• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Bisiklet

Almanya’da aldığım ilk bisiklet 2-3 ay önce çalınınca çareyi katlanır bisiklet almakta buldum. Ofiste kullanan arkadaşın Brompton’ı hep güzel geliyordu, dolayısıyla tercih ondan yana oldu. İşe gidip gelirken ve arada kısa turlarda kullanıyorum. Tek eksisi hala dışarıda kısa süre de olsa bırakmaya cesaret edememek. Ekli dosyayı görüntüle 27449
Brompton ayrı, diğer katlanır bisikletler ayrı. Güle güle kullanın, bu Brompton'a amber yanak lastik ve Brooks sele ve elvik yakışır. 🙂

Brompton ayrı, diğer katlanır bisikletler ayrı. Güle güle kullanın, bu Brompton'a amber yanak lastik ve Brooks sele ve elvik yakışır. 🙂
Teşekkür ederim. Lastiği aslında alış anında ekletebiliyordum ama emin olamadım. Şimdi alsam takarken zorlanır mıyım bilemiyorum. Bisiklet sürmeyi bile geçen sene öğrenmiş biri olarak kolay değil :) Brooks seleyi gözüme kestirdim uygun bir zamanda alacağım.

Geri