• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

KaffeBox aboneliği (Norveç)

KaffeBox geçen sene abone olduğum bir sistemdi. Abonelik sistemine göre size her ay isteğinize göre değişen miktarda (250gr 1kg arası) kahve gönderiyorlar. Kavurucuların hepsi micro-roastery ve nordik ülkelerdeler. PTT kargoda yaşanan sorunlar ve paketlerin elime ulaşmaması sebebiyle (para iadesi aldım) ara vermiştim ama Ocak ayında tekrar sisteme dahil oldum ve paket 18 gün içinde geldi. (Ne hikmetse vergi de çıkmadı) Her ay tek kavurucudan 2 paket geliyor. Kavurucu sürpriz oluyor. Benim aboneliğim 125gr x 2 şeklinde. Genelde kahvelerin kavrumları çok homojen ve başarılı. Zaten çekirdek kalitesi de bir hayli yüksek. Bazı kahveler Türkiye'de bulunmayacak cinsten değil ama gerçekten çok şaşırtıcı iyi kahveler de içtim.

Ocak ayı kavurucusu: https://www.gringonordic.se/

4BAB8EEF-15EB-4B64-B2F0-B67BD752E0D7-1352-00000098AD5C46CF.JPG

Colombia'yı açtım dün. Çok keyifli bir natural. Clarity bir hayli yüksek ve tatlı. Bir natural için oldukça kompleks buldum.

İlk kez sipariş vereceksiniz şu referans linkiyle hem bana hem de kendinize indirim yaptırabilirsiniz: https://www.kaffebox.no/?raf=ref4183819 :)
Ayrıca daha detaylı bilgi isteyenler şu videomu izleyebilirler:

Kargo hariç güncel fiyatlar:
250gr: 19.4 euro / paket
500gr: 15.3 euro / paket
750gr: 15 euro / paket
1KG: 14.2 euro / paket

Paket dediği 250 gr kahve. 125 x 2 farklı kahve şeklinde oluşturuluyor.
Sitesi: https://www.kaffebox.no/scandinavian-nordic-roast-coffee-subscription/
250 gr. abonelik seçimimizde her zaman iki farklı kahve, 125x2 şeklinde mi gönderiliyor?

Bir sorum da, shippment seçeneği çıkmıyor. Ödeme ekranında "There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help." uyarısı çıkıyor. Bu, "Direkt öde ve devam et, Türkiye'ye shippment seçeneği sunmuyoruz" mu demek?

Teşekkür ederim.

250 gr. abonelik seçimimizde her zaman iki farklı kahve, 125x2 şeklinde mi gönderiliyor?

Bir sorum da, shippment seçeneği çıkmıyor. Ödeme ekranında "There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help." uyarısı çıkıyor. Bu, "Direkt öde ve devam et, Türkiye'ye shippment seçeneği sunmuyoruz" mu demek?

Teşekkür ederim.

"There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help."

Mevcut bir kargo seçeneği yok. Adresi doğru girdiğinizden emin olun, ya da yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

:

Pardon :)

Türkiye'ye kargo var mı diye email atın hocam. Bazen adresi tam girmeyince de kargo seçeneği çıkmıyor. Şehir, posta kodu tam girilmesini isteyebiliyor.
Herbir şeyi tam ve doğru girdim, Norveçli olsam, gözüm kapalı evimi bulurum yani, o derece doğru adresim 😄 Avrupa adresi girip denediğim zaman shippment seçenekleri sunuluyor. Ama Türkiye adresleri için yukarıdaki mesajımda belirttiğim uyarı ile karşılaşıyorum. Mail de attım ama dönmediler.

Herbir şeyi tam ve doğru girdim, Norveçli olsam, gözüm kapalı evimi bulurum yani, o derece doğru adresim 😄 Avrupa adresi girip denediğim zaman shippment seçenekleri sunuluyor. Ama Türkiye adresleri için yukarıdaki mesajımda belirttiğim uyarı ile karşılaşıyorum. Mail de attım ama dönmediler.

Bazı kavurucuların Türkiye kargo seçeneği maalesef yok. Kiss the Hippo'nun da yok mesela. Özel email atıp sormak lazım. Başka seçenecek maalesef yok :(

:

Pardon :)

Türkiye'ye kargo var mı diye email atın hocam. Bazen adresi tam girmeyince de kargo seçeneği çıkmıyor. Şehir, posta kodu tam girilmesini isteyebiliyor.

Arkadaşlar 2 ay önce bende KaffeBox üyelik denemesinde bulundum. Malesef 1 ay olmasına rağmen kahve gelmedi ve sonra yazışınca parayı geri iade ettiler. Kaffebox'ın cevabını ekliyorum.

"
Hi, I'm sorry there has been such troubles getting your KaffeBox to you. I've been having troubles shipping to Turkey recently. it looks like Turkey wants the electronics customs form but the mail system in Norway doesn't offer that yet. I've refunded your subscription entirely as i think i'll have to wait for the postal system to offer the digital customs solution before I can ship to Turkey again "

Bugün sevgili @kahvetrip in Nisan kahveleri gelmiş. Ben de abonelik başlatmak için kendisine danışmak istedim.

ben 2 paketten üyelik yapmıştım. tek paketlerde belki sorun olmayabilir emin değilim @kahvetrip uzun zamandır üye olduğundan üyeliği devam ediyor olabilir. Belki yeni üyelikler yapmayı düşünmüyor olabilirler.

ben 2 paketten üyelik yapmıştım. tek paketlerde belki sorun olmayabilir emin değilim @kahvetrip uzun zamandır üye olduğundan üyeliği devam ediyor olabilir. Belki yeni üyelikler yapmayı düşünmüyor olabilirler.
Hay Allah, keşke abonelik başlatılabilse. 250 gr.lık abonelik, indirim kuponu ile birlikte 80 TL'ye geliyor.. Shippment için bilgi alamadığım için ödeme ekranımdaki son fiyat bu şekilde şu an için.

Hay Allah, keşke abonelik başlatılabilse. 250 gr.lık abonelik, indirim kuponu ile birlikte 80 TL'ye geliyor.. Shippment için bilgi alamadığım için ödeme ekranımdaki son fiyat bu şekilde şu an için.

İndirim kodunu öğrenebilir miyim özel değilse?

@MuratBlues ben de abone oldum üç ay önce ancak paketler bir türlü ulaşmıyor. Benim gibi başka arkadaşlar da abone oldu ancak durum aynı maalesef. Norveç Postası ile PTT'nin uyumsuzluğundan dolayı böyle problemler olduğunu söylemişti KaffeBox ve para iadesi yapıp aboneliği bitirdik. Severek ve kavuşamadan ayrıldık kendileriyle. Bundan dolayı Türkiye'ye gönderirimi kapatmış olabilirler.

Geri