• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Termos Mug Alırken Bakmanız Gerekenler - Kısa Rehber

Hangi markayı kullanıyorsunuz?

• Thermos

Oy: 27 5.7%
  • Stanley

Oy: 216 46.0%
  • Contigo

Oy: 66 14.0%
  • Zojirushi

Oy: 61 13.0%
  • Camelbak

Oy: 0 0.0%
  • Oxo

Oy: 0 0.0%
  • Starbucks

Oy: 34 7.2%
  • Diğer

Oy: 66 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    470
Teknik detayları sizden de okumak isteriz gelince @raistlin .

Tam artık bir travel mug almak üzere sipariş veriyordum ki bu başlığı gördüm..Ben fellow'un mug konusunu kaçırmışım. Piyasadaki diğer travel muglara tercih ederim Fellow'u , Umarım zamanlama konusunda bir gecikme yoktur. Gelir gelmez sipariş verme niyetindeyim...

Bana carter gibi bir mug lazım.500 ml lik termos vardı ama çok hantal ve büyüktü.Kahveyi zaten bekletmeyi sevmem termosta.Sanırım 350 ml olan mug bana göre.Ama merak ettiğim şey metal kısımdan içmek keyif veriyor mu?

Bana carter gibi bir mug lazım.500 ml lik termos vardı ama çok hantal ve büyüktü.Kahveyi zaten bekletmeyi sevmem termosta.Sanırım 350 ml olan mug bana göre.Ama merak ettiğim şey metal kısımdan içmek keyif veriyor mu?
Hocam sizde Zojirushi mug vardı. Memnun kalmadınız mı? (zojirushi almak üzereydim fellow mug'ın geldiğini ve yorumunuzu görünce vazgeçtim)

Hocam sizde Zojirushi mug vardı. Memnun kalmadınız mı? (zojirushi almak üzereydim fellow mug'ın geldiğini ve yorumunuzu görünce vazgeçtim)
500 ml idi.2-3 kere kullandım.1 günden fazla sıcak tutuyor nerdeyse.Böyle bir performans hayatımda görmedim ben.
Ama sorun şu ki ben tek seferde 500 ml demleyip akşama kadar bekletme fikrine alışamadım.Benim için şuan lazim olan sabah çıkarken elime alıp 1-2 saat içinde bitirebilecegim 350 ml kapsiteli mug.
İkisinin kullanım senaryosu farklı.
Zojirishinin de 350 ml gibi dusuk hacimlisi de vardı gerçi.Eğer fellow pahalı gelirse belki ondan alırım.500 lugu kardeşime verdim memnun.Zojirushi hakkında merak ettiginiz varsa yanıtlarım.Stanleyden çok daha iyi.İçi kaplamalı

ben de stanley classic trigger action termosumdan zerre kadar memnun değilim sıcak içecekler için. kahve koysam kokusu siniyor çıkmıyor. çay koysam kahveli çaya dönüşüyor... araçta kullanmak ayrı bir işkence, sözde trigger action tek elle kullanma sunacak ama 0.47 litrelik termos 1 litrelik su şişesi gibi kaba, yüksek duruyor.

fellowun mugları umarım güzel bi fiyatla gelir. amazondan geçen alacaktım yarısı kadar kargo ödemek istemedim @raistlin in getireceğini duyunca. üzerinden baya bi zaman geçmiş :) güzel haberler bekliyoruz

Stanleyleri inceledim , bir tuşa basarak kahve içmek garip geldi ayrıca kaba bana pek hitap etmedi. Zojirushiler güzel gözüküyor , ben de benzer durumdayım, fellowlar canlı gelsin karar vereceğim. Bu arada fellowlardan memnun olan çok kişi olmakla beraber reddit de ve farklı forumlarda garip bir koku yaptığı ile ilgili çok yorum var. Deneyimleyen oldu mu ?

Bende termos olarak Ceramivac Stanley kullınıyorum. Hem sıcak tutuyor hemde kahvenin tadı hiç değişmiyor. Çok başarılı.

Fellow move mug, metal aparatı takılıyken ciddi bir tıngırdama sorunu var gibi görünüyor.

Bu arada fellowlardan memnun olan çok kişi olmakla beraber reddit de ve farklı forumlarda garip bir koku yaptığı ile ilgili çok yorum var. Deneyimleyen oldu mu ?

Sıcaklığı tutuş süresinden falan çok memnunum ama kurtulamadığım bir baharatımsı koku var. Acaba aynı şeyden mi bahsediyoruz? Link paylaşabilir misiniz?

Bu arada Fellow Carter ile ilgili tecrübemi merak eden varsa, daha önce bahsi geçtiğinde yazmıştım :

Sıcaklığı tutuş süresinden falan çok memnunum ama kurtulamadığım bir baharatımsı koku var. Acaba aynı şeyden mi bahsediyoruz? Link paylaşabilir misiniz?

Bu arada Fellow Carter ile ilgili tecrübemi merak eden varsa, daha önce bahsi geçtiğinde yazmıştım :
Problem contada ne yazık ki. Atmos'un contası da aynı materyalden ve benzer koku sorunu onda da var. Ben değişim için yazmıştım Fellow'a, ücretsiz kapaklarını yollamıştı her ikisinin fakat conta aynı conta olduğundan yine koku başlıyor. Çözüm tam olmasa da yaklaşık 40 dk 130 derecede fırınladım contaları. Öyle böyle kokmadı ev :D . Sonrasında contalarda koku gitti fakat ne yazıkki Carter'ın içine işliyor ve çıkmıyor.

Sonuç: Fellow contayı düzeltmeden Carter ya da Atmos almamanızı öneriyorum.

Problem contada ne yazık ki. Atmos'un contası da aynı materyalden ve benzer koku sorunu onda da var. Ben değişim için yazmıştım Fellow'a, ücretsiz kapaklarını yollamıştı her ikisinin fakat conta aynı conta olduğundan yine koku başlıyor. Çözüm tam olmasa da yaklaşık 40 dk 130 derecede fırınladım contaları. Öyle böyle kokmadı ev :D . Sonrasında contalarda koku gitti fakat ne yazıkki Carter'ın içine işliyor ve çıkmıyor.

Sonuç: Fellow contayı düzeltmeden Carter ya da Atmos almamanızı öneriyorum.
O kokuyu biliyorum.Stanley mugda da felaket şekilde vardı.Bazısında çok bazısında az.Yanık plastik, yanik baharat karişimi bir koku

Reddit ve bazı yabancı forumlarda contadan koku geldiginden şikayetci olan çok.Bazıları da firmadan yeni conta istemiş sorunu çözülmüş.Bazıları da protez temizleyicisine falan koyup geçirememiş.
Ben de kararsız kaldım.

Thermos ve Stanley marka termosları kullanıyorum. Thermos’un sıcak tutma süresi gerçekten harika. Stanley’inde tasarımları çok şık :) saygılar.

Geri