• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satılık Ekşi Mayalı Şeyler / Biscotti % 15 indirim

hamburger ekmeklerini insan merak etmiyor değil ;)

Tost ekmeğini ekşi mayalı ekmek sevmeyenlere bile öneririm, çok beğendim. Hamburger ekmeği de tost ekmeğine benzer sanırım, o da kesin çok güzel.👀

Duyuru;

Tam buğdaylı baton ekmeğimizde bazı iyileştirmeler yaptık. Artık %77 oranında tam buğday barındırmasına rağmen bol gözenekli bir ekmek oldu kendileri. Görüşlerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20201005_193118_839.jpg
    IMG_20201005_193118_839.jpg
    102.5 KB · Görüntüleme: 86
menüye çölyak hastaları için glutensiz bir şeyler eklesen ne güzel olur ;)

Son Aldığım Tost ve Tam Buğday ekmeklerinde Güzel bir Argeye gidilmiş sanırım :)

Tost ekmekleri önceye oranla daha yumuşak ve Tost olarak hazırladıgınızda Eskiyi göre dışı daha çıtır ve içi daha yumuşak oluyor yeni tost ekmeklerini baya beğendim.

Tam buğday ekmekleride daha Yumuşak ve güzel bir yapıya bürünmüş.

Son Aldığım Tost ve Tam Buğday ekmeklerinde Güzel bir Argeye gidilmiş sanırım :)

Tost ekmekleri önceye oranla daha yumuşak ve Tost olarak hazırladıgınızda Eskiyi göre dışı daha çıtır ve içi daha yumuşak oluyor yeni tost ekmeklerini baya beğendim.

Tam buğday ekmekleride daha Yumuşak ve güzel bir yapıya bürünmüş.

Teşekkürler, beğenmenize sevindim :)

Bu partide gelen ekmekleri ben de daha yumuşacık ve bir o kadar lezzetli buldum. Yanlış hatırlamıyorsam 4-5 seferdir üst üste sipariş veriyorum, bu dönemde de dışarıdan bir ekmek almadım eve. Özellikle tam buğday baton ekmeği ve taş değirmen köy ekmekleri muhteşem. Tost ekmeği ise bana pek hitap etmedi ancak onu da hanım çok sevdi. Denemediğim bir tek hamburger ekmeği kaldı, evde hamburger veya sandviç yapmadığımız için fırsat olmadı. Kısacası herkese tavsiye ederim, gerçekten güvenebileceğim gerçek ekşi mayalı bir üretici arıyordum ve buldum diyebilirim. Hammadde girdilerinin çok maliyetli olduğunu biliyorum ama bence fiyatlarda bir iyileştirme yapılabilir, ben evin bütün ekmek ihtiyacını buradan temin ettiğim takdirde ayda en az 4 sipariş vermem gerekiyor ki bu da ortalama 65x4 gibi bir fiyata tekabül ediyor. Yeni çalışmalarınızı ve iyileştirmelerinizi de destekliyorum, ellerinize sağlık tekrardan @Metehan

Bu partide gelen ekmekleri ben de daha yumuşacık ve bir o kadar lezzetli buldum. Yanlış hatırlamıyorsam 4-5 seferdir üst üste sipariş veriyorum, bu dönemde de dışarıdan bir ekmek almadım eve. Özellikle tam buğday baton ekmeği ve taş değirmen köy ekmekleri muhteşem. Tost ekmeği ise bana pek hitap etmedi ancak onu da hanım çok sevdi. Denemediğim bir tek hamburger ekmeği kaldı, evde hamburger veya sandviç yapmadığımız için fırsat olmadı. Kısacası herkese tavsiye ederim, gerçekten güvenebileceğim gerçek ekşi mayalı bir üretici arıyordum ve buldum diyebilirim. Hammadde girdilerinin çok maliyetli olduğunu biliyorum ama bence fiyatlarda bir iyileştirme yapılabilir, ben evin bütün ekmek ihtiyacını buradan temin ettiğim takdirde ayda en az 4 sipariş vermem gerekiyor ki bu da ortalama 65x4 gibi bir fiyata tekabül ediyor. Yeni çalışmalarınızı ve iyileştirmelerinizi de destekliyorum, ellerinize sağlık tekrardan @Metehan
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda sadık müşteriler için sadakat sistemi gibi bir şey yapmayı planlıyorum. Sürekli alışveriş edenlerin belli avantajları olacak yani. Ne kadar fiyatları düşürmek istesem de bir yandan hammaddeye zam gelmeye devam ediyor. Tüm bunlara rağmen ara ara indirimler yapmayı planlıyorum. Daha düşük fiyatlarda sürekli olarak tutmak mümkün ancak bu defa da kaliteden ciddi bir şekilde ödün verilmiş olunuyor. Bu nedenle sistemde iki çeşit ekmek var. Birisi standart doğal ekmeklik un diğeri taş değirmen ve daha üst seviye bir un.

İlk deneme paketimizi biz de aldık, ekmekler gerçekten çok lezzeti özellikle 2 yaşındaki tost canavarı kızımız ayrı müdavimi oldu, ayrıca güvenle tercih edip yiyebileceğimiz bir seçenek oldu bizim için ellerine sağlık

Kimse de Antalya'dan Bursa'ya ekmek mi gelirmiş demesin, geliyor 1 günde taptaze :)

Merhabalar, yukarıdaki mesajımdaki bahsettiğim sadakat sistemini bugün itibari ile hayata geçiriyoruz. Bundan böyle her 4 siparişte bir olmak üzere aşağıdaki damgalarını tamamlayan müşterilerimiz 60 tl alt limitli 25 tl hediye kuponu kazanacaklar :) 4.siparişlerine ulaşan ve birden fazla sipariş veren müşterilerimize damga listesi ve hediye kuponları mail yolu ile gönderildi :)

damgalistesi.jpg

Selamlar;
Merak edip sipariş verdim. Tost ekmeği ve Hamburger ekmeği. İlaveten @Metehan bey 3 dilim tam buğday ekmeğini de denemem için göndermiş. Kendisine teşekkür ederim.
Gelir gelmez ilk işim tost ekmeği ile domatesli ve peynirli tost yapmak oldu. Tost ekmeğinin dilimlenmeden gönderilmiş olması ve benim onu kalın kalın kesmemin etkisinin de olduğunu düşündüğüm bu yemek seansı, tüm ekmeği 1 saat önce yemek yemiş olan eşimle birlikte bitirmemizle sonuçlandı. Ekmeği ne kadar beğendiğimi anlatamam. Sade olarak da bir dilim yedim ve iki şekilde de sonuç aşırı tatminkâr. Ekşi mayanın kendine has tüm lezzetlerini barındırıyor. Özellikle kızardığında kendinizi reklam çekiminde hissetmeniz olası. Görüntüsü falan çok tatlı, çok güzel. :)
Hamburger ekmeklerinin ikisi ile yine tost yaptım. Aslına bakarsanız tost ekmeği ile aralarında bir fark göremedim. Sadece şekli farklı ancak deliler gibi ıslak hamburger denemek istiyorum çünkü çok yüksek olasılıkla efsane sonuçlar elde edeceğim. Henüz fırsat bulamadım ama en yakın zamanda yapar yerim diye düşünüyorum. Ama genel olarak gerçekten çok iyi iş çıkmış. Arasına bir şey koy ve ye yani. Enfes.
Tam buğday ekmeğini de denedim. Sade olarak. Bundan 3 yıl kadar önce 6-7 ay kadar profesyonel destek alarak çok sıkı bir diyet yapmıştım. O dönem piyasada satın alabileceğimiz ne kadar tam buğday ekmek varsa denedim. En beğendiğim Uno markasının premium tam buğday ekmeğiydi ama artık değil. :D Çok net söylüyorum normalde tam buğday ekmeği yemem. Sevmem yani tadını falan ama bu başka bir şey olmuş. Tam buğdayın bana kötü gelen o yavanlığından arınmış. Eğer bir gün tekrar diyete başlarsam, kesinlikle düzenli sipariş vereceğim bir ürün.
Benim için bu ekmeklerin tek negatif noktası fiyatları. Yanlış anlaşılmasın, fiyat eleştirmiyorum. Kesinlikle o rakamı hak eden ürünler ama neticede benim gibi bir oturuşta önünüzdeki ekmeğin tamamını tüketme potansiyeline sahipseniz, bu ekmekler biraz ödül maması konumuna düşüyor maalesef. Hani ayda bir ya da iki ayda bir kendimi ödüllendirmek için satın alacağım gibi. Gel gelelim sabahları 2 dilim kızarmış ekmek ile kahvaltı edip akşamları da sade yemek tüketen normal bir vatandaşsanız tavsiye ederim. En azından üreticisinin bu işe ne kadar özveri ile yaklaştığını ve ürettiklerine ne kadar değer verdiğini çok iyi biliyoruz. Ne yediğimizi biliyoruz.
Teşekkürler. :)

Selamlar, haftanın ilk siparişleri yola çıktı. Takip no ulaşmayan varsa bana mesaj atabilir :) afiyetler olsun.

SSSS 1 ( sık sorulan sorular serisi 1)

Tost ekmeklerini nasıl tüketiyorsun?

Buzdolabından çıkardıktan sonra, krep tavasında yağsız her iki tarafını 1er dakika ısıtıyor, beyaz rengini çok kaybetmeden tavadan alıyorum. Sonra açık tost şekilde peynir vb topping malzemeleri ile üzerini doldurup yiyorum.

Ekli dosyalar

• IMG-20201014-WA0050.jpeg
    IMG-20201014-WA0050.jpeg
    123.4 KB · Görüntüleme: 47
Selamlar, haftanın son kargoları birazdan yola çıkıyor.

Ekli dosyalar

• IMG-20201015-WA0032.jpeg
    IMG-20201015-WA0032.jpeg
    90.5 KB · Görüntüleme: 39
Ekşi mayalı köy ekmeği ve cevizli olandan almıştım, gayet güzel paketlenip gönderilmiş. Ekmekler oldukça yoğun yapılı (tabii bol gözenekli) ve lezzetliler. Bana market ekmeklerinden kurtulmak çok iyi geldi, tavsiye ederim (y)
1,5 ay sonranın editi olarak:
Sadece kahvaltı yaptığımda ve 1’er dilim (Market ekmeğine göre fazlasıyla tok tutuyor.) tükettiğim için hala bitmediler.😁 Ekmekleri gelir gelmez birer parmak kalınlığında dilimleyip buzluğa atmıştım yiyeceğim zaman tercihen döküm tavada 4-5dk hafif kızartıp tüketiyorum. (Ya da daha pratik olarak 30sn mikrodalgaya atılabilir.)

Bayatlar mı acaba diye düşünenler için belirtmek istedim, ilk gündeki tazeliklerindeler(y)

Geri