• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Evde Kakao Kavurma

Kakao kavurduktan sonra, aynı makinede kahve kavurunca o çekirdekleri aroma geçiyor mu hocam 😅
insallah geciyordur :) bu arada guzel soru cunku robasta kavurunca diger makinelerde geciyor ama bunda oyle kalici bir duman yada yaglanma olmuyor o yuzden sanirim malasef :) ama daha sonra kahve kavurdugumda ariyacagim bakalim eser miktarda gecisler olmus mu :)

biraz ders calistim faydali bilgileri paylasayim

Ekli dosyalar

• evde kahve kavurma.jpg
    evde kahve kavurma.jpg
    71.5 KB · Görüntüleme: 54
  • evde kako kavurma 2.jpg
    evde kako kavurma 2.jpg
    77.5 KB · Görüntüleme: 52
kavurdugum kakao cekirdekleri cikolata oldular :) video paylasamadim sistem izin vermiyor ama sanirim cok iyi netice aldim ... kendime bir kalip almam gerek anlasildi :) bu ilk deneme idi bekledigimden iyi oldu ...vanilya cubugu aci biber ,karabiber var icinde biberli cikolata yaptim ..kalip kullandigim resimde arasina birde portakal dilimi koydum ..en pahali cikolatadan cok daha lezzetli ve keyifli oldu

Çiğ kakao çekirdeği için Türkiye sınırları içerisinde bir marka önerisi olan var mı ?

gecen aldigim kakao meyvelerinin fermantasyonu bitti simdi kurutmaya aldim ,10 gun sonra kendi uretimim kakao cekirdeklerini kavurup cikolata yapma imkanim olucak ...Abi gene bartmissin diyenler varsa haklilar sanki :) ama ne yapayim tum sureci anlamadan icim rahat etmiyor :)kakao1.jpgkaka03.jpg

Geri