• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Timemore vs Molent

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berlinerk1ndl

Yeni Üye
İsim
Alp
Molent G50 el değirmeninin kolunda hafif bir gevşeme oldu. Müşteri hizmetlerini aradım. Güçlü bir yapıştırıcı kullandıkları bölgede gevşeme olduğunu anladık. "Biz sana yeni kol gönderelim." dediler. Haftaya güncelleme yapacağım kol elime geçti mi geçmedi diye. Timemore için müşteri hizmetleri ne durumdadır?

Son düzenleme:
Böyle başlık ve mesajlar olduğu sürece bazen diyorum "Molenti gömenlerde haklılık payı var cidden" diye. Bir markanın kullancısı bir markaya ancak bu kadar gömebilir.

@berlinerk1ndl hocam bu mesaji bu provakatif başlık olmadan da gidip Molent başlığı altına yazabilirdin. Nedir yani amacın, ben anlam veremedim¿ 🙄

Ekleme; Başlığın ilk hali "Timemorecular gelmeden"di. Mesajı da silmek istemedim, fikrim hala geçerli.

Böyle başlık ve mesajlar olduğu sürece bazen diyorum "Molenti gömenlerde haklılık payı var cidden" diye. Bir markanın kullancısı bir markaya ancak bu kadar gömebilir.

@berlinerk1ndl hocam bu mesaji bu provakatif başlık olmadan da gidip Molent başlığı altına yazabilirdin. Nedir yani amacın, ben anlam veremedim¿ 🙄
Düzenleme yaptım, haklısınız.

Ekleme: Yine de "provokatif" bir başlık olduğuna katılmıyorum. Düzenleme öncesi başlığı espritüel bulduğum için koymuştum.

Son düzenleme:
Arkadaş belli ki gaza gelmiş, gereksiz tartışma yaratmaya gelmiş. Markaya iyilik yaptığınızı sanarak aksine algı oluşturmaya çalışır gibi zarar verdiğinizin farkında değilsiniz @berlinerk1ndl
Açıkçası Timemore almak yerine Molent G50 alarak iyi yaptığımdan emin değilim. Bundan dolayı ikisini kıyaslamak adına kullanıcıların ekleme yapacağı bir başlık açmak istedim.

arkadaşlarla toplandık başlık ve konu arasındaki bağlantıyı arıyoruz283C860F-6DE1-4C3C-BAC0-0B9CC7A031C6.jpeg

Arkadaşlar düzenleme öncesi durumu eleştirmeden önce Timemore el değirmenlerinin müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek durumunda kalan var ise tecrübelerini aktarabilir mi lütfen?

Forumun arama çubuğunu kullanıp iki ayrı değirmenin başlığını okuyarak bu konu hakkında fikriniz oluşurdu zaten. Değil 1. başlık, değiştirdiğinizdeki başlık bile saçma. Timemore müşteri hizmetlerini merak ediyorsanız, gerçekten atılacak başlık “timemorecular gelmeden” mi?

Edit: neyse, konuyu uzatmanın mantığı yok. Başlığı “merak ettiğiniz konu” için atarsanız daha kolay olur.

Arkadaşlar düzenleme öncesi durumu eleştirmeden önce Timemore el değirmenlerinin müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek durumunda kalan var ise tecrübelerini aktarabilir mi lütfen?
Düzenleme öncesi ve sonrası samimi gelmedi bana. Atıyorum timemore da oldu aynı şey yeni kol yerine gönderin bakalım dediler. O zaman molent müşteri hizmetleri daha mı iyi oluyor ?

Bence evet. Yeni kol, tamir edilmiş eski koldan iyidir. Niçin samimi bulmadınız?
Ama timemore müşteri hizmetlerinin kötü olduğunu göstermez değil mi ? Ha birde bunun süistimal boyutu var. Polemik yaratmaktan başka bir işe yaramıyor bu tür şeyler. Molent almışsın işini görmüşsün gidersin böyle oldu diye konusuna yazarsın. Comandantede olsa ne olurdu diye neden sormuyorsun mesela ?

Forumun arama çubuğunu kullanıp iki ayrı değirmenin başlığını okuyarak bu konu hakkında fikriniz oluşurdu zaten. Değil 1. başlık, değiştirdiğinizdeki başlık bile saçma. Timemore müşteri hizmetlerini merak ediyorsanız, gerçekten atılacak başlık “timemorecular gelmeden” mi?

Edit: neyse, konuyu uzatmanın mantığı yok. Başlığı “merak ettiğiniz konu” için atarsanız daha kolay olur.
Konuyu kaldırmanızı rica ediyorum. İki ayrı başlığı inceleyip karar vermek daha uygundur.

Ama timemore müşteri hizmetlerinin kötü olduğunu göstermez değil mi ? Ha birde bunun süistimal boyutu var. Polemik yaratmaktan başka bir işe yaramıyor bu tür şeyler. Molent almışsın işini görmüşsün gidersin böyle oldu diye konusuna yazarsın. Comandantede olsa ne olurdu diye neden sormuyorsun mesela ?
Çünkü Comandante, Molent'in muadili değildir. Ayrıca yazdıklarım tabiki Timemore müşteri hizmetlerinin kötü olduğunu göstermez. Zaten amaç iyi mi kötü mü olduğunu tecrübeli kullanıcılardan öğrenmekti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri