• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
  Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile William's Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

dmnebbkr kullanıcısının son içeriği

 1. dmnebbkr

  Kahve Demlemede Tembelleşme Süreci

  Aynı şekilde bende öyle. Hatta şöyle diyeyim; bence comandante çok daha iyi öğütüm yapıyor fellow'dan. ama fellowun hızı, rahatlığı ve pratikliği yüzünden comandanteyi kenara kaldırdım.
 2. dmnebbkr

  Tin Coffee - Online Satışa Açıldı!

  Vakumlu saklama kabı hakkında acaba daha önce yurtdısından alıp deneyimleyenler var mı? Birçok vakumlu kap kullandım acaba tam olarak farkı nedir. Bilen varsa cevaplarsa memnun olurum :)
 3. dmnebbkr

  Soğuk Kahvelerde Tat Almanın Bir Yolu Var Mıdır?

  Arkadaşlar sorum açık ve bu konuda geçen seneden beri uğraş veriyorum ve birçok soğuk kahve demleme yöntemini denedim ancak hiçbirinde sıcak kahvede aldığım aromaları alamadım hatta hiç alamadım desem yeridir. Sizce boşuna mı uğraş veriyorum? Soğuk kahve tüketiminde sıcak kahve gibi aroma...
 4. dmnebbkr

  Gardelli Specialty Coffees

  Demleme önerisi olan arkadaşlarımız var mı? :) Ben hala demlemedim beklemedeyim.
 5. dmnebbkr

  Kavrulmuş Kahve Vakumlamak

  Gardelli kahvelerimi vakumlamak istiyorum fakat acaba porisyon porsiyon mu vakumlasam yoksa 50 gram 50 gram olarak mı? bunun bir farkı var mıdır.
 6. dmnebbkr

  Kavrulmuş Kahve Vakumlamak

  Vakum makinemi artık kahve için kullanma zamanım geldi .:) Ancak iki sorum olacak, uygun olanlar cevaplayabilir mi? 1. Dondurucu içerisinde bulunan ışık kahveye zarar verir mi? 2. Dondurma işlemi Degassing süreci bittikten sonra mı? Önce mi olmalı?
 7. dmnebbkr

  2020 Yılında İçtiğiniz En İyi ilk 3 Kahve Hangisidir? Kahve Masası 2020 Özel Yayını!

  Gardelli Etiyopya Shawntawene village Gardelli Mzungu Project Uganda Gardelli La Cristalina İlk üç bunlar ama Drop Coffee Hunkute, Ethiopia'da baya iyiydi.
 8. dmnebbkr

  Kahve Fabrikası

  kahvem var ama 250 gr ana sora alıp vakumlayıp saklamak istiyorum :)
 9. dmnebbkr

  Kahve Kulübü "Ocak" Ayı Toplu Alım ve Tadım Etkinliği (LINK ACILDI)

  Umarım bu sefer katılırlar. Geçen sefer baya heyecanlanmıştım ama sanırım sorun çıkmıştı. ve ne zaman kahvem bitse sitelerine giriyorum; stokta kahve bulamıyorum. Bu sefer denemek istiyorum.
 10. dmnebbkr

  Hario mu cafec traditional mi?

  cafec filtreleri çok fazla gerçekten ve hala tam olarak anlayamadım hangisini almalıyız diye. Abaca ve traditional galiba en iyileri gibi duruyor.
 11. dmnebbkr

  Yurt Dışı Kahve Fırsatları İndirimleri Kampanyaları

  Ben 3-4 sefer DHL kullanıyorum böyle bir şey ile DHL ile hiç karşılaşmadım. Ancak fedex ile hep dediğiniz şey oldu ptt ile ise hiç bir kahvemi alamadım. Hepsi kayboluyor. İstisna yok ya.
 12. dmnebbkr

  Yurt Dışı Kahve Fırsatları İndirimleri Kampanyaları

  drop coffe aboneliği olan var mı? aylık abonelik düşünüyorum.
 13. dmnebbkr

  Satılık Kahve Kulübü Özel indirim - Yemisim.com

  Antep fıstığı bu sezonun mahsülü mü acaba
 14. dmnebbkr

  Yurt Dışı Kahve Firmaları Güncel Kampanya ve Kargo Seçenekleri

  La cabradan cuma günü sipariş verdim hala kargoya verilmedi? Kaç günde kavurup yolluyorlar acaba?
 15. dmnebbkr

  Gardelli Specialty Coffees

  Uzun zamandır uzak kaladım. Ne zamandır Gardelli kahveleri gelmiyor veya geldi benim haberim mi olmadı. Bilgisi olan var mı.
Üst