• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Aliexpress ve Gümrük Vergisi

Gwirax

Yeni Üye
Akradaşlar, Aliexpress'ten Timemore C2 almayı düşünüyorum ama gümrük vergisi konusunda endişeliyim. Eğer daha önce Aliexpress'ten alışveriş yapan varsa aldığı ürünün fiyatını ve o ürüne ne kadar gümrük vergisi ödediğini yazarsa çok mutlu olurum.

Bence Aliexpress'le hiç uğraşmayın. gelbura.com'da resmi tedarikçisi tarafından satılmaya başlandı. Çin'den getirtmeye kalkınca vergisi vs. aynı fiyata denk geliyor artık. Üstelik beklemek de cabası. Siteye bir bakın derim.

Vergi en fazla 30 lira çıkar satıcıya 15 dolar yazdırırsanız. Arkadaşların da dediği gibi Türkiye distrübitörü var,oradan alabilirsiniz. Forumda ikinci el satanlar da mevcut uygun fiyata.

Akradaşlar, Aliexpress'ten Timemore C2 almayı düşünüyorum ama gümrük vergisi konusunda endişeliyim. Eğer daha önce Aliexpress'ten alışveriş yapan varsa aldığı ürünün fiyatını ve o ürüne ne kadar gümrük vergisi ödediğini yazarsa çok mutlu olurum.

Gumruk olayi sans isi. 16 TL ile alim bedelinin 20% si arasinda bir sey odersiniz.

Dusuk bedel yazarlarsa, gumrukte sorun olabiliyor. Benim degirmenlerim gumruge takilmisti. Tam vergi odedim.

Yarın $50 gibi bir fiyata alınabilir olacak. Vergi en fazla $10 olabilir. $60 güncel kurla 439₺ yapıyor. Türkiye'den almaya göre baya kar edersiniz.

Mini reckrow modeli ocak aldim 163 lira kendisi 34 lira kargosu toplam 197 tl tuttu buna ilave 29 lira gümrük vergisi çıktı PTT kargo ile elime gecti toplam sure kargoya verilis ve elime gecis arasi 10 gun sirapisimi gecmem ile kargoya verilme arasida 6 gun toplam sure 16 gunde elime sorunsuz geçti düşünenlere fikir vermesi acisindan yaziyorum..

Mini reckrow modeli ocak aldim 163 lira kendisi 34 lira kargosu toplam 197 tl tuttu buna ilave 29 lira gümrük vergisi çıktı PTT kargo ile elime gecti toplam sure kargoya verilis ve elime gecis arasi 10 gun sirapisimi gecmem ile kargoya verilme arasida 6 gun toplam sure 16 gunde elime sorunsuz geçti düşünenlere fikir vermesi acisindan yaziyorum..
Link atabilir misiniz hocam

Geri