• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Aeropress Go Türkiye Satışı

kriminal11

Yeni Üye
İsim
ozan
Daha fazla  
İsim
ozan
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Tekirdağ
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çerkezköy
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Kapaklı
Arkadaşlar merhaba. Forumda goremedim. O yuzden burada paylasmak istedim. Amazon türkiye aeropress go satisina baslamis gozukuyor. Fiyat 380 tl olarak belirlenmis.Sanirim teslimat eylul basi olacak. Linki asagiya sunuyorum.

Bu senenin başında 160TL'ye almıştım, ne kadar pahalanmış :/ Bu arada orijinal aeropress daha kullanışlı bana göre.

Evet. Genelde o sekilde yorumlar var. Bende de orijinali var ve go modelini almak konusunda emin degilim. Ancak bu ara Aeropress in piyasada satisi olmadigi icin paylasmak istedim.

Bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim, Aeropress için stoklarin güncellemesini bekliyordum. Go modelinin işlevsellik acısından bir tık üstte olduğunu anlıyorum ama standart model ile kıyasladığımızda aynı demleme performansını alabilir miyiz? Negatif bir yönü var mıdır?

Bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim, Aeropress için stoklarin güncellemesini bekliyordum. Go modelinin işlevsellik acısından bir tık üstte olduğunu anlıyorum ama standart model ile kıyasladığımızda aynı demleme performansını alabilir miyiz? Negatif bir yönü var mıdır?
Aralarındaki tek fark boyut. Aeropress Go küçük olduğundan taşıması falan daha kolay olabilir ama aynı zamanda daha az kahve demleyebilme kapasitesi demek, tek negatif yönü bu bence.

Ben de beklemedeyim.
Belki toplu bir alım gerçekleşebilir mi bilmiyorum.

Önceki fiyata göre, ki 300₺ bandında satılıyordu, pahalı. Yeni fiyat ne olur bilinmez ama yine de 400₺ yi aşacağını sanmam. O yüzden biraz beklemekte fayda var

Amazon list price: $34.99
350 liradan aşağı satılması mümkün değil düşünüyorum. 400'den aşağı satılacağına da inanmıyorum döviz ve vergilendirme bu haldeyken.

Son düzenleme:
Amazon fiyatı 30 dolar naylon çantası olmayan versiyonu. Dolar çok daha düşükken bile 290 liraya satılıyordu bu alet. 400 liranın aşağısında bir fiyat sürpriz olur.

Amazon usa den alınca tax dahil daha ucuza geliyor bilginize. İthalatçı firmaya mesaj atsam dahi asla cevap vermiyorlar o yüzden Delter almaya karar vermiştim 1-2 hafta önce. Satıcı çok uygun fiyatta satmıyor bence dikkatli olun arkadaşlar. Ben amazon usa de 30$ olarak görmüştüm 20$ da kargo idi.

Amazon usa den alınca tax dahil daha ucuza geliyor bilginize. İthalatçı firmaya mesaj atsam dahi asla cevap vermiyorlar o yüzden Delter almaya karar vermiştim 1-2 hafta önce. Satıcı çok uygun fiyatta satmıyor bence dikkatli olun arkadaşlar. Ben amazon usa de 30$ olarak görmüştüm 20$ da kargo idi.
Delter presste alabilirim fakat onu hiç göremedim stoklarda.

Arkadaşlar nacizane yurtdışından kahve getirteniniz varsa bir cok kavurucunun online satisinda normal aeropress ve go versiyonu bulunuyor, tek shippingle hem kahve hem ekipman getirtebilirsiniz. Ben bu yolla gecen ay Coffee Collectiveden Aerppress aldim, 250tlye geldi.

Ben de geçenlerde aeropressi amazon üzerinden satın aldım. Çantalı versiyonu daha hesaplı (kargo ve gümrük toplamı daha ucuz). Keza delter da satılıyor amazon üzerinden fakat @batugen ve @raistlin getiriyor (geldi gelecek :)). O yüzden az biraz beklemek daha mantıklı bence.

Delter ve aero birbirinin muadili ürünler değil. kahve yaparken kullandıkları yöntem çok farklı, dolayısıyla sonuç da aynı şekilde.

Arkadaşlar nacizane yurtdışından kahve getirteniniz varsa bir cok kavurucunun online satisinda normal aeropress ve go versiyonu bulunuyor, tek shippingle hem kahve hem ekipman getirtebilirsiniz. Ben bu yolla gecen ay Coffee Collectiveden Aerppress aldim, 250tlye geldi.
Şu anki kurla 290 lira civarı aeropress söylediğiniz sitede. Gümrük vergisi uygulanmadı mı ? Ne kadar sürede geldi ?

Geri