• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Eureka Mignon Single Dose Modifikasyonu

Selamlar, Peker'in bahsettiği krema pompası efsane oldu. 3d paint ile single dose haznesi + bu pompa nihai sonuç bence. Çok başarılı. Boşuna pompayi 3d ile bastirmayin hee türlü parçalanıyor bir süre sonra
Iş gordugune sevindim. Ben 2 tane aldim parcalanir diye.
Fakat yine de taze kavrum cekirdeklerde bazen ne koydumsam o geliyor bazen de 0.2-0.4 gr civari arasinda kayip olabiliyor, vura vura anca cikartiyorum makineyi de bozucaz. Sizde de oluyor mu böyle bişey?

Iş gordugune sevindim. Ben 2 tane aldim parcalanir diye.
Fakat yine de taze kavrum cekirdeklerde bazen ne koydumsam o geliyor bazen de 0.2-0.4 gr civari arasinda kayip olabiliyor, vura vura anca cikartiyorum makineyi de bozucaz. Sizde de oluyor mu böyle bişey?

Koyu kavrumlarda ve çok ince çekimlerde elektriklenmeye bağlı olarak olabiliyor. Ama çekirdekleri ogutmeden önce nemlendiriyorum bu aralar, statik sorununu çok çok minimize ediyor. Retention da sıfıra yakın oluyor diyebilirim

Koyu kavrumlarda ve çok ince çekimlerde elektriklenmeye bağlı olarak olabiliyor. Ama çekirdekleri ogutmeden önce nemlendiriyorum bu aralar, statik sorununu çok çok minimize ediyor. Retention da sıfıra yakın oluyor diyebilirim
Nemlendirince de dişlilerin arasinda pislikler daha fazla birikiyormus diye okumustum ama ben de nemlendirerek bi deneyeyim bakalim

Bu single dose ekipmanını elinde yazıcı olup tedarik edebilecek bir arkadaş var mı?
hoppera geçen kısmı

@Muratsoykan dan bir kaç ürün aldım gayet tavsiye ederim.

Ben körük kısmı için yaşpasta krema pompası kullandım. Müthiş oldu. Aynı zamanda çok şık. Şimdi alt çekirdek yuvasını yaptırıyorum 3D de.
Merhabalar, körük kısmının detaylarını paylaşabilir misiniz? Kaç cm çapa sahip olduğunu öğrenebilirsem çok mutlu olurum.

Merhabalar, körük kısmının detaylarını paylaşabilir misiniz? Kaç cm çapa sahip olduğunu öğrenebilirsem çok mutlu olurum.
Kusura bakma geç cevapladım.
Körük bu. Sert plastik kısmını dişliye kadar kestim. Etrafını çift taraflı bant ile sarıp ağırlaştırdım. Uzun zamandır kullanıyorum. Memnunum. Tavsiyem öğütürken yavaş yavaş pompalamam. bitince pompalarsan fazla sıçratma yapıyor etrafa.

Cosiness Sembol Krema Pompası

Beyler bu işin kralı, krema pompasi.
Ucuza en guzel cozum. Kaucuk koruk te aldim, 3d printer ile tpu çıktı da aldim, ama en verimlisi bu krema pompası körüğü, tavsiye ederim.

https://linksharing.samsungcloud.com/aX5h5csm3l4z

Merhabalar.

Ben de aynı pompadan aldım mesajınızı görerek. Ancak 3d print tasarımının linki gitmiş :( Tekrar paylaşma şansınız olabilir mi?

Bir de ölçüleri tam uyuyor mu? Modifikasyon ihtiyacı var mı?

Merhabalar.

Ben de aynı pompadan aldım mesajınızı görerek. Ancak 3d print tasarımının linki gitmiş :( Tekrar paylaşma şansınız olabilir mi?

Bir de ölçüleri tam uyuyor mu? Modifikasyon ihtiyacı var mı?

Bu eklenti olmadan Eureka öğütücüler 15 gr kahve yi öğütmüyor mu? Birisi açıklayacabilir mi bu single dose olayı nedir?

Bana bundan lazım.

Bayağı hoş. Yapabilen/yapabilecek var mıdır?
@Muratsoykan ?

Bana bundan lazım.

Bayağı hoş. Yapabilen/yapabilecek var mıdır?
@Muratsoykan ?
Selamlar ilanlarımda mevcut yapmıştım "3d printer" çıktıları konu başlığında da alan arkadaşlar resim atmıştı montajlayıp.

Son düzenleme:
Geri