mug’dan hem siklik hem uzun suren sicaklik icin gecmeye deger mi acaba🤔🤔
bende 80 ml espresso bardağı var, tabi espresso olduğu için uzun sürede ne olur bilemiyorum. Ama shot diğer porselen fincanlara nazaran çok daha sıcak oluyor, hatta biraz soğumasını bekliyorum.

Geri