• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Kahvenin yanına ne gider?

jackjoker

Üye
Daha fazla  
Ekipmanlar
Delter Coffee Press, Aeropress, Comandante c40, V60, Konchero, Hario Tarti
Evet buraları yeniden canlandıralım. Demlenmiş kahvenin yanına en sevdiğiniz ve? Ben mesela şekersiz fıstık ezmesini çok yakıştırıyorum güzel oluyor.

En az yüzde 72 Bitter Chocalate :D

Her zaman favorim çikolatadır ama iyi yapılmış bir san sebastian da harika gider :)

Bitter tercihim aslında bana göre en makbulü ve genelde tercihim sadece; kahve... zaten emek yaparak hazırladığım kahveyi tek başına içmek daha hoşuma gidiyor. 😄

Kahvenin yanına değilde kahve sonrası kakao oranı yüksek çikolata tüketmek çok keyifli oluyor.

Yanında değil ama sonrasında bitter çikolata. Ama tatlı olarak da sade ekleri çok yakıştırıyorum.

Çikolata, ekler, tiramisu😊
Taze kavurduğum şam fıstığı ile callebaut küvertür çikolatadan eritip kalıplamıştım, sonu gelmesin istedim

Normalde iyi bir kahvenin yanına hiçbir şeyin gitmeyeceğini, kahvenin tek başına "takdir edilmesi" gerektiğini savunan fikre meyyalim ama @campos'un da dediği gibi bazen kuruyemiş, hele tuzsuz iyi kavrulmuş İnegöl ayçekirdeği (Ankara usulü) iyi bir yancı oluyor. Şekeri fazla kaçmamış (mesela ROR'unki gibi) bir magnolia da yakışıyor.

Genellikle yanında hiçbir şey istemem. Kendimi biraz daha fazla ödüllendireceksem; Cohiba ve iyi bir konyak ile müthiş olur, o ayrı.

Karemelli bisküvi tercihim Lotus çok pahalı ama artık alternatif var Mcvities tavsiye ederim.

Geri