• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Coffeerem ve Hakam İme KAHVE MASASI'nın konuğuydu.

İsim
Levent
Herkese merhaba,
Kahve Masası programı her Perşembe saat 21:00 de olduğu gibi Instagram canlı yayınında buluşuyoruz. @PepukKahve

☕Levent Öncü @teyyaredenkahve ile İsmail Gökcan’ın @pepukkahve 5. Bölümde bu haftaki konuğu @coffeerem Coffeerem Roastery & Works ‘ün kurucusu ve kavurucusu @hakanie Hakan İme. @hakanie

✅Programda Hakan İme ile birlikte Coffeerem Roastery & Works ‘ün yepyeni kahvelerini konuşacağız.

Demleme reçetelerinden, kahve tadımına ve hatta REM Projectlere :) kadar pek çok detayın yer alacağı program 20 Ağustos Perşembe saat 21:00’da Instagram canlı yayınında!

👍Kahve Masası programı için sizleri @pepukkahve ve @teyyaredenkahve instagram hesaplarına bekliyoruz.

Nitelikli kahve dünyasına adım attığımdan bu yana birkaç isme cidden saygı duyuyorum. Bunlardan biri kesinlikle @hakanie

İşinin daima rast gitmesini temenni ediyorum...
Çok teşekkürler Mustafa bey, mesajınızı okuduktan sonra yüzümde bir tebessüm oluştu. Sizlere kahve serüveninizde bir katkım oldu ise ne mutlu bana.

Hakan Beye İnstagramdan her yazdığımda bir sorum varsa o kadar ayrıntılı cevaplıyor ve kahve hakkında sohbet etmeyi o kadar çok seviyor ki işlerini aksattığımı düşünüp iyazıp yazmamak konusunda ikilemde kalıyorum 😂. Bu da eminim keyifli ve bilgilendirici bir yayın olacaktır. @PepukKahve ve @teyyaredenkahve diğer yayınlarınızı da genelde sonradan olsa da izledim ve çok beğendiğimi belirtmeliyim. Baya keyifli bir ikili olmuşsunuz :).

Hakan Beye İnstagramdan her yazdığımda bir sorum varsa o kadar ayrıntılı cevaplıyor ve kahve hakkında sohbet etmeyi o kadar çok seviyor ki işlerini aksattığımı düşünüp iyazıp yazmamak konusunda ikilemde kalıyorum 😂. Bu da eminim keyifli ve bilgilendirici bir yayın olacaktır. @PepukKahve ve @teyyaredenkahve diğer yayınlarınızı da genelde sonradan olsa da izledim ve çok beğendiğimi belirtmeliyim. Baya keyifli bir ikili olmuşsunuz :).
İlgili kişilerle kahve konuşmak güzeldir. Zamanım olmadığında zaten sonra döneceğim diyorum 😊 istediğiniz zaman yazabilirsiniz 🙋🏽‍♂️

Umarım keyif aldığınız ve bilgilendirici bir yayın olmuştur. Güzel yorumlarınız için teşekkürler. İyileştirme önerileriniz varsa, onları da bana ya da @PepukKahve İsmail'e yazabilirsiniz. :)

@hakanie Hakan'a da zaman ayırdığı için çok teşekkür ederiz. Yayını biraz sıkıştırdık ama bence güzel oldu :)
Emeğiniz ve davetiniz için çok teşekkürler 🙏

Tekrarını az önce izleyebildim, gerçekten çok keyifli ve ne ara bitti anlayamadığımız bir söyleşi olmuş, ellerinize sağlık. @hakanie bir başka...

Kendi adıma çok keyif aldım dinlerken, tekrar teşekkür ediyorum hepinize...

Tam zamanında yuklendi. İstanbul trafiginde ise giderken cok iyi geldi. Harika bir program olmus. Devamını da istiyorum nacizane :)

Geri