• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Zümrüt Karaca olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Sonuç Nisan 2024 - Kahve Kulübü Toplu Alım Etkinliği

kahveanalisti

Üye
Editör
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Rocket Cinquantotto
Değirmen
Eureka Mignon Specialita-Ode Brew Grinder- Comandante C40 MK3
Ekipmanlar
V60-Breville Sage Precision Brewer-Syphon-Aeropress-Nanopresso-Kompresso-Kruve Elek-Kruve Bardak-Acaia Pearl S-Felicita-Fellow Kettle
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çankaya
İndirim Kodunu Görmeniz için Üye Olmanız Lazım Arkadaşlar!

Oy Kullanabilme Kuralı: İlk üyelikten 45 gün geçtikten ve 15 mesaj kotası dolduktan sonra herkes aylık toplu alımlarda oy kullanabilecek.

Merhaba Arkadaşlar

Ankete katılan her (242) üyeye çok teşekkürler. Mart toplu alım anketinde 1. çıkan firma Grizzly Coffee (124 oy) olurken 2. Clean Cup (29 oy) oldu. 3.Firma (14 oy) ise Tetra N Caffeine, 4.Firma ise Vitus Coffee Roastery (11 oy) oldu.

1.olan Grizzly Coffee yetkilisi Cem bey ile iletişime geçtik. Kendileri hemen hazırlıklara başladıklarını ilettiler ve bize kısa bir sürede tekliflerini verdiler. Şimdiden güzel bir alım ayı olmasını diliyorum.

Sorularınız olursa anketle ilgili @DaunterM , @kahveanalisti veya @gergingörünüşlüadam mesaj atarsanız sevinirim. Şimdiden herkese iyi alımlar!

Firmaya olan sorularınız için info@espressoperfetto.com'e eposta gönderebilirsiniz.

İNDİRİM KODU BURADA
İçeriği görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

- %30 KAHVE İNDİRİM KODU (1 Nisan 00:00'da açılacak kodlar)
-%15 EKİPMAN İNDİRİM KODU (1 Nisan 00:00'da açılacak kodlar)

Kavrulmuş Çekirdek İndirim Oranı %30 ile bayram için güzel bir indirim oranı oldu. Ayrıca %15 Ekipman indiriminide espressoperfetto.com sitesinde ayrıca kullanabileceksiniz arkadaşlar.
Grizzly Coffee Roasters

1711916819768.png,

Ekran Resmi 2024-03-31 23.27.17.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hayırlı olsun emeğine sağlık. Yeni seçkiler göz kırpıyor tavsiye alabilirim. Bir de stok sıkıntısı olan kahve mevcut mu?

Eveeet, yeniden birlikte bir etkinlik yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu etkinlik kapsamında 3. senemize girmiş olduk. Umarız ki bu sene de herkes için keyifli geçer.

Bu sene sizler için bir bayram hediyesi niteliğinde kahvelerdeki indirim oranımızı %30 yapmak istedik. Ekipmanlar için de %15 devam ediyor.

Hediye çekleri, web sitemize üye olduktan sonra geçerli oluyor. Her alışverişte 1 adet hediye çeki kullanılabilir.
Hediye çekleri hali hazırda indirimi olan ürünlerde geçerli değildir.

Ücretsiz kargo seçeneğimiz 750₺ ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Siparişleriniz hafta içi her gün kargoya verilmektedir. Kavrulmuş kahve stoğunun bitmesi durumunda ise 1-2 günlük gecikme olabilir.

Yurtiçi Kargo ve Kolaygelsin firmaları ile çalışmaktayız.

Forumu düzenli olarak takip ediyorum ancak mesajları kaçırma ihtimalim olabilir, bu nedenle sorularınız için 05365588888 numaralı whatsapp hattımızdan veya info@espressoperfetto.com mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keyifli ve bol kahveli bir ay olmasını dileriz. 🎉

Bu arada stok sıkıntısı olabilecek olan kahveleri yarın sabah bildireceğim. ✌🏼
Secilmenize cok sevindim,seckinizde ilgi çekici ve güzel kahveler var.Las Veraneras Sudan Rume de bunlardan birisiydi,ellerinize saglik.Tipki onda olduğu gibi wush wush ve sidra da da 100 Gr seçeneği gelir mi,bu vesileyle daha fazla çekirdek deneme fırsatı elde edebiliriz? 😊 @cemtolgaizm Sizlere şimdiden kolay gelsin diyorum ve keyifli çalışmalar diliyorum 😊

Cem Bey merhabalar umarım iyisinizdir🙂
Elimde geçen ay ki alımlardan dolayı çok fazla degası bitmiş kahveler var sipariş verdiğim notlara yazsam yeni kavurma olduğunda onlardan gönderseniz olur mu acaba

Hocam sitede sorun yaşayan var mı ? Kodu kullanmak için üye olmalısınız diyor oluyorum email kayıtlı diyor şifremi unuttum diyorum böyle bir mail kayıtlı değil diyor şimdi başka bir mail denedim kayıt oldum giriş yapamıyorum şifre yanlış diyor ona da unuttum diyorum böyle bir üye bulunamadı diyor delirtti beni :D

İndirim oranı çok güzel, Cem Bey’in kavrumlarını da beğenirim ancak bir kahve ve bir mug almak isteyen ben gibi kullanıcılara aynı sepette çek kullanma şansı olmadığı için 2 kez kargo çıkmış oluyor. Site altyapısından olabilir bilemiyorum ancak çözüme ulaşsa daha kolay olacak her şey.

Ethiopia Korate kahveniz 500-1000 gr olarak sepete eklenebiliyor ancak 250 gr'da stokta yok olarak gözüküyor.
Bu durum düzeltilir mi yoksa en az 500 gr mı sipariş verebiliriz?
Bir de bu kahvenin hasat yılını bulamadım.

Son düzenleme:
Selamlar, öncelikle dün gece belirttiğim gibi stoğu azalmış olan yeşil kahveleri yazıyorum sonrasında da bazı soruları cevaplayacağım.

Wbeimar Lasso: 31kg
Siracusa 47.5 kg
Lord Voldemort: 57.5kg
Buenos Aires: 60kg
Las Lajas: 62kg

1. Öncelikle exclusive kahvelerdeki gramaj seçeneği hakkında:
Eğer talep ona yönelik ise değerlendirebiliriz. Muhasebesel anlamda direkt açmak mümkün olamıyor. Biraz süre alabilen bir işlem.

2. Degas olmuş kahve, yeni kavram seçeneğimiz maalesef bulunmuyor. İleriye dönük sipariş alamıyoruz maalesef. Stoktan anlık olarak gönderilmektedir.

3. Sitedeki üyelik problemi giderilmiş olması lazım, çalışmaları devam ediyor bir yandan.

4. Aynı sipariş içerisinde 2 farklı kod kullanılamıyor olması bizden kaynaklı bir durum değil maalesef. Teknik sebeplerden dolayı bu durum yapılamıyor.

5. Korate 250g atanmış stok bittiği için kapalı gözüküyordur. Websitesinde olan kahvelerin hepsinde 250g seçeneği mevcuttur. Anlık olarak öyle gözükse bile düzenli güncelleniyor.

Sipariş verildi. Alım ekibi ve Cem Beye teşekkür ederim. Güzel bir ay olmasını dilerim.

Odak deneyim olduğu için az miktarda paketlenmiş ürünün gramına her zaman daha fazla ödemeye hazırım. Buradan bütün firmalara çağrı yapalım. Yeter ki seçenek olsun. 😀
Tadım Paketi, Deneyim Paketi adı altında topluca alabileceğimiz paketler olsa bile olur yani :D Ben şahsen yeni deneyeceğim firmalarda bu seçenek varsa direkt bundan alıyorum ki mümkün olduğunca çok çekirdek deneyip ileriki süreçte ona göre sipariş verebileyim. Ya da en azından deneyim olsun diye :). Belki toplu alıma giren firmalardan bu şekilde paket talep edilebilir :)

Selamlar, öncelikle dün gece belirttiğim gibi stoğu azalmış olan yeşil kahveleri yazıyorum sonrasında da bazı soruları cevaplayacağım.

Wbeimar Lasso: 31kg
Siracusa 47.5 kg
Lord Voldemort: 57.5kg
Buenos Aires: 60kg
Las Lajas: 62kg
Cem bey merhaba, Lasso üretim yılı belirlenmemiş sitede.

El Salvador Finca La Siberia - Pacamara 2.2/g
El Salvador Finca La Siberia 1.52/g
Colombia Buenos Aires 3.3/g
Colombia Lord Voldemort 2.92/g
Ethiopia Korate 1.3/g
Costa Rica Las Lajas 1.5/g
Colombia Wbeimar Lasso 1.36/g
Colombia Siracusa 1.26/g
Rwanda Gitega Hills 349 0.88/g
El Salvador Finca Divina Providencia 1.52/g

Ortalama 1.776/g

Acaba deneme paketleri ya da düşük gramaj gelir mi diye bakınırken benim uğraş.

Geri