• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Haziran Ayı Toplu Kahve Alımı ve Tadımı (Sonuç)

Oyum Zümrüt Karaca' ya.

Oyumu Yeni Kahvelerin Geleceğini Duyunca Coffe Department'e Kullandım :) Umarım güzel bir alım olur.
Aslında oyumu kullanmadan önce buraya yazacaktım. Elinde güzel çekirdekler bulunan veya bize yetiştirebilecek olan kavurucuları da bilsek ona göre değerlendirme yapabilirdik. Bunu bilsem ben de oyumu CD‘ye verirdim :)

Ben de oyumu At Origin Coffee'den yana kullandım. Kahvelerini direkt olarak kendilerinin aldıklarını söylüyorlar ve çok çeşitli Kenya kahveleri var. Açıkçası baya merak ediyorum.

Kimma ile Kungpow arasında kaldım. Oyumu kungpow’dan yana kullandım.

İlgi ve emeğe çok teşekkürler. Heyecanla sonuçları bekliyoruz. Oyumu Coffee Department dan yana kullandım bakalım :)

Peru El Remanzo yeni geldi.
Haziran başı naturel bir Etiyopya kahvesi geliyor; Tabu Burka
Temmuz başı yıkanmış bir Etiyopya kahvesi; Aricha ve Colombia Finca El Paraiso Enigma Lot geliyor.
Temmuz ortası Rwanda Shanga Natural.
Planlar şimdilik bu şekilde.

Eski foruma böyle yazmış, Metin bey.

Roast and Found 💪 @TheGoat bizleri kırmayıp uygun bir fiyatlandırma yapar diye umuyorum :)

Şu an belki de kavurucular arasında bünyelerinde en çeşitli stoklara sahip olan kavurucu olduğu için Overdose dedim.

En başta, bu ayki tadım için taşın altına ellerini koyan @mvscoffee , @coffeebean ve @mtgg 'ye teşekkür ederim.

Ama anket için Google hesabı açma zorunluluğu ve seçilecek firma ile ilgili bildirimlerin yalnızca Whatsapp üzerinden paylaşılacak olması anonimliği zedeleyen bir husus ve can sıkıcı. Daha önceki anketlerde de Google hesabı zorunlu tutuluyordu ve hiçbirine katılmadım. Forumun işlevleri anket yapmaya da, firma ile ilgili bildirimleri özel mesajla paylaşmaya da yeterlidir diye düşünüyorum. Herhangi bir başka siteyi veya uygulamayı kullanmak zorundaysak da, bunun üyelik gerektirmemesi veya kişisel bilgileri istememesi doğru olur.

Şimdi bu saatten sonra anket üzerinde değişiklik yapmak, verilen oyların boşa gitmesine neden olabilir. O nedenle, kabul görürse ben oyumu burada açıktan kullanmak istiyorum.

Anket sonuçlanınca, benim oyum olarak Overdose Coffee'ye +1 oy eklerseniz sevinirim. Kenya kahvesini merak ediyorum ve Kahve Sakal Ersin Bey'in çekirdeklerin yanı sıra bir nevi kahve çayı diyebileceğimiz cascara ile birlikte bize keyifli bir tadım etkinliği sunabileceğini düşünüyorum.

Etkinlik duyurusunda "Her ay düzenlenen etkinliklerimize katılımın zorunlu olmadığını hatırlatmak isteriz." denilmiş. Eğer Whatsapp dayatması devam edecekse, ben bu ayki tadım etkinliğine katılmayacağım.

Bunların bir anlamı yok, Kungpow'da sistem diğer kavuruculardan farklı. Kahveyi kavurmamışlarsa stok yok olarak gözüküyor sistemlerinde, ancak haftalık kavurumu yaptıkları zaman siteye ekleyip stok koyuyorlar.

Hmmm çok mantıklıymış, teşekkür ederim bilgilendirme için

Diquinho, sitio betel gibi kahveleri sebebi ile coffee sapiensi seçtim.
Birden fazla seçim hakkı olsaydı Kimma, Montag, Zümrüt Karaca, RoF'da aklımdaydı :)

Ben anketi göremedim link varmı?

Coffeeremden yana kullandım oyumu ben de. Hiç içmedim kahvelerini. Merak ediyorum.

Geri