• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Espresso Çekirdek

İsim
Suleyman
Daha fazla  
İsim
Suleyman
Espresso Makinesi
Breville Bes810
Değirmen
BCG820 and Timemore C2
Merhabalar,
Espresso için çekirdek önerilerinizi almak istiyorum.
Genellikle süt ilave espresso bazlı kahveleri seviyorum; baristocrat ve overdose dan çekirdek alıyorum

Merhaba Suleyman Bey
Boxx Bolivar, probadorcolectiva el boqueron single origin olarak tavsiye ederim.

Merhaba Suleyman Bey
Boxx Bolivar, probadorcolectiva el boqueron single origin olarak tavsiye ederim.
Probadorcolectiva nın fiyatı gerçekten yüksek, dün boxx dan sipariş vermek istedim kredi kart sistemleri hata verdi ve ne yazık ki siparişi alamadılar

Probadorcolectiva nın fiyatı gerçekten yüksek, dün boxx dan sipariş vermek istedim kredi kart sistemleri hata verdi ve ne yazık ki siparişi alamadılar

EL boqueron için konuşursam 51 tl 250 gr fiyatı. Boxxta Bolivar 50 tl indirim ile 42.5 arada 8.5 tl fark var şahsi fikrim fazlasıyla değer. Montag espresso blendi çok seviyordum ama sonra bozuldu iletişime geçtim ama pek oralı olmadılar benden sonra sonra alışverişi kestim. Ama güzel çekirdekler satıyorlar ve güzel kavuruyorlar.

Merhabalar,
Espresso için çekirdek önerilerinizi almak istiyorum.
Genellikle süt ilave espresso bazlı kahveleri seviyorum; baristocrat ve overdose dan çekirdek alıyorum

hocam içine süt katacak iseniz çok da mühim değil. firmaların espresso olarak tavsiye ettiği uygun fiyatlı çekirdekleri deneyebilirsiniz.

EL boqueron için konuşursam 51 tl 250 gr fiyatı. Boxxta Bolivar 50 tl indirim ile 42.5 arada 8.5 tl fark var şahsi fikrim fazlasıyla değer. Montag espresso blendi çok seviyordum ama sonra bozuldu iletişime geçtim ama pek oralı olmadılar benden sonra sonra alışverişi kestim. Ama güzel çekirdekler satıyorlar ve güzel kavuruyorlar.
bolivari mokapotta denediniz mi nasil tadi ?

Ben Boxx Rwanda Nyamasheke ile denedim, sonucu başarılı buldum. Hem filtre hem espressoda başarılı bir çekirdek. Boxx ilk kez denedim ama son olmaz; oldukça beğendim.

Boxxun blendi oldukça kremalı.Süt ile tükkettiğimden lezzet hakkında tam birşey söyleyemem ama salt espressoda üzmez bence.

Coffeemamma Comandante blend tavsiye edebilirim ben de çok güzel bir karışım, ayrıca ödüllü bir blend

Ortak kahve aldığımız bir arkadaş grubumuz var. Petradan kahve aldığımız Kolombiya penas negrası lot 1 bir arkadaşımız espresso olarak denemiş ve ekşi bulmuştu. Bende geçen günlerde SCA nın düzenlediği bir etkinlikte izlediğim farklı bir formül ile kahveyi espresso olarak demledim.

15-16sn
16gr in 35gr out
93 derece
6 bar basınç
Kırmızı orman meyvesi asitliğinde gövdesi orta üstü içimi keyifli bir espresso çıktı. Elinizde bu kahve varsa kesinlikle bu formülü deneyin. Basıncı kafanıza takmayın çünkü standart formülü yakalamak için çok çok ince öğütmek gerekiyor. Normal espresso öğüttüğünüz aralıkta öğütürseniz zaten 15 sn içerisinde maksimum 6 bara çıkıyor kahve.

Ortak kahve aldığımız bir arkadaş grubumuz var. Petradan kahve aldığımız Kolombiya penas negrası lot 1 bir arkadaşımız espresso olarak denemiş ve ekşi bulmuştu. Bende geçen günlerde SCA nın düzenlediği bir etkinlikte izlediğim farklı bir formül ile kahveyi espresso olarak demledim.

15-16sn
16gr in 35gr out
93 derece
6 bar basınç
Kırmızı orman meyvesi asitliğinde gövdesi orta üstü içimi keyifli bir espresso çıktı. Elinizde bu kahve varsa kesinlikle bu formülü deneyin. Basıncı kafanıza takmayın çünkü standart formülü yakalamak için çok çok ince öğütmek gerekiyor. Normal espresso öğüttüğünüz aralıkta öğütürseniz zaten 15 sn içerisinde maksimum 6 bara çıkıyor kahve.
15-16 sn görünce şaşırdım, çok ince ögütme değil mi?

15-16 sn görünce şaşırdım, çok ince ögütme değil mi?

Bu konuyu okumanızı ve izlemenizi öneririm

Geri