• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Anketi
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firmasını belirlemek için anketimiz başladı, detayları bu konudan öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı ve Instagram adresimizden bizi takip etmeyi unutmayın.

Coffeerem ve Hakam İme KAHVE MASASI'nın konuğuydu.

teyyaredenkahve

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Levent
Herkese merhaba,
Kahve Masası programı her Perşembe saat 21:00 de olduğu gibi Instagram canlı yayınında buluşuyoruz. @PepukKahve

☕Levent Öncü @teyyaredenkahve ile İsmail Gökcan’ın @pepukkahve 5. Bölümde bu haftaki konuğu @coffeerem Coffeerem Roastery & Works ‘ün kurucusu ve kavurucusu @hakanie Hakan İme. @hakanie

✅Programda Hakan İme ile birlikte Coffeerem Roastery & Works ‘ün yepyeni kahvelerini konuşacağız.

Demleme reçetelerinden, kahve tadımına ve hatta REM Projectlere :) kadar pek çok detayın yer alacağı program 20 Ağustos Perşembe saat 21:00’da Instagram canlı yayınında!

👍Kahve Masası programı için sizleri @pepukkahve ve @teyyaredenkahve instagram hesaplarına bekliyoruz.

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Espresso Makinesi
Arçelik K3185
Değirmen
Comandante, Eureka Mignon Perfetto, Severin KM 3873, Sözen
Ekipmanlar
Hario V60, Kalita Wave, Aeropress, DelterPress, Melodrip, Lilydrip, Phin Filter-Vietnameese Coffee Filter
Bu akşam 21:00'da buluşuyoruz :)

elbatin

İyi Bilinen Üye
İsim
Abdullah Batın GÖFER
Daha fazla  
İsim
Abdullah Batın GÖFER
Değirmen
Timemore Chestnut C2
Ekipmanlar
Hario V60,French Press
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ardahan-Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Ardahan Merkez
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Ankara Bahçelievler
Mutlaka izlemeye çalışacağım,Hakan Abi'nin yeri bende başka,çok değerli bir insan : )

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Espresso Makinesi
Arçelik K3185
Değirmen
Ekipmanlar
Hario V60, Kalita Wave, Aeropress, DelterPress, Melodrip, Lilydrip, Phin Filter-Vietnameese Coffee Filter
Ev kullanıcıları için @hakanie Hakan Abinin yerinin farklı olmadığı kimse yok gibi sanki... @teyyaredenkahve dediği gibi ev baristalarının her sorusuna cevap veren birebir ilgilenen kavuruculardan biri kendisi...
Bende de yeri ayrıdır :)

hakanie

İyi Bilinen Üye
İsim
Hakan
Daha fazla  
İsim
Hakan
Nitelikli kahve dünyasına adım attığımdan bu yana birkaç isme cidden saygı duyuyorum. Bunlardan biri kesinlikle @hakanie

İşinin daima rast gitmesini temenni ediyorum...
Çok teşekkürler Mustafa bey, mesajınızı okuduktan sonra yüzümde bir tebessüm oluştu. Sizlere kahve serüveninizde bir katkım oldu ise ne mutlu bana.

oguzhanata

İyi Bilinen Üye
İsim
Oğuzhan Ata
Daha fazla  
İsim
Oğuzhan Ata
Değirmen
Timemore Chestnut Nano, Comandante c40
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Mokapot, Frech Press, Kalita
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Yenimahalle
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Beytepe
Hakan Beye İnstagramdan her yazdığımda bir sorum varsa o kadar ayrıntılı cevaplıyor ve kahve hakkında sohbet etmeyi o kadar çok seviyor ki işlerini aksattığımı düşünüp iyazıp yazmamak konusunda ikilemde kalıyorum 😂. Bu da eminim keyifli ve bilgilendirici bir yayın olacaktır. @PepukKahve ve @teyyaredenkahve diğer yayınlarınızı da genelde sonradan olsa da izledim ve çok beğendiğimi belirtmeliyim. Baya keyifli bir ikili olmuşsunuz :).

hakanie

İyi Bilinen Üye
İsim
Hakan
Daha fazla  
İsim
Hakan
Hakan Beye İnstagramdan her yazdığımda bir sorum varsa o kadar ayrıntılı cevaplıyor ve kahve hakkında sohbet etmeyi o kadar çok seviyor ki işlerini aksattığımı düşünüp iyazıp yazmamak konusunda ikilemde kalıyorum 😂. Bu da eminim keyifli ve bilgilendirici bir yayın olacaktır. @PepukKahve ve @teyyaredenkahve diğer yayınlarınızı da genelde sonradan olsa da izledim ve çok beğendiğimi belirtmeliyim. Baya keyifli bir ikili olmuşsunuz :).
İlgili kişilerle kahve konuşmak güzeldir. Zamanım olmadığında zaten sonra döneceğim diyorum 😊 istediğiniz zaman yazabilirsiniz 🙋🏽‍♂️

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Espresso Makinesi
Arçelik K3185
Değirmen
Ekipmanlar
yayınımız başladı :)

hakanie

İyi Bilinen Üye
İsim
Hakan
Daha fazla  
İsim
Hakan
Umarım keyif aldığınız ve bilgilendirici bir yayın olmuştur. Güzel yorumlarınız için teşekkürler. İyileştirme önerileriniz varsa, onları da bana ya da @PepukKahve İsmail'e yazabilirsiniz. :)

@hakanie Hakan'a da zaman ayırdığı için çok teşekkür ederiz. Yayını biraz sıkıştırdık ama bence güzel oldu :)
Emeğiniz ve davetiniz için çok teşekkürler 🙏

huspus

Aktif Üye
İsim
Hüseyin
Daha fazla  
İsim
Hüseyin
Espresso Makinesi
Breville 860
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
V60
Tekrarını az önce izleyebildim, gerçekten çok keyifli ve ne ara bitti anlayamadığımız bir söyleşi olmuş, ellerinize sağlık. @hakanie bir başka...

Kendi adıma çok keyif aldım dinlerken, tekrar teşekkür ediyorum hepinize...

orkunustel

İyi Bilinen Üye
İsim
Orkun Üstel
Daha fazla  
İsim
Orkun Üstel
Espresso Makinesi
La Marzocco Mini, Linea Classic, Linea PB, Strada EP, Modbar, Mavam, Steam
Değirmen
Mazzer Robur, Kony, Victoria Arduino Mythos 1, Anfim Scody 2, Mahlkönig EK43, K30, Peak, Comandante
Ekipmanlar
V60, Kalita, Clever, Acaia Tartı, Comandante Değirmen, Bonavita Kettle

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Espresso Makinesi
Arçelik K3185
Değirmen
Ekipmanlar
İlginize desteğinize çok teşekkür ederiz :)

RzAk

Üye
İsim
Rıza
Daha fazla  
İsim
Rıza
Espresso Makinesi
Flair Pro2
Değirmen
Comandante C40, Timemore C1
Ekipmanlar
V60, Delterpress, Timemore C1, Spyhon, Gooseneck Kettle, Timemore Black Miror, Kaan Tartı
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Maltepe
Tam zamanında yuklendi. İstanbul trafiginde ise giderken cok iyi geldi. Harika bir program olmus. Devamını da istiyorum nacizane :)