• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Ekşi Şeyler - Kahvekulubu'ne Özel İndirim

Bir zamanlar ben de epey uğraşmıştım ekşi maya ile. Sizin kadar güzel ve profesyonelce olmasa da gerçekten yemeye doyamadığım ekmekler yapıyordum.
IMG_8835 2020-05-21 09_15_33.JPG

Ne kadar özen ve zahmet istediğini çok iyi biliyorum. Çocuk gibi büyütmek gerekiyor her ekmeği :).. Bu indirim vesilesiyle ben de ilk siparişimi verdim. Bekeleme kısmı zor geçecek gibi, elinize sağlık :).

Ben de sipariş verdim şimdi. Merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum. O ekmeği tost makinesinde ısıtıp, gerçek köy tereyağını üzerine sürüp, sonra yanına espresso yudumladığımı ve o hazzı hayal ediyorum gece gece.

Selamlar,

@Metehan Bey böyle bir indirim yaptığınız için çok teşekkür ederim :) Sipariş verdim sabırsızlıkla bekleyeceğim :)

Ailem epeydir doğru düzgün bir tereyağı arıyordu. Marketten aldıklarımız artık iyice bozdu. Bu yüzden biz de hazır bulmuşken tereyağı, peynir, un, fasulye içeren bi sipariş verdik umarız iyi çıkar :)
Eskiden beri aynı yerde ve hiç bozmadı, süpriz yaşanacağını zannetmiyorum. Tattıktan sonra yorumunuzu merak ediyorum :)

Geçen sipariş vermiştim paket bugün gelecekti. Komşuya teslim ederler dedim, kargocu aradı "Paketinizi sucu serkana teslim ettim aşağıda" dedi. Abi sucu serkan kim demeye kalmadan telefonu kapattı. Eve de yeni taşındım benim tanıdığım serkan filan yok oralarda. Eve gidip sucu serkan arıyacağım işten sonra.

Geçen sipariş vermiştim paket bugün gelecekti. Komşuya teslim ederler dedim, kargocu aradı "Paketinizi sucu serkana teslim ettim aşağıda" dedi. Abi sucu serkan kim demeye kalmadan telefonu kapattı. Eve de yeni taşındım benim tanıdığım serkan filan yok oralarda. Eve gidip sucu serkan arıyacağım işten sonra.
Haydaa, paketi açmaz umarım sucu

Ürünler elime geçti bugün. Görüntüleri çok güzel, henüz yemedim ama çamaşır suyu kolisinde gıda yollamanızı hiç beğenmedim. Evet koli bulmak sıkıntı ama vakumlu olmayan bir gıda için çamaşır suyu kolisi hiç olmaz. Bunu bir uyarı olarak iletmek istedim.

Ürünler elime geçti bugün. Görüntüleri çok güzel, henüz yemedim ama çamaşır suyu kolisinde gıda yollamanızı hiç beğenmedim. Evet koli bulmak sıkıntı ama vakumlu olmayan bir gıda için çamaşır suyu kolisi hiç olmaz. Bunu bir uyarı olarak iletmek istedim.
Merhaba, koliler dışardan toplama değil. Ücreti ile satın alıyorum. Temiz sıkıntısız yani. Ayrıca direk temas etmiyor. Sıfır kutu koliler bu kolilerin iki katı fiyat. Sizlere daha uyguna sunabilmek adına uğraşıyorum.

Metehan Bey, ben parasız aldınız, parayla aldınız demiyorum. Ürünlerinizin paketlerinde sıkıntı yok ancak ister istemez o kimyasallar o koliye temas ediyor ve sonrasında içerisinde gaz olup zamanla uçuyor. Uyarı yaptım sadece. İlk deneyimim olduğu için daha fazla özen bekliyordum aslında. Teşekkür ederim emekleriniz için.

Geri