• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Herkese selam!

orkunustel

Üye
İsim
Orkun Üstel
Daha fazla  
İsim
Orkun Üstel
Espresso Makinesi
La Marzocco Mini, Linea Classic, Linea PB, Strada EP, Modbar, Mavam, Steam
Değirmen
Mazzer Robur, Kony, Victoria Arduino Mythos 1, Anfim Scody 2, Mahlkönig EK43, K30, Peak, Comandante
Ekipmanlar
V60, Kalita, Clever, Acaia Tartı, Comandante Değirmen, Bonavita Kettle
Selamlar herkese!

Uzun bir süredir ara ara olsa da forumda yazılanları takip etmeye çalışıyordum. Hem elimdeki birikmiş verileri paylaştıkça çoğaltmak adına, hem de benim de forumdaki konuları daha sık okumaya başlamamla birlikte aranıza katılmaya karar verdim. :)

Beni tanımayanlar için;

4 yıldır kahve sektöründe baristalık, kavurma ve barista eğitmenliği gibi çeşitli pozisyonlarda çalıştım, çalışıyorum. 2017-2020 SCA Türkiye Demleme Şampiyonuyum ayrıca aynı alanda 2.liğim ve 3.lüğüm de var. Instagram'dan elimden geldiğince reçete paylaşımı yapıyor, kahve tarımından baristalığa, ev baristalığına kadar olan süreçte olan insanlarla canlı yayınlar yapıyor, gelen sorulara cevap vermeye çalışıyorum. Buradan da sorularınız olursa yine özelden ya da Instagram'dan bana ulaşabilirsiniz.

Şimdiden hoşbuldum arkadaşlar :)

Çok teşekkürler! Şu zamanların en güzel yanı, nispeten daha verimli ve paylaşımcı olarak kullanabilmek oldu hepimiz için. :)

Merhaba Orkun Bey hoşgeldiniz. :) sizi görmek çok güzel

Selamlar Suat bey. 👋🏻 Çok teşekkür ediyorum, hoşbuldum! ✌️😊

Selamlar Levent bey. Hoşbuldum, güzel düşünceniz için teşekkür ederim! :)

Selamlar herkese!

Uzun bir süredir ara ara olsa da forumda yazılanları takip etmeye çalışıyordum. Hem elimdeki birikmiş verileri paylaştıkça çoğaltmak adına, hem de benim de forumdaki konuları daha sık okumaya başlamamla birlikte aranıza katılmaya karar verdim. :)

Beni tanımayanlar için;

4 yıldır kahve sektöründe baristalık, kavurma ve barista eğitmenliği gibi çeşitli pozisyonlarda çalıştım, çalışıyorum. 2017-2020 SCA Türkiye Demleme Şampiyonuyum ayrıca aynı alanda 2.liğim ve 3.lüğüm de var. Instagram'dan elimden geldiğince reçete paylaşımı yapıyor, kahve tarımından baristalığa, ev baristalığına kadar olan süreçte olan insanlarla canlı yayınlar yapıyor, gelen sorulara cevap vermeye çalışıyorum. Buradan da sorularınız olursa yine özelden ya da Instagram'dan bana ulaşabilirsiniz.

Şimdiden hoşbuldum arkadaşlar :)
Selam şampiyon hoşgeldin 🎭

Hoşbuldum!

Hoşbuldum İsmail bey. :)

Geri