• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Denizli Kahve Arkadaşlığı

AltayOzger

Üye
İsim
Altay
Daha fazla  
İsim
Altay
Değirmen
Timemore Chestnut G1 ve Timemore Chestnut C1
Ekipmanlar
V60-V60 İmmersion-Aeropress-Kalita-Cafflano Kompresso-Beko 2170 Espresso Makinası
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Denizli
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkezefendi
Denizlide Olan Kahve Arkadaşları bu konu altında toplanıp konuşabiliriz.

Denizli İçi Gardellilerden alacak varsa Nebsenso veya La Cristilina Ortak girmek isterim :)

valla işim şebekeye kaldı artık pet şişe sulardan bıktım peak water sürahi sipariş ettim bakalım :)
Peak Water Kesmeyebilir. Denizlide Bozdoğan Madran Damacana Tavsiye ederim kesinlikle su çok başarılı ve sürekli standart aynı kalitede.

yaptık bakalım birşey sonuçlarını görücez :)aslında bana çok yakın bayisi ama deneme fırsatım olmadı
Dene Dene Filtre Kahvede Kesinlikle Kullandığım en iyi su diyebilirim bir sürü su denedim hiçbiri bunun kadar iyi performans vermedi.

Malum yurtdışı alımların önü açıldı, Denizli whatsapp grubumuz var mı? İhtiyacımız olabilir 🙂 @AltayOzger @melih ismail

Numaraları özelden atarsanız bir grup oluşturayım isterseniz

Kahve Kulübü Denizli grubu olarak Coffee Circulor alımına duruma göre 3 ya da 4 paket ile katılmayı düşünüyoruz, planlamalar için whatsapp grubumuza katılmak isterseniz mesaj atabilirsiniz✌️

Mzungu Aldım Yarısını Satmak istiyorum. Almak isteyen olursa Denizli içi yazabilir :)

Merhaba; Denizli, pellini kafenin kahvelerini deneyen var mi? kendileri kavuruyorlar sanirim.

Geri