• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Coffeemamma

• Konuyu başlatan mimds
  • Başlangıç tarihi
M

mimds

Guest
Mart ayı için teklifi duyurulan Coffeemamma ve ürünleri ile ilgili deneyimleri olan arkadaşlar, bizimle paylaşabilirler mi?

Fiyat da çekirdekler de iyi görünüyor ancak tedarikçiler ve hasat yıllarını da öğrenebilirsek iyi olur...

Sevgili @Cihan ile birlikte Etiyopya Chelelektu çekirdeklerini denemiştik ve hayran kalmıştık. Hatta Mzungu'yu anımsatmıştı bize Chelelektu. Hemen birer paket daha alacaktık ki ellerinde kalmamış olduğunu öğrendik. Kavurma profillerini de kusursuz bulmuştuk bu çekirdek üzerinden değerlendirdiğimizde.

Sevgili @Cihan ile birlikte Etiyopya Chelelektu çekirdeklerini denemiştik ve hayran kalmıştık. Hatta Mzungu'yu anımsatmıştı bize Chelelektu. Hemen birer paket daha alacaktık ki ellerinde kalmamış olduğunu öğrendik. Kavurma profillerini de kusursuz bulmuştuk bu çekirdek üzerinden değerlendirdiğimizde.
Chelelektu bildiğim bir kaç kavurucunun şu sıralarda güncelledikleri listelerine yeni giren çekirdeklerden ve tadım notaları arasında mint var, ilginç gelmişti doğrusu! @Cihan ve sizden gelen geri dönüşler, ortak zevkimiz Hunkute'yi dikkate alınca benim için sağlam referans! :cool: (y) (y) (y)

Mart ayı için teklifi duyurulan Coffeemamma ve ürünleri ile ilgili deneyimleri olan arkadaşlar, bizimle paylaşabilirler mi?

Fiyat da çekirdekler de iyi görünüyor ancak tedarikçiler ve hasat yıllarını da öğrenebilirsek iyi olur...
fiyatlarının bu kadar ucuz olması beni şüphelendirdi :) biz mi çok pahalıya kahve içiyormuşuz yoksa başka birşey mi var bilmediğimiz acaba ?

fiyatlarının bu kadar ucuz olması beni şüphelendirdi :) biz mi çok pahalıya kahve içiyormuşuz yoksa başka birşey mi var bilmediğimiz acaba ?

Chelelektu bildiğim bir kaç kavurucunun şu sıralarda güncelledikleri listelerine yeni giren çekirdeklerden ve tadım notaları arasında mint var, ilginç gelmişti doğrusu! @Cihan ve sizden gelen geri dönüşler, ortak zevkimiz Hunkute'yi dikkate alınca benim için sağlam referans! :cool: (y) (y) (y)

Coffemammayı çok severim kendileri uygun fiyat Kaliteli ulaşılabilir kahve politikasına sahip olan Alman Deutsche Röstergilde koperatifinin Türkiyedek ilk ve Tek üyesidir. Ben kavrumlarını oldukça başarılı buluyorum şimdiye kadar kendilerinden aldığım hiç bir kahve beni üzmedi :) Fiyatlarının uygun olması normal olması gereken kar marjı ile satış yapmasından kaynaklanıyor.

Coffemammayı çok severim kendileri uygun fiyat Kaliteli ulaşılabilir kahve politikasına sahip olan Alman Deutsche Röstergilde koperatifinin Türkiyedek ilk ve Tek üyesidir. Ben kavrumlarını oldukça başarılı buluyorum şimdiye kadar kendilerinden aldığım hiç bir kahve beni üzmedi :) Fiyatlarının uygun olması normal olması gereken kar marjı ile satış yapmasından kaynaklanıyor.
Bu fiyatlarla çok güzel kahve sunduklarını varsayarsak diğer kavurucular gereğinden fazla para kazanıyor diyorsunuz yani ?

Benim anladığım bekleyelim görelim tadalım... bu fiyat konusu çok değişken, herkesin kendine göre bağlantıları var, bir de bize kampanya fiyatı uyguluyorlar... dikkat edilmesi gereken genel anlamda, coffeemamma'yı tenzih ediyorum, eski hasat, fason ürün derken kazık atmaya kalkmamaları, o yüzden tedarikçileri bilmek, çekirdeklerin künyesini oradan takip edebilmek istiyorum... Herkes Ömer bey gibi şeffaflaşma hamleleri yaparsa bizim de aklımızın ardında deli sorular olmaz... üç kuruşumuzu keyfe yatırıyoruz, insan kötü fincan içince çok gıcık oluyor :))

Bu fiyatlarla çok güzel kahve sunduklarını varsayarsak diğer kavurucular gereğinden fazla para kazanıyor diyorsunuz yani ?
Evet :) Aynı çekirdegi 55-60 Tl lerden satanlar çok yüksek kar marjı ile satış yapıyor Malesef gerçekler bu :)

@PepukKahve İsmail Bey bu konuda daha doğru bilgileri verecektir. Kendisi bu ayki alım için yardımcı olmaya çalışıyor. Çekirdeklerin hepsi 2019 hasat diye biliyorum ve yeni gelen kahveler. iki kahve doğal işlenmiş, bir tanesi de anaerobik olacaktı.
Aneyrobik mi? Merakla bekliyorum kahveleri.

Defalarca kez kahve aldım, gidip yerlerinde de içtim.neden ucuz olduğunu bilmiyorum ancak ben kahvelerini çok beğeniyorum.bu arada mekanda çok güzel

Geri