• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Istanbul Coffee Summit

oguzhanata

Üye
İsim
Oğuzhan Ata
Daha fazla  
İsim
Oğuzhan Ata
Değirmen
Timemore Chestnut Nano, Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Mokapot, Frech Press, Kalita
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beytepe
Oldukça büyük bir etkinlik, sektörden herkes var gibi gözüküyor. Merakla bekliyorum bende.

Kayıt olamadım henüz açılmadı mı acaba

Son düzenleme:
kayıt oldum.
programı bir tablo şeklinde gösterseler çok güzel olur. iki gün de program çok dolu ve 5 salon olması sebebiyle çakışmalar mevcut...

Hemen geldi bana 👍

Kaydoldum ben de. Çok iyi gözüküyor

Kayıt olmamak elde mi, program çok yoğun ve kaçırılmayacak konular var.. :)

Yayınların çoğu gündüz vakitlerinde olacak gözüküyor, kaçıranlar için sonradan izleme imkanı olacak mı?

Kesinlikle katılmam gereken, katılmazsam eksik kalacağım seminerleri kenara yazdım ama ne yazık ki çoğu çakışıyor. Acaba etkinlik bitiminde daha sonra izleyebilmemiz için YouTube'a yüklenir mi?

25 Mart programında "Talking About Coffee Hereos" diye bir oturum var. Heroes'u Hereos diye yazmışlar sehven :)

Çok başarılı bir iş. Yayın kalitesi de çok iyi. Keyifli seyirler.

Küçümsediğimden değil fakat ilk başta bu kadar yoğun bir programın çok başarılı ve şu anki kalitesiyle yayınlanacağını pek düşünmemiştim, fakat iyi ki yanılmışım. Şu an nitelikli kahve salonunda Kimma Roasters ve Cup of Joy'u dinliyorum ve görüntü kalitesi, ses kalitesi, site tasarımı, ajanda hepsi gerçekten çok iyi. Kaçırılmamasını şiddetle öneriyorum 😁

Geri