• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

A Roasting Lab

İsim
Akif
Daha fazla  
İsim
Akif
Espresso Makinesi
Flair Pro2
Değirmen
Comandante C40, Timemore C1, Idose df64
Ekipmanlar
v60, Aeropress, Flair Pro2, Timemore Fish Pourover Kettle
Buradan kahve almayı düşünüyorum ama almadan önce bir de size danışayım dedim. Şu an hem 3 al 2 öde hem de 15 liralık kupon kodu (ARL15) kullanılırsa çok uyguna gelen bir alışveriş yapılabilir.

yok sadece uygun fiyatlı ve denemediğim için merak ettim. belki faydalanmak isteyen olur diye de kampanyaları yazdım gerekiyorsa silebilirim ama

Hoşgeldiniz.

Kahvelerinizi severek tüketiyoruz. Ethiopia Adado özellikle çok başarılı. Foruma gelişiniz vesilesi ile tekrar söylemek istedim.

Bende Sipariş verdim bakalım. Umarım başka bir firmada yaşadıgımız kavrum faciasını yaşamayız :)

Merhaba, firma olarak forumdayız...
Merhaba, birkaç sorum olacak,kavrum gününüz var mı yoksa sipariş üzerine mi kavuruyor sunuz? kavrumlar omni roast mu yoksa seçenekler mevcut mu? Espresso için hangi kahvenizi önerirsiniz?
Teşekkürler

Merhaba, birkaç sorum olacak,kavrum gününüz var mı yoksa sipariş üzerine mi kavuruyor sunuz? kavrumlar omni roast mu yoksa seçenekler mevcut mu? Espresso için hangi kahvenizi önerirsiniz?
Teşekkürler
Merhaba, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri kavurma yapıyoruz. Sipariş notu kısmına istediğiniz kavurma derecesini yazarsanız dikkate alıyoruz. Fakat aynı gün kargo yapamıyoruz, en geç 2 iş gününde kargoya verilmiş oluyor.

Herkese Merhabalar ,
#EVINDEKALTURKIYE puntomuzda 3 al 2 öde kampanyamız devam etmektedir.Aynı zamanda 2 farklı deneme kahve setimizde siz kahveseverlerin beğenisine sunuyoruz. :)

Detaylı bilgi icin

Merhaba arkadaşlar, kahvelerinden deneyip memnun kaldıklarınız var mı?

Maalesef çoğu kavurucuda olduğu gibi, hasat yılı, tam künyesi, tedarikçi bilgiler, vs... yine paylaşılmamış. Kahvelerin hepsi nitelikli mi yoksa ticari kahveler de var mı biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.

Ben tattığım iki kahvelerini oldukça beğendim, Etiyopya Adado ve Edido... Gayet düzgün genç arkadaslar, kavuran arkadaşımız kulübün üyesi, ben de kendisini Coffeex'de tanıdım, barista kökenli genç, kibar bir arkadaşımız @Baristalp Gökalp... ortağı da yine kendisi gibi kibar ve genç bir arkadaşımızdı... diyaloğa gayet açıklar tanıdığım kadarıyla... bence bizden gelecek tavsiyelerle daha da iyi işler çıkarırlar... Ben kendilerini manevi olarak destekliyorum

Muhtemelen arkadaşla beraber sipariş verdiğimiz parti hatalı kavrum geldi, 90 liraya 1 kilo kahveye yakın gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. Sonra başka bir arkadaş istedi, açıkçası onu da beğenmedik. Sorun bizde mi diye gittik başka arkadaşlara tattırdık. Onlar da beğenmedi. 89 puanlı kahve ama, hangi yılın 89’u diye akıllarda soru işareti bıraktı.

Kötü bir deneyimdi. Deneyim kötü olunca, hep temkinli yaklaşırım...

Muhtemelen arkadaşla beraber sipariş verdiğimiz parti hatalı kavrum geldi, 90 liraya 1 kilo kahveye yakın gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. Sonra başka bir arkadaş istedi, açıkçası onu da beğenmedik. Sorun bizde mi diye gittik başka arkadaşlara tattırdık. Onlar da beğenmedi. 89 puanlı kahve ama, hangi yılın 89’u diye akıllarda soru işareti bıraktı.

Kahvelerin künyeleri detaylı paylaşılmadığında maalesef ben de daha temkinli yaklaşıyorum...

Haklisiniz oluyor böyle şeyler... Kafelerinde içtiğim çok kötü kahvelerden ve aldığım bayat çekirdeklerden(son ikisi) dolayı örneğin Sapiens in, Kronotrop'un, Moc'un, Federal'in kapısından bile girmedim yıllarca... ki bazılarına hala uzak duruyorum... bazen bir parti yanlış kavurum, bir özensizlik, bir baristanın olumsuz davranışları ya da içtiğiniz berbat bir kahve sizi o markalardan soğutuyor ve uzaklaştırıyor... Geçenlerde Ankara kökenli bir kavurumevi ki daha önce kahvelerini de alıp beğenmişliğim var, Coronalı günlerde, herhalde kavurumevinin sahibi olan genç bir arkadaş instagramda ekipman tanıtımı yapıyor... izleyeyim dedim... aaa bir baktım ki resmen yanlış anlatıyor! belli ki o ekipmanla(delter!) hic demleme yapmamış, yapsa anlamamasına imkan yok ama yapmış gibi de afilli afilli anlatıyor! Videonun altına yorum olarak gayet ince bir dille yazdim durumu... az sonra geri dönüp baktığımda yorumumun silindiğini gördüm... hatanı anladıysan bir zahmet kibarca teşekkür eder videoyu da kaldırırsın değil mi... nerdee! Ben de bunun üzerine bu kez, belki ki ekipmanı hiç kullanmamışsınız seklinde biraz da kinayeli bir yorum yaptım bu kez... az sonra videodaki arkadaş benim yorumun altına iyi niyetli olmadığımı ifade eden bir yorum yaptı... tabii cevabını verdim ve neden kötü niyetli olayım ama sizin niyetinizin iyi olmadığı kesin, türünden birşey yazdım.... ben yanlış yapabilrim ancak sen bu işin ticaretini yapıyorsan çok dikkatli olman gerekiyor... neyse sonra baktim ki tüm yorumlar silinmiş ve videoda o yanlış bilginin yer aldığı bölüm editlenerek kaldırılmış... şimdi... mesela böylesi tutum içinde olan arkadaşlar şu dakikadan sonra dünyanın en iyi çekirdeklerini de getirse hayatta bunlardan alış veriş yaptıramaz kimse beni... O nedenle haklisiniz...

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri