• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

Ekşi Şeyler - Kahvekulubu'ne Özel İndirim

oguzhanata

İyi Bilinen Üye
İsim
Oğuzhan Ata
Daha fazla  
İsim
Oğuzhan Ata
Değirmen
Timemore Chestnut Nano, Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Mokapot, Frech Press, Kalita
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beytepe
Bir zamanlar ben de epey uğraşmıştım ekşi maya ile. Sizin kadar güzel ve profesyonelce olmasa da gerçekten yemeye doyamadığım ekmekler yapıyordum.
IMG_8835 2020-05-21 09_15_33.JPG

Ne kadar özen ve zahmet istediğini çok iyi biliyorum. Çocuk gibi büyütmek gerekiyor her ekmeği :).. Bu indirim vesilesiyle ben de ilk siparişimi verdim. Bekeleme kısmı zor geçecek gibi, elinize sağlık :).

MEHMETAKSIT

Aktif Üye
Ben de sipariş verdim şimdi. Merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum. O ekmeği tost makinesinde ısıtıp, gerçek köy tereyağını üzerine sürüp, sonra yanına espresso yudumladığımı ve o hazzı hayal ediyorum gece gece.

Selamlar,

clkusu

Üye
İsim
Gani
Daha fazla  
İsim
Gani
Değirmen
Timemore Slim
@Metehan Bey böyle bir indirim yaptığınız için çok teşekkür ederim :) Sipariş verdim sabırsızlıkla bekleyeceğim :)

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Espresso Makinesi
Arçelik K3185
Değirmen
Comandante, Eureka Mignon Perfetto, Severin KM 3873, Sözen
Ekipmanlar
Hario V60, Kalita Wave, Aeropress, DelterPress, Melodrip, Lilydrip, Phin Filter-Vietnameese Coffee Filter

AnkA

Aktif Üye
İsim
Önder
Daha fazla  
İsim
Önder
Espresso Makinesi
Sage Barista Pro SES878
Değirmen
Comandante ve Timemore Slim
Ekipmanlar
Moccamaster, V60, Aeropress, Delter
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Bakırköy

Leylifer

İyi Bilinen Üye
İsim
Furkan
Daha fazla  
İsim
Furkan
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Balıkesir
Selamlar, herkese ilgisi için teşekkür ederim. İndirim 18 dakika sonra kapatılacaktır :) Afiyet olsun şimdiden.

Bir tanışma paketiyle ben de katıldım.

Umarım daha iyi satışlar yapar, daha başarılı olursunuz.

AnkA

Aktif Üye
İsim
Önder
Daha fazla  
İsim
Önder
Espresso Makinesi
Sage Barista Pro SES878
Değirmen
Comandante ve Timemore Slim
Ekipmanlar
Moccamaster, V60, Aeropress, Delter
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Bakırköy
Ailem epeydir doğru düzgün bir tereyağı arıyordu. Marketten aldıklarımız artık iyice bozdu. Bu yüzden biz de hazır bulmuşken tereyağı, peynir, un, fasulye içeren bi sipariş verdik umarız iyi çıkar :)
Eskiden beri aynı yerde ve hiç bozmadı, süpriz yaşanacağını zannetmiyorum. Tattıktan sonra yorumunuzu merak ediyorum :)

nevnev

Aktif Üye
İsim
Abdullah Kılınç
Daha fazla  
İsim
Abdullah Kılınç
Espresso Makinesi
Dedica
Değirmen
Baratza Vario-W, Timemore Chestnut G1
Ekipmanlar
V60, Origami, AeroPress
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ümraniye
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Fatih
Geçen sipariş vermiştim paket bugün gelecekti. Komşuya teslim ederler dedim, kargocu aradı "Paketinizi sucu serkana teslim ettim aşağıda" dedi. Abi sucu serkan kim demeye kalmadan telefonu kapattı. Eve de yeni taşındım benim tanıdığım serkan filan yok oralarda. Eve gidip sucu serkan arıyacağım işten sonra.

Metehan

Aktif Üye
Geçen sipariş vermiştim paket bugün gelecekti. Komşuya teslim ederler dedim, kargocu aradı "Paketinizi sucu serkana teslim ettim aşağıda" dedi. Abi sucu serkan kim demeye kalmadan telefonu kapattı. Eve de yeni taşındım benim tanıdığım serkan filan yok oralarda. Eve gidip sucu serkan arıyacağım işten sonra.
Haydaa, paketi açmaz umarım sucu

MEHMETAKSIT

Aktif Üye
Ürünler elime geçti bugün. Görüntüleri çok güzel, henüz yemedim ama çamaşır suyu kolisinde gıda yollamanızı hiç beğenmedim. Evet koli bulmak sıkıntı ama vakumlu olmayan bir gıda için çamaşır suyu kolisi hiç olmaz. Bunu bir uyarı olarak iletmek istedim.

Metehan

Aktif Üye
Ürünler elime geçti bugün. Görüntüleri çok güzel, henüz yemedim ama çamaşır suyu kolisinde gıda yollamanızı hiç beğenmedim. Evet koli bulmak sıkıntı ama vakumlu olmayan bir gıda için çamaşır suyu kolisi hiç olmaz. Bunu bir uyarı olarak iletmek istedim.
Merhaba, koliler dışardan toplama değil. Ücreti ile satın alıyorum. Temiz sıkıntısız yani. Ayrıca direk temas etmiyor. Sıfır kutu koliler bu kolilerin iki katı fiyat. Sizlere daha uyguna sunabilmek adına uğraşıyorum.

MEHMETAKSIT

Aktif Üye
Metehan Bey, ben parasız aldınız, parayla aldınız demiyorum. Ürünlerinizin paketlerinde sıkıntı yok ancak ister istemez o kimyasallar o koliye temas ediyor ve sonrasında içerisinde gaz olup zamanla uçuyor. Uyarı yaptım sadece. İlk deneyimim olduğu için daha fazla özen bekliyordum aslında. Teşekkür ederim emekleriniz için.