• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Hangi değirmen giriş seviyesin de 3 4 ay üzmez ?

Tuncay

Üye
İsim
Tuncay
Daha fazla  
İsim
Tuncay
Ekipmanlar
Arzum Brewtime filtre kahve makinesi hario v60 kossneck kettle 0.1hassasiyet tartı
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Altındağ
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kızılay
Twitter
tuncayeerdal
Weather forecast cam seramik öğütücülü değirmen mi yoksa fakir signutere elektrikli değirmen mi şuan aliexpress 1ay yakın bir sürede teslimat yapacağından oradan değirmen alamıyorum bir değirmen ihtiyacım var 2 ürün arasın da kaldım tavsiyeleriniz nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Üç dört ay sonra ki planınız bilmiyorum. Sonrasın da daha kaliteli bir değirmen alıcaksanız sözen alın? Kaybınız çok az olur.

Sözen için de çok uğraştırıyor ve metal tadını kahveye geçiriyor diye okudum seramik olan öğütücüyle aynı fiyat ayarlaması daha kolay gibi görünüyor seramiğin elektrikli değirmeni de kimseye tavsiye etmemişsin iz yorumlar da baktım onun için bir sorma gereği duydum.

Sözen için de çok uğraştırıyor ve metal tadını kahveye geçiriyor diye okudum seramik olan öğütücüyle aynı fiyat ayarlaması daha kolay gibi görünüyor seramiğin elektrikli değirmeni de kimseye tavsiye etmemişsin iz yorumlar da baktım onun için bir sorma gereği duydum.
değirmen sürekli alıp değiştirmeniz gereken birşey değil sonuçta ilk başta kötü değirmen alıp 3 ay sonra daha iyisini almak isticeksiniz çünkü kahve bir deneyimleme işi.gün geçtikte kahveleri içtikçe ve öğütümde sorun olduğunu anlayıp değiştirmek ihtiyacı duyacaksınız.kişisel önerim timemore veya molent g50 modeli olabilir el değirmeni olarak elektrik olursa da başlangıç olarak baratza encore tavsiye ederim şu aralar türkiyede bulması epey zor olsa da (kendim kullanıyorum v60 - kalita ve manuel demleme metodları için çok iyi)

3-4 ay sonra öğütücü alacaksanız, espresso da yapmayacaksanız eğer, bu süreçte az kahveyi öğütülmüş alın daha iyi. boş yere masrafa girmeyin derim nacizane.

3-4 ay sonra öğütücü alacaksanız, espresso da yapmayacaksanız eğer, bu süreçte az kahveyi öğütülmüş alın daha iyi. boş yere masrafa girmeyin derim nacizane.
Şuan aliexpress sıkıntılı bende Zaten şuan 1 2 ay kullanacak kahvede aroma seven bir insanım son öğüttürdüğüm kahvede ki aromalar koybolduğun dan ucuz bir öğütücü arıyorum seramik olan çok tercih ediliyor yorumlar olumlu birde burada sormak istedim ilginiz için teşekkür ederim.

seramik bir öğütücü min. 300tl civarındadır heralde çok bilmiyorum piyasayı. yani 15 günde siparişi ulaşanlar da var. @melih ismail dediği gibi sürekli alıp değiştirilebilen bir ürün değil bu. yaptınız masrafa israfa dönüşebilir.
o yüzden 1-2 aylık kahve yerine 1-2 haftalık kahveler sipariş ederseniz bu süreçte daha rantabıl [ ( türkçesi nedir bunun ya- optimum diyeceğim o da değil! ) - sürdürülebilir belki-] olacaktır.

Ülkemizdeki kargo şirketleri patlamış durumda. Yanlış anlamayın ama Çinden sipariş edeceğiniz ürün daha önce bile gelebilir. Eşimin bir kaç giyim siparişi benim siparişimden sonra geldi örneğin. Tabi 15 günde Çinden geleceğinin garantisi yok.
Eğer dışarı çıkıp mağazadan almayacaksanız, bu gün vereceğiniz siparişin elinize geçme süresi min. 1 hafta-10 gün. (Bayram vs)

seramik bir öğütücü min. 300tl civarındadır heralde çok bilmiyorum piyasayı. yani 15 günde siparişi ulaşanlar da var. @melih ismail dediği gibi sürekli alıp değiştirilebilen bir ürün değil bu. yaptınız masrafa israfa dönüşebilir.
o yüzden 1-2 aylık kahve yerine 1-2 haftalık kahveler sipariş ederseniz bu süreçte daha rantabıl [ ( türkçesi nedir bunun ya- optimum diyeceğim o da değil! ) - sürdürülebilir belki-] olacaktır.
Teşekkürler bilgilendirme için

Ülkemizdeki kargo şirketleri patlamış durumda. Yanlış anlamayın ama Çinden sipariş edeceğiniz ürün daha önce bile gelebilir. Eşimin bir kaç giyim siparişi benim siparişimden sonra geldi örneğin. Tabi 15 günde Çinden geleceğinin garantisi yok.
Eğer dışarı çıkıp mağazadan almayacaksanız, bu gün vereceğiniz siparişin elinize geçme süresi min. 1 hafta-10 gün. (Bayram vs)
Ben bu vakte kadar valla sorun yaşamadım galiba burada kargo yoğunluğu düşük ondan

Geri