• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

William's Roastery

kesinlikle bende son alımımda çok sevdim. williams roastery tüm kahveleri çok iyidi. şahsen paketleride değiştirrse ciddi bir atak bekliyorum kendisinden.

Tedariklerini nasıl gerçekleştirdikleri konusunda bilginiz var mı? Doğrudan tedarik değil sanırım... Elbette birçok firma öyle yapmıyor ama öyle yapanlara bilhassa ihtimam göstermeye çalışıyorum.

Tedariklerini nasıl gerçekleştirdikleri konusunda bilginiz var mı? Doğrudan tedarik değil sanırım... Elbette birçok firma öyle yapmıyor ama öyle yapanlara bilhassa ihtimam göstermeye çalışıyorum.
Türkiye'de direct trade yapabilen çok kısıtlı firma var benim bildiğim. Diğer firmalar da bu firmaların getirdiği çekirdeklerden satın alıp kavurmalarını öyle yapıyorlar.

William güzel bir adam, güzel kahveler kavuruyor. Bir sonraki siparişim ondan olacak. İlk siparişim güzeldi. İnşallah ikincisi de güzel olacaktır.

Ben de beğeniyorum. Gelecek vaat ediyor William . Güzel kahveler bekliyoruz. Balcon ve Majada beğendiğim kahveleri oldu.

Merhaba, güzel yorumlar için teşekkürler :) Şuan la majada yı sadece türkiyede bir ithalatçıdan alıyoruz, onun dışındaki tüm kahvelerimizi coffee deparment’tan metin beyle beraber yurtdışındaki çeşitli firmalardan ithal ediyoruz. Bu arada paketlerle ilgilide değişiklik yapmayı düşünüyoruz. Yavaş yavaş geliştirmeye devam ^.^ Şuan önümüzdeki yenilik bu hafta bitirmeyi planladığımız, müşteri kargo takip sistemi olucak.

Merhaba, güzel yorumlar için teşekkürler :) Şuan la majada yı sadece türkiyede bir ithalatçıdan alıyoruz, onun dışındaki tüm kahvelerimizi coffee deparment’tan metin beyle beraber yurtdışındaki çeşitli firmalardan ithal ediyoruz. Bu arada paketlerle ilgilide değişiklik yapmayı düşünüyoruz. Yavaş yavaş geliştirmeye devam ^.^ Şuan önümüzdeki yenilik bu hafta bitirmeyi planladığımız, müşteri kargo takip sistemi olucak.
en başından beridir takdir ettiğim birisin. aynen devam.

Merhaba, söz verdiğimiz gibi bu hafta kargo takip sistemini hallettik :)
Yaptığımız entegrasyonda siparişiniz gelir gelmez biz roasteryde bir takip numarası oluşturuyoruz ve siparişinizle eşleşiyor.
Kargoya şirketi teslim alır almaz size bilgilendirme maili geliyor siparişiniz kargoya verildi diye ve takip numarası paylaşılıyor.
Bu süreci internet sitesinde siparişler kısmındanda takip edebiliyorsunuz. Siparişiniz size ulaştığında ise siparişiniz tamamlandı olarak güncelleniyor ve size tekrardan bilgilendirme maili geliyor.

Merhaba arkadaşlar, Süper bir haberimiz var :) Bu sene Brewers cup'a katılan iki arkadaşımız için kahve kavurduk. Bu kahvelerden biri ise Hacienda Panama Esmeralda Geisha Auction lot. Bu kahvenin özelliği dünyadaki belli yerler numuneler alıyor farmdan, sonrasında açık arttırma günü belirleniyor ve kahveyi almak isteyenler açık arttırmalara katılarak teklif veriyorlar, o lot için en yüksek teklifi veren firma lotu alıyor. Bizim kahvemizide Dutch Barista diye bir hollandalı şirket tarafından alınıyor açık arttırmadan, biz onlardan ithal ettik. Kahve için ikawada 2 hafta boyunca profil çalıştık yaklaşık 30 profil ve hepsinin cuppinglerini yaptık aralarından en beğendiğimiz profili tekrarlayarak yarışma için kavurduk. Limitli sayıda bu kahveden internet sitemize koyucaz. Tüm kutulardaki kahveler ikawada yarışma için seçtiğimiz profilde kavrulacak. Kutuların içinde 5 adet vakumlu paket olacak her biri 16.5g olarak porsiyonlanmış. Yarışmada kullandığımız tarif 16g dan ve tarifi paketlerin üstüne yazdık comandante ile öğütme ayarınıda. Belirlediğimiz fiyat kutu için 150 tl.

Kahveleri ikawada kavurduğumuzdan ve tek tek porsiyon halinde vakumladığımızdan dolayı ciddi zaman alan bir süreç. Yarın akşam için ilk stok girişimizi yapıcaz. Yaklaşık 10 adet kadar olucak yarın için ilerleyen günler stoklarımızı güncellicez, bilgilendirmesini Instagram ve forum üzerinden yapabiliriz. Kahveler kavrulduktan sonra 1 gün açıkta bekletilip sonraki gününe vakumlanıp kargolanacak.

Auction lot: ES-W-6-4
https://viewauction.haciendaesmeralda.com
Bu linkten açık arttırma sonuçlarını görebilirsiniz. Fiyatları lb üzerinden.

İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı Roastery'miz ziyaretçilere kapalı olacak. İnternet sitemiz açık, üretim devam ediyor. Yakında oturanlarda paket kahve siparişlerini internet üzerinden verirse daha sağlıklı olur.
Anlayışınız için teşekkürler,
2 hafta boyunca tek paket siparişler dahil kargolarımız ücretsiz gönderilecektir.
Ücretsiz kargo kupon kodu:
ÜcretsizKargo

Geri